لطفا دلواپس نباشید!
منتقدان دولت دکتر روحانی منطقی نیستند

لطفا دلواپس نباشید!

نویسنده : ali007

این روزها تریبون‌های نماز جمعه تبدیل شده است به محلی که از آنجا از کارهای دولت انتقاد می‌کنند. از قضیه‌ی بهشت زورکی گرفته تا فیلترینگ شبکه‌های مجازی؛ از توافق هسته‌ای ژنو گرفته تا پخش نکردن بازی‌های ملی جام جهانی فوتبال در مکان‌های عمومی؛ از اظهارنظر رئیس جمهور در باره‌ی کسانی که در دین مردم دخالت میکنند تا جشن پیروزی اعتدال که در همین مشهد خودمان هم برگزار شد!

کلا انگار در نماز جمعه موضوع مهم دیگری وجود ندارد. بیشترین انتقادهایی که از نماز جمعه به سمت پاستور پرتاب می‌شود از دو کلان شهر بزرگ ایران، یکی از همین بغل گوش پاستور و دیگری هم از همین مشهد خودمان.

از نماز جمعه که بگذریم، گروه بعدی دلواپسان عزیز هستند. دلواپس، دلواپس، دلواپس! راستش من هنوز هم نمی‌دانم این عزیزان، دلواپس چه هستند!؟ در یک خبری که در یک سایتی منتشر شده بود خواندم که یک دلواپس عزیزی گفت ما دلواپس و نگران استقلال و عزت مملکت هستیم که با توافق هسته‌ای ژنو زیر سوال رفته! واقعا نمی‌دانم چه بگویم! گفتند که ما می‌خواهیم با همایش‌هایی که برگزار میکنیم استقلال و عزت مملکت را که به وسیله‌ی مذاکرات از بین رفت به مملکت بازگردانیم.

رئیس جمهور در جوابشان گفتند که با شعار و هوچی‌گری استقلال مملکت حفظ نمیشود! دلواپسان امروز دولت یازدهم، حامیان دولت نهم و دهم بودند. برای من سوال است که چرا وقتی یک نفر آمد و سه هزار میلیارد را با خودش برد کسی دلواپس نشد؟ چرا وقتی از همه سو فشار و تحریم بر کشور وارد کردند کسی دلواپس نشد؟ چرا وقتی3000 نفر بورسیه غیرقانونی گرفتند کسی دلواپس نشد؟ چرا وقتی ایران داشت به سمت منزوی‌ترین کشور دنیا پیش می‌رفت کسی دلواپس نشد؟ واقعا چرا؟

چرا وقتی یک آقایی رفتند مجلس تشییع هوگو چاوز، مادر چاوز را بغل زد کسی چیزی بهش نگفت؟ 

چه جمله‌ی خوبی بیان کردند رهبر معظم انقلاب در سالگرد ارتحال حضرت امام(ره) ایشان خاطر نشان کردند که اگر کسی در مقابل دولت سینه سپر کند و کارهای دولت را زیر سوال ببرد به رای ملت احترام نگذاشته و کار او فتنه است. چرا با این حال هنوز هم بعضی‌ها در مقابل کارهای دولت سینه سپر کرده‌اند؟ دوست دارم در آخر مطلبم این جمله‌ی فراموش نشدنی و خبرساز وزیر محترم امور خارجه‌ی کشورمان جناب آقای دکتر ظریف را عرض کنم که ایشان گفتند:

«ملت ما ملتی دلاور است نه دلواپس. سعی کنیم که همیشه دلاور باشیم...»

