از کدام در وارد می‌شوید؟!
تست روانشناسی درها

از کدام در وارد می‌شوید؟!

نویسنده : آذرخش آتشروان

«در شماره 1» کمک خواستن چیز بدی نیست

 شما شخص بامزه‌ای هستید که به اطرافیان‌تان توجه دارید و دوست دارید مسائل را ساده بگیرید. شما سپاس‌گزار چیزهای کوچک زندگی هستید. حتی یک شمع کوچک یا غذای ساده! شما بسیار به مسافرت و فرهنگ های علاقه‌مند هستید. شما واقعا خواستار بهترین‌ها برای دیگران هستید و عاشق ایجاد فضایی گرم و دوستانه‌اید. بسیار مهم است که به یاد داشته باشید اگر احساس کردید به کمک یا حمایت دیگران نیاز دارید، کمک خواستن چیز بدی نیست.

«در شماره 2» خودتان را شگفت‌زده کنید

 شما پاکیزه و ساده هستید و برای اینکه تمیز و عالی باشید تلاش می‌کنید. اما آیا ارزشش را دارد؟ آیا احساس نمی‌کنید که چیزی کم است؟ شما به آنچه به دست آورده‌اید می‌اندیشید و به حرفه و کار خود افتخار می‌کنید. گرچه ممکن است موفقیت‌های زیادی کسب کرده باشید و مدرک‌های مختلفی جمع آوری کرده‌باشید. اما نیاز دارید زمان بیشتری صرف شکوفایی خود به عنوان یک انسان بنمایید. هرگز خود واقعی‌تان را فراموش نکنید. حفظ تعادل و دوری از افراط و تفریط، پر کردن محیط اطراف و حتی خودتان از رنگ‌ها و ایجاد خاطرات دل‌انگیز و ماجراجویی چیزیست که زندگی را تشکیل می‌دهد. اگر شما را در جاد‌ای امن قرار دادند، سعی کنید به مسیر‌های ناهموار بروید و خود را شگفت‌زده ‌کنید.

«در شماره 3» بیرون بروید

 شخصیت شما برای افرادی که شما را می‌شناسند، بسیار جذاب است.  شما در همه چیز فوق العاده‌اید.  فردی هنرمند که از راه‌های مختلف شخصیت خود را بروز می‌دهد. شما می‌تواند از بی‌‌ارزش ها، چیزهایی ارزشمند ایجاد کنید. شما از خلاقیت بسیار زیادی برخوردار هستید. به یاد داشته‌باشید که در خانه ماندن یا ماندن در حباب افرادی محدود، بسیار آسان است اما بیرون بروید و با طبیعت در ارتباط باشید.

«در شماره 4» هنرمند و احساساتی

 شما هنرمندی هستید که عاشق ابراز خودتان از طریق دست نوشته‌هایتان، موسیقی، هنر و ... هستید. در وجود شما نوعی دوگانگی وجود دارد به این صورت که هم می‌توانید رفتاری بسیار گرم و دوستانه داشته باشید و هم بسیار بسته و عمیقا همه چیز را در حریم خصوصی خود نگه‌دارید. شما اغلب افکار و مشکلات تان را برای خودتان نگه‌می‌دارید. گرچه ممکن است تصور کنید هیچ‌کس واقعا درک‌تان نمی‌کند. اما اگر به خودتان اجازه بدهید که احساسات‌تان را با دیگران در میان بگذارید، احساس بسیار بهتری خواهید‌داشت و بدانید که دیگران نیز دوست دارند از احساساتشان به شما بگویند.

«در شماره 5» خودتان را کشف کنید

شما همیشه برای خودتان برنامه‌ها و کارهایی در حال اجرا دارید. مفید بودن به شما احساس آرامش می‌دهد. شما به دلیل مشغله‌تان گاهی واقعاً نیاز دارید تا بدانید اطراف‌تان چه خبر است. چه کارهایی باید برای بدن خود انجام بدهید؟ این‌که در روزهای تعطیل استراحت کنید و واقعا آزاد باشید و وقتی برای شناخت علائق خود بگذارید. سرگرمی‌ها و فعالیت هایی را تجربه کنید که به طور معمول در زندگی‌تان انجام نمی‌دهید. خود واقعی‌تان را کشف کنید حتی اگر این کار نیاز به ریلکسیشن داشته‌باشد.