برچسب ها
درباره نویسنده
نظرات کاربران
کد امنیتی
A_K
A_K
٩٣/٠٣/٢٧
٣
١
خخخخخخخخخخخخخخ..واقعا دم شما گرم با این مطلبتون..کیف کردم...من نمیدونم چرا اینا در دولت قبل دلواپس نبودند...
A_K
A_K
٩٣/٠٣/٢٧
٢
١
راستش پدرم چن روز پیش خبری را ب دست ما رسوندند...اینطور ک اونقد اختلاس شده بود ک کمترینش 1هزار و 200میلیارد و بیشترینش فک کنم 8 هزار و 900میلیارد بود..من واقعا نمیدونم اینا ب چی دلواپسن..حالا فقط یکیش گندش در اومده...اما الآن داره گند خیلی چیزا در میاد..:|
A_K
A_K
٩٣/٠٣/٢٧
٣
٢
با این وضع خوبی ک آقای روحانی درست کردند سپاهیان و بازاریا خیلی ضرر کردند..سپاه چون ک خیلی از اختیارات از شون گرفته شد و بازاریانم چون فک میکردند با هدفمندی مجدد یارانه ها قیمت همه چی دوبرابر میشه اما نمیدونن ک این دولت دیگه دولت سابق نیس...:)
برادرت
برادرت
٩٣/٠٣/٢٨
٠
١
سلام عاطفه خانوم انصافا ناراحت شدم که گفتین برای سپاهیا بد شد . یه نکته اگه برادرت به هر دلیلی ناراحتی هیچ وقت بروش نیار چون ممکنه یه روزی باهات آشتی کنه یا به هر دلیلی یه روزی ازش کمک بخوای . میدونی شهید علم الهدی کیه یه تحقیق بکن . (سید حسین علم‌الهدی متولد اهواز فرزند آیت الله سید مرتضی علم‌الهدی می‌باشد، وی از فعالان قبل و بعد از انقلاب ایران و فرمانده سپاه هویزه در جنگ ایران و عراق بود، علم‌الهدی در سن ۲۲ سالگی در عملیات نصر کشته شد) اون موقعه این شخص به همراه ارتش قرار بود عملیات کنن که خبر این مسئله به گوش بنی صدر خائن رسید دستور داد که ارتش عقب نشینی کنه یکی دو تا از فرماندهان ارتش ممانعت کردن اما به هر حال ارتش برگشت و این جون به اتفاق هم رزماش موند و جنگید . شهید شدن اون منطقه بعد از این شکست افتاد دست عراق و جنازه هاشون به مدت یک سال روی زمین داغ موند . عاطفه خانوم یک سال کم نیست . بعد میگین برای سپاهیا بد شد و خیلی ناراحت شدم ولی قول بده از این به بعد به آرمان ها و اعتقادات مردم یک ملت توهین نکنید . در ضمن برادر خودم ارتشیه. یا حق
A_K
A_K
٩٣/٠٣/٢٨
٠
٠
من منظورم سپاهیای الآن اون بزرگاش بود وگرنه ماهم سپاهی داریم تو فامیلمون ک جونشونو واسه ایران میدن..منم طرفدارشون..هیچ تغییری هم نکردن و طرفدار آقای روحانی اند...من منظورم بیشتریاشون و مخصوصا اون بزرگاشونه..چ میدونم بهشون فرمانده میگن؟؟نمیدونم بازم...من قصد جسارت نداشتم باور کنین..خب خیلی از اختیارات ازشون گرفته شد..من حرفم اینه ک چون از اون کله گنده هاشون اختیارات زیادی گرفته شد ناراحتند وگرنه سپاهیا ک رو تخم چشممون جا دارن:)))
A_K
A_K
٩٣/٠٣/٢٨
٠
٠
خیلی از جوونای ما توی جنگ شهید شدند..و من میتونم ب جرئت بگم اگه الآنمجنگی راه بیفته خدایی نکرده خیلیا میجنگن...من واقعا نمیتونم شرایط اون موقع رو درک کنم..شهدا جای خودشونو دارن و من ب هیچ عنوان نمیخام درموردشون حرفی بزنم یا توهینی....اما من منظورم سپاه حاله ن گذشته..سپاه گذشته فقط از میهنمون دفاع میکرده اما الآن...سربازای سپاه آره میرن مرزا..چ میدونم ب سوریه و جاهای دیگه و عراق و امثال اینا اعزام میشن..و همین الآنم ما خیلی شهید داریم..من منظورم بالاییهاس.....:)))بازم نع همشون:))
A_K
A_K
٩٣/٠٣/٢٧
٣
٣
کسی ک چهار سال با تقلب رئیس جمهور این مملکت باشه بایدم دلواپس بشه..خخخخ
hamta
hamta
٩٣/٠٣/٢٧
١
٣
دلواپسا ما ییم... همین مردم بغل دستتون.... نه بازاری ایم نه سپاهی ... از قشر کاملا متوسط جامعه!
h.naderi
h.naderi
٩٣/٠٣/٢٨
٢
٢
تقلب؟!
A_K
A_K
٩٣/٠٣/٢٨
١
٠
من نگفدم هممون موافقیم..گفدم بیشتر اون مردم دلواپس و مخالف از این قشر هستن..وگرنه معلومه ک از هر قشری مخالف هس...:)
علیرضا
علیرضا
٩٣/٠٣/٣٠
٠
٠
:|
A_K
A_K
٩٣/٠٣/٢٧
٢
٢
البته بابام میگن ک اگه مملکت ایرانو ب یک ماشین تشبیه کنیم...مثه اینه ک احمدی نژاد ماشین و برده سمت دره..بعدم فرمونو داده دست جناب دکتر روحانی..حالا میشه هم دنده عقبش خرابه هم ترمزش بریده و هم جایی نیس ک بشه دور زد..خب از ایشون نباید توقع زیادی داشت..واقعا دارن خوب کار میکنند...من از همینجا از ایشون تشکر میکنم..ب اون امام جمعه ها هم میگم بجای اینکه منتقد جناب روحانی باشین برین جلوی آقای زاده ها رو بگیرین..:|
برادرت
برادرت
٩٣/٠٣/٢٧
٢
١
سلام عاطفه خانوم . 15 سالته!!!خوب گفتی بابات این جوری تعریف کرده مملکت ایرانو خودت اگه راننده باشی چیکار میکنی؟ 1-از ماشین میپری بیرون ؟ 2- هر جور شده ماشینو نگه میداری؟ 3- یا از کسی میخوای کمکت کنه؟ به نظر من با اوضاع الان مملکت ، آقای دکتر حسن روحانی میدونی چیکار کرده از کسای که خون جون های این مرزو بوم رو تو 8 سال دفاع مقدس ریختن ؛ و مادر های اون ها هنوز حتی از نیومدن پیکر جونشون به وطن گریه میکنن البته این مادر ها افتخار هم میکنن که جونشون رو برای قرآن ، ناموس ، آب و خاک فرساتدن تا بجنگند ؛ داره کمک میگیره تا هر جور شده اول خودش سالم باشه بعد اطرافیان و در آ خر هویت حالا چطوری داره کمک میگیره ؟؟ به نظر من خارجی ها اومدن زیر ماشین در حال سقوط رو میگرن و تو یک زمین بی آب و علف ( بی هویتی ، بی فرهنگی ، بی غیرتی ...) میزارن. من طرف حق هستم و با هیچ دولتی هم کار ندارم همه خوبن اما همین آدم ها بعضی وقت ها کاری میکنن که بد بشن. بهت پیشنهاد می کنم همه چیز رو از اوضاع دورو برت بشنوی اما گوش نکن چرا چون هنوز به سن تشخیص درست نرسیدی . انسان هر وقت تونست خوب و بد رو واقعا و با حداقل عدل علی (ع) تشخیص بده اون موقعه می تونه نظر بده یا تایید کنه حرف دیگران رو حتی اگر 15 سال داشته باشه. رفتی حرم سلام ما رو به آقا برسون . یا حق
hamta
hamta
٩٣/٠٣/٢٧
٠
١
عزیزم کدوم آقازاده ؟... می تونی دقیق نام ببری ؟ می دونی که اگه همین جوری گفته باشی تهمت و افترا حساب میشه؟
میلاد
میلاد
٩٣/٠٣/٢٨
٥
٠
دیگ آقازاده ها رو تو صداوسیمای ایرانم صدبار گفتن،نیازی به اسم نیست
hamta
hamta
٩٣/٠٣/٢٨
٠
٢
آفرین برادر :)
A_K
A_K
٩٣/٠٣/٢٨
٢
٠
آقای برادر سلام:)))بنظر من ایشون هم عیبهایی دارن ولی لااقل از دولت قبل بهترن..اینطوری ک شما میگین هم نیس..ما خودمون تو فامیلامون مادر داریم ک فرزندش شهید شده اما از دولت قبل تا دولت جدید اگه وضعش بهتر نشده بدتر هم نشده..در ضمن درسته سنم کمه اما حداقل از 6 سال پیش یادم میاد ک چ تغییرات و افزایش قیمتایی داشتیم....اون همه اختلاسی ک شد...گرونیای زیاد....همرو خیلی خوب یادم میاد..نمیگم الآن وضع عالی و ایران هیچ مشکلی نداره اما اینو میگم ک حداقل قیمتا زیادی نرفته بالا ینی بنظر من ک اصن نرفته بالا...قرار نیس اگه من 15 سالمه عقلم ب این چیزا قد نده....:))))
علیرضا
علیرضا
٩٣/٠٣/٣٠
٠
٠
آقا زاده ای که باید جلوش گرفته بشه بزنم به تخته تو این مملکت ریخته و پاشیده! تا وقتی هم که قوه قضاییه ما ناتوان باشه هیچ امیدی به محدود شدن این آقا زاده ها نیست چه برسه به این که جلوشون رو بگیرند...
A_K
A_K
٩٣/٠٣/٢٧
١
٠
«ملت ما ملتی دلاور است نه دلواپس. سعی کنیم که همیشه دلاور باشیم...»...ممنون از شما بابت مطلب قشنگتون:)
سهره
سهره
٩٣/٠٣/٢٧
٠
٠
کیلویی نظر می ذارید ؟؟
A_K
A_K
٩٣/٠٣/٢٧
٠
٠
بله:))خخخخخخخخخ
wolf
wolf
٩٣/٠٣/٢٧
١
٢