«در شماره 6» کمی شلخته هستید

 شما فردی مطمئن هستید با چشمانی که همیشه در جستجوی جزئیات است. شما سایرین را به هیجان می‌آورید. ظاهر و باطن شما یکی‌ست. شما به ظاهر خود و این‌که همه دنیا شما را چگونه می‌بینند، توجه دارید اما داخل اتومبیل یا منزل تان احتمالا بهم ریخته و نامرتب است. شخصیت شما می‌تواند خود مخرب باشد و این گونه باعث آزار خودتان گردید. نفس عمیق بکشید و ریلکس باشید. زندگی به راضی نگه‌داشتن دیگران محدود نمی‌شود. واقعیت این است که همه همیشه به در حال نگاه کردن به شما نیستند. زمان کافی صرف کنید تا کسی باشید که واقعا می‌خواهید باشید. واقعا چه کاری را دوست دارید انجام بدهید؟

«در شماره 7» آینده در دستان شماست

شما همیشه کارهای مهمی برای انجام دادن دارید. شما به دیگران توجه دارید و برای هر چیزی جز خودتان زمان صرف می‌کنید. شما فردی بسیار احساساتی هستید و خانواده و دوستان برای شما بسیار مهم هستند و هر کاری برای آنها می‌کنید. چه چیز زندگی شما را رنگارنگ‌تر و لذت‌بخش‌تر خواهد نمود؟ گرچه زندگی به شما عناوینی مانند مادر، پدر، همسر، معلم، مدیر و ... داده‌است. اما به خاطر داشته‌باشید زندگی شما هنوز متعلق به خود شماست. هم اکنون تصمیم بگیرید که آینده شما به چطوری باشد؟ اینکه بخواهید چیزهایی فوق العاده در زندگیتان رخ دهد، کاملا منطقی و معقول است. از لحظه لذت ببريد!

«در شماره 8» گاهی از دیگران کمک بگیرید

شخصیت بامزه و شادتان، شما را جوان نگه می‌دارد. گرچه شما در مسائل سخت نمی‌گیرید اما با این حال قدری کمبود اعتماد به نفس دارید. نگرانی در زندگی شما جایگاه به خصوصی دارد. شما هنوز به خوبی نمی‌دانید که کمک به خودتان برای حل مشکلات را از کجا آغاز کنید. درست است که کمی مغرور هستید اما نیاز دارید تا یاد بگیرید چطور عاشق خودتان باشید و بیشتر خودتان را دوست داشته باشید. شما نیاز دارید تا خود را بهتر و بیشتر بشناسید و به این بیاندیشید که چگونه خودتان را به دنیای بیرون معرفی می‌کنید و آنها چگونه شما را می‌شناسند. فراموش نکنید که همیشه اطرافتان کسانی هستند که می‌توانند کمک‌تان کنند. اما شما باید به آن‌ها بگویید که به کمک‌شان نیاز دارید. وقتی افراد بیشتری را وارد زندگی خود بکنید، زندگی آسان‌تر خواهد بود.

«در شماره 9» کار راه‌انداز هستید

 شما به طرز شگفت‌انگیزی حلال مشکلات هستید و از این جهت به خوتان افتخار می‌کنید. شما دوست دارید زندگی بدون دردسر و ساده‌ای داشته‌باشید. چرا باید به چیز دیگری نیاز داشته‌باشید؟ شما به راحتی خشنود و راضی می‌شوید و عاشق این هستید که برای دیگران کاری انجام بدهید و به آنها کمک کنید. از جمله کمک به دوستان، اعضای خانواده، اقوام، همسایگان و ... بدانید که زندگی شگفت‌انگیز و فوق‌العاده است همان‌طور که خود شخص شما فوق العاده و شگفت انگیز و خاص هستید.

«در شماره 10»  فردی قابل اعتماد هستید

شما فردی قابل اعتماد هستید که علاقه و توجه دیگران را جلب می‌نمائید و بسیار برای افرادی که با شما در ارتباط هستند ارزش قائلید. شما دوست دارید که در همه چیز زندگی خود، امنیت داشته‌باشید. ترجیح می‌دهید چیزهایی که کاربرد و استفاده (فایده) خاصی برایتان ندارند را اصلا نداشه‌باشید. خلاقیت زیادی در درون شما نهفته است. شما عاشق داشتن کلکسیون کتاب، موسیقی، هنر و ... هستید اما هرگز آنها را به عنوان رشته تخصصی و یا حرفه خود انتخاب نمی‌کنید. شما تصور می‌کنید مشکلات‌تان تنها مربوط به خود شماست و نیازی نیست کسی در جریان آنها قرار بگیرد. به یاد داشته‌باشید ابراز خود (حقیقی) جرم یا اشتباه نیست. ما همه انسان هستیم.