قرداد زنو هر چی واسه ایران نوشته مبهمه شرایط کاملا با ابهام نوشته شده در حالی که واسه خودشون به طور واضح نوشتن. این جای دلواپسی نداره؟؟
A_K
A_K
٩٣/٠٣/٢٧
٢
٠
واسه دولت قبل نع:|||
hamta
hamta
٩٣/٠٣/٢٧
٠
٠
توافق نامه تو این دولت نوشته شده چه ربطی به قبلی داره ؟ منطقی جواب بدین!
f_babaei
f_babaei
٩٣/٠٣/٢٧
٠
٠
:) عالــــــــــــــــــــی بود بابا شوما هم سیاسی مینوستین ما خبر نداشتیم؟؟؟/آره واقعا این چرا ها واسه منم پیش اومده:)
hamta
hamta
٩٣/٠٣/٢٧
٢
١
اتفاقا دلواپسان این ملت مخالفان دولت دهم ونهم هم هستن مثه خود من وخیلیلی دیگه که می شناسیم. من تو انجمنم گفتم این جام میگم برای اینکه اثبات کنین دولت روحانی خوبه چرا این قد حرف از دولت قبلیو پیش می کشین؟... الان یه سال از دولت ایشون گذشته ولی هیچ ... اون از توافق نامه ژنو اون از سبد کالا .... می دونم الان میگین مگه دولت قبل فلان نبود ؟... خب دولت قبل بود همه هم بهش معترض بودن ولی این دولتی ک اینقد سنگشو به سینه می زنین که داره از اونم بدتر میشه...
میلاد
میلاد
٩٣/٠٣/٢٨
٣
١
اول باید گندکاری ها تمیز بشه بعد پیش رفتی حاصل بشه،تازه اگه یه عده ای بذارن
h.naderi
h.naderi
٩٣/٠٣/٢٨
١
٢
من با هم اون پایین همین رو عرض کردم. برای پاسخ به نقد در مورد عملکرد هایی مثل توافق ژنو و یا سبد کالا (که این یکی دقیقا از صفر تا صدش در این دولت طراحی شد و من از اصلش دفاع می کنم و به شیوه اجراش نقد دارم) نباید در مورد دولت قبل صحبت کرد. خود من در دولت گذشته بنایی بر نقد نداشتم، چون نقد رو بی فایده و عبث می دونستم. ولی اگر الان نقد می کنم به خاطر اینه که امید دارم این نقد ها مورد توجه قرار بگیره
A_K
A_K
٩٣/٠٣/٢٨
٠
١
بنظر من خیلی خوب پیش رفته..این دولت تا 3 سال دیگه باید کارای دولت قبلو درست کنه...من هنوزم میگم این دولتم ایرادهایی داره و من منکرش نمیشم..اما داره خوب عمل میکنه..من یک نمونه مثال میزنم:ما یکی از فامیلامون پاش آسیب دیده بود..پول عملش 6 میلیون میشد ک خب پدر و مادرش و خودش هیچ پولی نداشتن و طرف زمین گیر شده بود...ولی با اینکاری ک جناب روحانی کردند..پول عملش شد 600هزار تومن..ک میشه حقوق یک ماهش...خب خیلی ب نفعش بوده....:))
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٣/٠٣/٢٨
٠
٠
در کل مسائل سیاسی خیییییلیییییی پیچیده تر از این ها هستند...از قرار داد ژنوشون بگیرید تا تشییع هوگو جاوز!!!حالا من کلا بگم که این سیاست همش برای عامه مردم ضرره و رو دست بالایی ها می چرخه.کاش بشه علایقتونو به سمت های دیگه سوق بدین:) بازم مرسی از مطلبتون...خیلی خب نوشته بودین :)
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٣/٢٨
٠
٠
آقا از بس مطالب سياسي نوشتين ميترسم بيان ببرنمون ها(از ما گفتن بود!!!!!در كل مرسي
میلاد
میلاد
٩٣/٠٣/٢٨
٣
٢
بد نیس به دلواپسانو سرگذشتشونو رفتار هاشونو نوع حرف زدنشونو اعتقادات افراطی شون یه نگاهی بندازین؛و از اون طرف به افراد ک در این دولت خصوصا رئیس این دولت یه نگاهی بندازین،دقیق هم بندازین.سیاست پیچیده س اما لااقل بعضی چیزا دستتون میاد،فکرشو نمیکردم کسی از دلواپسان دفاع کنه!/چشماتونو نبندینو از دلواپسی دفاع کنین وقتی هنوز نمیدونین چه افرادی با چه هدفی دلواپسن!
h.naderi
h.naderi
٩٣/٠٣/٢٨
٢
٣
میلاد عزیز چرا منتقدان رو به گذشته حواله میدی؛ اگر عملکرد دکتر روحانی و تیمشان درست است خوب خیلی راحت میشه جواب داد این انتقاد ها رو... اصلا فرض کن یکی دو دولت گذشته کلا سکوت کرده؛ مگر هر سکوتی به معنی رضایت هست؟!
A_K
A_K
٩٣/٠٣/٢٨
٢
٠
:))))
شاهدخت
شاهدخت
٩٣/٠٣/٢٨
٢
٢
ما با همین تیتری که زدین واسه مطلب " منتقدان منطقی نیستن" میزان منطق و انتقادپذیری خودتون رو نشون دادین و دیگه بحث با افرادی چون شما بی فایده است... عیب نداره یه 4 سال هندونه زیر بغل دولت بدین از ما که چیزی کم نمیشه :))
ali007
ali007
٩٣/٠٣/٢٩
٠
٠
ببخشید ولی اون تیتر رو من نگذاشتم خود ادمینی که تااید و یرایشش کردن گذاشتن!!!!
s_sali
s_sali
٩٣/٠٣/٢٨
٠
٠
کاش همه ی ما تعصب رو کنار بذاریم. واقعا ایشون به حق گفتن وقت اختلاس چندتا همایش برگزار کردید دلواپسان عزیز؟ عده ایی که منافعشون در خطر افتاده شدن میهن پرست. دوستان شما اگه دلواپسید دلواپس میهن هستید و اگه اینطور باشه تازه دلواپس نشدید و حتما از سال 84 دلواپس باید باشید. پس خودتون رو جدا کنید از یه عده ادم که به این اسم دارن منافع طلب میکنن.یه عده که تحریم واسشون شده بود شیرینتر از عسل. اگه ما اقدامات دولت قبل رو مثال میزنیم واسه اینه که جواب بدید وقتی اونهمه فاجعه اتفاق افتاد دلواپس شدید؟ وقتی گفتن اینقدر قعطنامه بدید که بشه 4000تا دلواپس شدید؟ بعد وقتی باز خودشون میگفتن تحریما اقتصاد مارو فلج کرد چطور؟ دکتر روحانی تو این 1سال فقط خدمت صادقانه کردن واسه ی من وشما... ایشون حداقل تکلیفشون با خودشون مشخصه. فقط از خدا میخوام این ادمایی که این همایشا رو راه میندازن مقام معظم رهبری رو رنجیده خاطر نکنن...
s_sali
s_sali
٩٣/٠٣/٢٨
٠
٠
راستی اگه شما هاله دیدید و مثل تمام اون سران اصلا پلک نزدید!!! و متوجه فاجعه نشدید ما هاله ندیدیم و وقتی 11 روز خونه نشینی دیدیم دلواپس شدیم. وقتی دیدیم مقام معظم رهبری از معاون اول گذاشتن یه اقایی نگرانن دلواپس شدیم.وقتی رقص با قران رو دیدیم.وقتی عزل تو سنگال و در حین ماموریتو دیدیم دلواپس شدیم. ایا شما هم دلواپس شدید؟
hamta
hamta
٩٣/٠٣/٢٨
٠
٠
بله شدیم.
hamta
hamta
٩٣/٠٣/٢٨
٠
٠
دقیقا از همون یازده روز خانه نشینی و سرپیچی از رهبری بود که اون قبلی هم از چشم همه افتاد ؟ چرا فک می کنین به اون کارش ایراد نگرفتیم؟.
s_sali
s_sali
٩٣/٠٣/٢٨
٠
٠
این که میگید شدید خیلی خوبه. و ممنون که پاسخ دادید. اما قبول بفرمایید دیگه اینقد شور نکردن جریانو و همایش برگزار نکردن یه عده ایی.
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/٠٣/٢٨
١
٠
کاملا با این کاربر که آواتارش نوزاد قندالقی هست موافقم! (:
A_K
A_K
٩٣/٠٣/٢٨
٠
٠
ممنون:))
A_K
A_K
٩٣/٠٣/٢٨
٠
٠
ممنون:))
A_K
A_K
٩٣/٠٣/٢٨
٠
٠
:))
h_rastegar
h_rastegar
٩٣/٠٣/٢٨
٠
٠
: A_K کلا سیستم نظرات رو دست گرفتی .
A_K
A_K
٩٣/٠٣/٢٨
٠
٠
خخخخخخخخخخ:)))
h.naderi
h.naderi
٩٣/٠٣/٢٨
١
٢
من یک چیزی رو می خواستم هم به نویسنده و هم طرفداران دکتر روحانی عرض کنم. بببنید بدترین شکل دفاع در برابر نقد اینه که شما طرف مقابل رو به خاطر حرف های نگفته یا اقدامات نکرده متهم کنید. مثلا من یک زمانی نمازم مرتب قضا می شد. بعد تصمیم گرفتم نمازم رو اکثرا اول وقت بخونم. یک وقتی توی ماشین بودیم و من یک جمله گفتم اگر میشه فلان جا نگه داریم نماز بخونیم. زارت همه برگشتند گفتند: « تو که همیشه نمازت قضا میشه، بی خود جانماز آب نکش!» ... این دقیقا حکایت پاسخ های شما به دوستان هست. جواب منتقد باید منطقی و با استدلال باشه
A_K
A_K
٩٣/٠٣/٢٨
٠
٠
من کسی رو متهم نکردم:)))))
h.naderi
h.naderi
٩٣/٠٣/٢٨
٢
٢
حضرت امیر المؤمنین(ع) می فرمایند: نگاه نکنید چه کسی سخن می گوید، ببینید حرفش چیست! ... البته این حدیث در مورد جماعت مؤمنین هست و کفار و فاسقین جدا هستند... خلاصه حرفم اینه که اگر شما می خواین از دکتر روحانی دفاع کنید اصلا و ابدا نباید منتقدان رو به گذشته ارجاع بدید. ما در زمان حال زندگی می کنیم و ملاک حال فعلی افراده.