برچسب ها
درباره نویسنده
نظرات کاربران
کد امنیتی
h_looshi
h_looshi
٩٣/٠٤/٢٥
٠
٠
عه من که همش ام؟آیا من بیمارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
samira_h
samira_h
٩٣/٠٤/٢٥
٠
٠
امکانش هست
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٤/٢٥
٠
٠
انتخابم شماره 3 بود. در هر حال من اعتقاد به این چیزا ندارم واسه سرگرمی خوبه!
samira_h
samira_h
٩٣/٠٤/٢٥
٠
٠
من 4 بودم با تمایل به 2
neyosha
neyosha
٩٣/٠٤/٢٥
٠
٠
من چند تا رو انخاب کردم.....تشکرات از مطلبتون(:
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٤/٢٥
٠
٠
می خورین یا می برین؟ (خخخ) :دییییی
neyosha
neyosha
٩٣/٠٤/٢٦
٠
٠
خخخخخ..بی زحمت چند تاشو بدید میبرم چند تاشو میخورم:دی
zohreh_sh
zohreh_sh
٩٣/٠٤/٢٥
٠
٠
ینی من هنوز خودمو کشف نکردم؟؟؟!!
m_arefi
m_arefi
٩٣/٠٤/٢٥
٠
٠
چقدر درست بود.ای ول...
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٣/٠٤/٢٥
١
١
مو از در عقل وارد مروم !
MILAD
MILAD
٩٣/٠٤/٢٥
١
٠
در دوم ، به به :-)
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٤/٢٥
٠
٠
من وقتی وارد پست شدم در شماره 3 و 6 چشممو گرفت خخخخخخخ ولی بیشتر 10 درست بود جالب بود ممنون
Em Ad
Em Ad
٩٣/٠٤/٢٥
٠
٠
به به ! در شماره 7 ! چه کنیم دیگه ! آینده در دستان ماست !!! کاملا هم درست بود ...
octopus
octopus
٩٣/٠٤/٢٥
٠
٠
من در سوم رو انتخاب کردم :).
m_soltani
m_soltani
٩٣/٠٤/٢٥
٠
٠
د رشماره 5!
mahdie.f
mahdie.f
٩٣/٠٤/٢٥
٠
٠
در شماره ی 8..جالب بود..
m_homauni
m_homauni
٩٣/٠٤/٢٥
٠
٠
من3رو انتخاب کردم
گیسو
گیسو
٩٣/٠٤/٢٥
٠
٠
10 بودم
bahareh22
bahareh22
٩٣/٠٤/٢٥
٠
٠
در شماره 4!:)
f_vatani
f_vatani
٩٣/٠٤/٢٥
٠
٠
در 5 .ممنون
Mahziar
Mahziar
٩٣/٠٤/٢٥
٠
٠
4 و 10
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٤/٢٦
٠
٠
با 4 موافقم مخصوصا اون قسمت 2گانگی خخخخخخخخخخخخ
sali
sali
٩٣/٠٤/٢٥
٠
٠
4,8
Mehrnaz_T
Mehrnaz_T
٩٣/٠٤/٢٦
٠
٠
در 4
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٤/٢٦
٠
٠
سلام:اول 1 کمی هم9.متشکرم
a_sh
a_sh
٩٣/٠٤/٢٨
٠
٠
در7
mohammad_A
mohammad_A
٩٣/٠٤/٢٨
١
١
بستگی داره کدوم در باز باشه....اگه همش قفل بود ....خوب زنگ میزنیم به حاج آقای کلیدساز..؟!!!حتما کلیذ چند تا شو داره...
ayshem_sh
ayshem_sh
٩٣/٠٩/١٦
٠
٠
همه ی این درها را دوس دارم. یاد دیالوگ های فامیل دور افتادم... جاش خالیه واقعا ... یاد خاطره ای که برای آقای مجری تعریف کرد....
پربازدیدتریـــن ها
نامه ام را به دستش برسانید

راستی خدا...

٩٧/٠٢/٣١
شعری سروده خودم

انقلاب سفید

٩٧/٠٢/٣٠
شعری سروده خودم

شرمسار

٩٧/٠٣/٠٢
یاد تو را بسیار کنم

سه سخن رمضانه

٩٧/٠٢/٢٩
خارج از شهر و خارج از مرز!

رانده شدن به حاشیه شهر

٩٧/٠٣/٠٢
شعری سروده خودم

خورشید هشتم

٩٧/٠٢/٣٠
آماده تر از همیشه

کار دل دلدادگی و کار او دل کندن است

٩٧/٠٣/٠٣
انشای یک دانش آموز دبستانی درباره ازدواج

غلط کردی!

٩٧/٠٢/٣١
شعری سروده خودم

خیال بودنت

٩٧/٠٢/٣٠
حکایت تلگرام و سروش

نامادری!

٩٧/٠٢/٣٠
این بیماری لاعلاج

یخچال گردی چیست؟

٩٧/٠٢/٣٠
شعری سروده خودم

امید آخر شد افسانه

٩٧/٠٣/٠١
عاشقی بی‌همتاترین حس زندگی‌ست

سر مشق عشق

٩٧/٠٣/٠١
لحظه ای را از دست ندهید

مسابقه بزرگ

٩٧/٠٢/٣١
استغفر اللهَ ربی و اتوب علیه

داروی بی موقع

٩٧/٠٢/٣١
شعری سروده خودم

بیا آقاجان

٩٧/٠٢/٣٠
شعری سروده خودم

عشق شاید که بشکند من را...

٩٧/٠٣/٠٢
اصلا مهم نیست چه زمانی برگردی

جمله ات را تمام نکن! برو...

٩٧/٠٣/٠١
در حسرت خرید دوربین

آرزو یا افسانه

٩٧/٠٣/٠٣
آغاز مکتب نمادگرایی جادویی

کتاب پایان نامه؛ جادوی قرن بیست و یکم

٩٧/٠٣/٠٣