hamta
hamta
٩٣/٠٣/٢٨
٠
٠
درود ... حرف ما هم همینه .
admincheh
admincheh
٩٣/٠٣/٢٨
٢
١
نقد منصفانه غرض ورزانه نیست ؛ من فکر می کنم شما با تعصب خیلی زیاد نوشتین:)
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٣/٢٨
٠
٠
اقای روحانی هنوز کار دارهپس نمیتونیم در مورد ریاست ایشون نظر داد چون تازه اومدن درکل بابت مطلبتون ممنون من اهل سیاست نیستم ترجیه میدم جز اونایی باشم که بی طرفن
A_K
A_K
٩٣/٠٣/٢٨
١
١
بچه ها من نمیگم ک دولت ایشون بدون هیچ ایرادیه..چرا خب ایرادهایی هم داره ک جای نقد و بررسی زیادی داره..من میگم ما نقد کنیم نع افراد دولت قبلی ک فقط خرابکاری ببلد لودند:))))
A_K
A_K
٩٣/٠٣/٢٨
١
٠
من نظر چهارمو ک گذاشته بودم..شب خانواده ب من گفتن نباید مینوشتی..از اطلاعات میان میبرنت!خخخخخخ..حالا همین دولتی ک ما مردم ازشون اینقدر ترس و واهمه داریم چرا باید دلواپس ما باشه...آقا ما دلواپـــــــــــــــــــس نمیخایم:|||||||||||خودمون یاد داریم دلواپس بشیم:)
A_K
A_K
٩٣/٠٣/٢٨
٤
٠
ی چیز دیگه..آقای برادر..من فک میکنم شما موافق دولت قبلی بودین...اگه هستین هنوزم لطفا ب حرفام دقت کنین..بچه ها ببخشید میدونم جای این نظر تو این مطلب نیس اما جای دیگه ای پیدا نکردم...:)...:ببینید آقای برادر دولت قبلی اصن از بابای خودم شروع میکنم ک نگین سند و مدرک بیار...بابام حقوقشون در اوایل 600 هزار تومن بود و خدا خودش شاهده بعد از 8 سال باز هم همون 600 هزار تومن بود..اما قیمتا شاید از دو هزار تومن ب 10 هزار تومن یا حتی بیشتر رسید(طی 8 سال)خب امسال حقوق بابای من شد 1 میلیون..اما بابای من کارگر نبود..اونجور ک من خبر دارم قبلا حقوق کارگرا البته نمیتونم دقیق بگم 600هزار تومن بود ...تا جایی ک من میدونم تو ی منطقه ی فقیر اجاره ماهی 300 تومن در میومد..پول قبضها هم روی هم 100 هزار تومن..ینی اون کارگر ساده باید ی خانواده رو با 200هزار تومن بچرخونه؟واقعا این انصافه؟؟؟؟.....اونم با این قیمتا ک گوشت کیلویی 20 هزار تومن..برنج ...روغن...اصن خرج ک فقط مال خوراک نیس..بغیر خرجای اصلی اون بچه ای ک تو اون خانواده بزرگ میشه نباید ی تفریحی داشته باشه...اما تو این یکسال اخیر 200 هزار تومن ب حقوقها اضافه شد و تا جایی ک من میدونم قیمتا زیادی بالا نرفت....چرا در کشور های دیگه وقتی قیمت یک محصول یا هر چیز دیگه ای 1 درصد افزایش داشته باشه همه اعتراض میکنن و ب خیابونا میان اما در کشور ما حتی با افزایش 200 درصدی هم کسی اعتراض نمیکنه هیچ اون جنسو بیشتر خریداری میکنن....چون میترسن گرون بشه..شاید شما از خانواده ی مرفهی باشین اما همه اینطوری نیستن....ممنون ک نظرمو خوندین..یکم ب حرفام فکر کنین..اگه بخاین بازم میتونم براتون بگما..:)))))
hamta
hamta
٩٣/٠٣/٢٨
٠
١
عزیزم منم از یه خانواده خیلی متوسطم... می خوام بگم اصن تمام این حرفایی که زدی درسته و من قبولشون دارم... تورم کم شد آره...من و امثال من اگه نقدی هم داریم ه عملکرد های دولت نه به این معنیه که چه می دونم فقط از سر لج ولجبازیه... آقای روحانی انتخاب مردمه و من به رای مردن احترام می ذارم... ولی به نظر من مسکن هایی مثل یه چند ماه الکی کنترل تورم راه حل نیست... ما از این ور فقط برای ساکت کردن مردم تورمو فعلا نگه داریم بعد از اون ور بریم داراییامونو تو یه 2 برگه توافق نامه بدیم خوبه؟ خب پس فردا بیشتر و فجیع تر از قبل وابسته کشورهای دیگه می شیم... اون مسکنم دیگه جواب نمیده... ما اگه نقدی هم داریم تو دولت قبلم بوده و ای بسا که خیلی شدید ترم بوده... تازه مسائل فرهنگی و... که جای خود دارد:)
A_K
A_K
٩٣/٠٣/٢٨
٠
٠
همتا جونم شما ک دارین جلو جلو پیش میری..هنوز توافق نامه ای امضا نشده...البته تا جایی ک من تو اخبار میشنوم..شایدم شده و من بخاطر فوتبال نفهمیدم...خخخخخخخ....ایشاالله ک آقای روحانی توافق نامه رو ب ضرر مردم امضا نمیکنن:)))
A_K
A_K
٩٣/٠٣/٢٨
٠
٠
چشم..دعا یادم نمیره:)))
hamta
hamta
٩٣/٠٣/٢٨
٠
٢
به نظر من این متن خیلی از روی تعصب بود... مثلا جمله به یاد ماندنی دکتر ظریف ! کم مونده بود بگین ظریف علیه السلام!
آسمانه
آسمانه
٩٣/٠٣/٢٨
٢
٠
دولت اعتدال باید انتقاد پذیر هم باشه..ولی متاسفانه به جای دفاع از ایشون عملکرد دیگران رو زیر سوال میبرین..این دفاع نیست..من دلواپسم..هنوز هم دلواپسم..طرفدار اقای احمدی نژاد هم نیستم که من رو به ایشون و رفتارشون حواله بدید.. دولت برای همه ملت کار میکنه..مال همه کشوره..حتی دلواپس ها..نقد میکنن جواب بدن...نکنه ما بی سواد هم هستیم :)
hamta
hamta
٩٣/٠٣/٢٨
١
٢
عاطفه جان در مورد انتقاد پذیری این دولت (حالا هر چند همه منتقدان بی سوادن کاری نداریم حالا) ... ما تو دانشگاهمون چن وقت قبل همزمان با ثبت نام یارانه ها یه نشریه زدیم که یکی از موضوعاتش در مورد همین انصراف از یارانه ها بود ... البته خود اصل موضوع نقد نداره وانصراف دادن یه عده خیلی هم خوبه... نقد ما سر بمباران تبلیغاتی بود که انجام میشد و اینکه مثلا تو فیلما مثه پایتخت بهش اشاره شده بود و اینکه چرا دائما تلقین می کنن یارانه بگیرا فقیر و... هستن بود.. جالبه بدونی که از طرف معاونت دانشگا خبر دادن که از مقامات بالا دستور رسیده به هیچ وجه تو دوران انصراف مردم "نباید " هیچ مطلبی در مورد یارانه ها جایی چاپ بشه... و کلی به همون یه صفحه ما گیر دادن و کلی برو بیا و حذف داشتیم همون یه صفحه رو!!! اینو گفتم که بدونی تو در جریان نیستی الان فضا همچین بازم نیست.بماند که همین معاون ما تو دوران آقای خاتمی یه نفر رو حتی تا دادگاه هم کشید!
A_K
A_K
٩٣/٠٣/٢٨
٠
٠
کی گفده همه منتقدان بی صواطن؟:دی..من ب این باسوادی:دی..خخخخ.....آره هر دولتی ایرادای خودشو داره..خیلی ضعفهایی هم دارن...مثلا بره سبد کالا مدیر عامل شرکتی ک بابام توش کار میکنن سبد کالا گرفدن اما ما ک جزو قشر متوسط و تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی بودیم بهمون تعلق نگرف....از دوران آقای خاتمی نگین ک تا جایی ک من از دیگران شنیدم گل بوووود دورانشون:)))))))خخخخخ....من ک پایتخت نیگا نمیکردم ولی مثه اینک هم تو پایتخت هم اون فیلم شبکه دو تبلیغ انصراف یارانه هارو کردن...!!!!بعله خب دولت از راه رسانه ها تبلیغ میکنه...دیدین ک پول انصرافیهارو نذاشتن تو جیبشون خرج سلامت مردم کردن:)))
hamta
hamta
٩٣/٠٣/٢٨
٢
١
آقای روحانی جملات زیادی دارن در مورد نقد : نقد حق و وظیفه مردم است... من دوست دارم نامه نقد عملکرد دریافت کنم ... نقد یک نعمت است!!... من سوالم اینه الان چرا به چند نفر که نقد می کنن انگ بی سوادی می زنن و میگن لبو فروشا حق اظهار نظر ندارن؟... مگه لبو فروش و تاکسی ران جزو این ملت نیست؟...
s_sali
s_sali
٩٣/٠٣/٢٨
٢
٠
این که سر و ته یه سخنرانی زده بشه و همون تیکه که باقی میمونه هم تحریف بشه کار درستی نیست. ایشون از عبارت کم سواد استفاده کردن نه بی سواد. بعدم همه ی ما میدونیم منظور ایشون کیا بودن...
sr_talebi
sr_talebi
٩٣/١٢/٢٣
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخیلی خوب بود
پربازدیدتریـــن ها
از صدا و سیمای میلی تا بی تفاوتی زنان

من به این سکوت معترضم!

٩٧/٠٢/٢٥
لبخندش... چشمانش...

عشق پشت چراغ قرمز

٩٧/٠٢/٢٦
شعری سروده خودم

تمام خانه‌ای که پریشان گشت

٩٧/٠٢/٢٥
تمامی متن‌های زیر شایعه هستند و قطعا واقعی نیستند! (خیابانی_طور!)

شایعات الشایدات!

٩٧/٠٢/٢٦
به نام...

آب در کوزه و ما تشنه لبان

٩٧/٠٢/٢٧
اثر جدید مانی حقیقی

درباره فیلم خوک

٩٧/٠٢/٢٤
هزار بار نوشتم

ردپای قلم

٩٧/٠٢/٢٤
راهنمای دستیابی به فیلم های خوب

چطور فیلم خوب ببینیم؟

٩٧/٠٢/٢٧
خودمان هم به خودمان رحم نمی کنیم

غصه ای که قصه شده است

٩٧/٠٢/٢٦
یاد تو را بسیار کنم

سه سخن رمضانه

٩٧/٠٢/٢٩
این بزرگترین آرزویم بود

سرعت ثانیه های زندگی

٩٧/٠٢/٢٥
شعری سروده خودم

انقلاب سفید

٩٧/٠٢/٣٠
امنیت مانع پیشرفتتان نشود

ناحیه امن

٩٧/٠٢/٢٤
اقیانوس آرام

سال هاست…

٩٧/٠٢/٢٦
گاهی دلتنگ می شوی

تنهایی آنقدرها هم بد نیست

٩٧/٠٢/٢٧
شعری سروده خودم

خورشید هشتم

٩٧/٠٢/٣٠
شعری سروده خودم

خیال بودنت

٩٧/٠٢/٣٠
این بیماری لاعلاج

یخچال گردی چیست؟

٩٧/٠٢/٣٠
انشای یک دانش آموز دبستانی درباره ازدواج

غلط کردی!

٩٧/٠٢/٣١
حکایت تلگرام و سروش

نامادری!

٩٧/٠٢/٣٠