خلوتگاه نا مشروع زیر آسمان خدا
وقتی باغ مردم محل هوس بازی می‌شود

خلوتگاه نا مشروع زیر آسمان خدا

نویسنده : بهمن بهمنی

باران رحمت آن روز نمی بارید ، باغ‌ها سبز و رودخانه پر آب، چشم‌هایم را بسته بودم و از طبیعتش استفاده می‌کردم، ناگاه صدایی آشنا از کوه روبه‌رو بلند می‌شود ، حاج اصغر عصبانی و آشفته به آن دو جوان اشاره می‌کند، آخر صاحب باغ بود و حالا او  خلتوگاه شیطانی آن‌ها را سر بزنگاه بهم می‌زند...

در روز غیر تعطیل در انظار عمومی آن هم درون باغ‌های بدون حصار! این‌گونه روابط، تامل برانگیز است. و حالا سوژه‌ای می‌شود برای گزارش امروز من .

 

|| این امر در اینجا عادی است؛ به ما ربطی ندارد!

حاج حسین مشغول کاشتن بوته‌های خیار است، از او می‌پرسم: چرا نسبت به این معذل اجتماعی عادی برخورد می‌کنید؟ بدون مقدمه پاسخ می‌دهد: چون به ما ربطی ندارد! چه کنیم؟ برویم جلو و با چوب بر سرشان بکوبیم؟ آن وقت شما تعهد می‌دهی که قاضی حکم را علیه ما صادر نکند؟

عزیز برادر؛ دختری که خود راضی به این امر است، کسی که با میل خودش پا به چنین خلوت گاهایی می‌گذارد، پس قطعا از سرنوشت بعد آن هم مطلع است! این درد است، دردی که از فشار و تمایلات غریزه جنسی نشات می‌گیرد، آن‌ها کیلومترها راه را از مشهد می‌آیند، تا خلوتگاه پیدا کنند و کسی مزاحم‌شان نباشد، آن وقت من بروم و امر به معروفشان کنم؟!

از من قوی‌تر را به ضرب چاقو کشتند، آن قوی مردی که به دندان ماشین می‌کشید، سرنوشتش چه شد؟ حتی از او هم یاد نمی‌کنند، اصلا دختر راضی، پسر راضی چه سود برای ما آدم‌های ناراضی است؟

هنوز حرفش تمام نشده بود که چند صد متر پایین‌تر صدای فریادهای دختری در رودخانه تنین انداز می‌شود، نزدیک‌تر شدم، به سمت کوه فرار می‌کند و پسری به دنبال او می‌دود، خواستم وارد قائله شوم که مردی افتاده دستم را می‌گیرد ...

 

|| به فکر جانت باش !

دستم را می‌گیرد و می‌گوید، آرام باش جوان، آن‌ها چند نفر پسر هستند، قبل از این بحث با هم می‌رقصیدند و حالا اندک اختلافی سر قیمت دارند، تو ساده نباش، با هم کنار می‌آیند!

پرسشی ذهنم را درگیر کرده! آخر سوالم را طرح می‌کنم: مگر این فعل حرام نیست؟ چرا لااقل تذکر نمی‌دهید؟ سکوت می‌کند و می‌گوید: برفرض که آن‌ها را تحویل پاسگاه دهیم، پاییز که این‌جا خلوت می‌شود، می‌آیند و زهرشان را می‌ریزند، به فکر جانت باش پسر...

 

|| وظیفه دولت است / آبی که به جوی رفته، باز نمی‌آید !

به سراغ باغ مجاور می‌روم. حاج علی مشغول آبیاری است، نصیحتم می‌کند: عزیز من؛ سر بی‌دردت را بی‌خود دستمال نبند، با بیلش اشاره‌ای به جوی می‌کند، می‌گوید: نگاه کن، آبی که ز جوی می‌رود، بر نمی‌گردد، دیگر نمی‌شود کنترلشان کرد، این اتفاق روزمره این باغ‌هاست، وظیفه دولت است، وقتی دولت فکری به حالشان نمی‌کند، من امنیت خود و خانواده‌ام را به خطر بیاندازم؟ به چه قیمت؟ این بدبخت‌ها امکانات ازدواج ندارند که سر از رودخانه در می‌آورند، قدیم‌ترها هم این موارد بود، اما آن وقت‌ها حرمت نگاه می‌داشتند اما حالا این‌ها ادعای حقوق بشر هم می‌کنند!

 

|| وقتی که حقیقت جُزام می‌شود !

وقتی سخت می‌شود که می‌بینی آن‌هایی که در دانشگاه حرف از انسانیت می‌زنند، در کنترل نفس، مجنون قصه‌ها می‌شوند. آن وقت است که لیلی را در این خلوتگاه‌ها به دام می‌اندازند ...

خورشید در حال غروب کردن است، آیه‌های قرآن در ذهنم رژه می‌روند و واقعیت مغزم را مانند  جُزام می‌خورد و این‌گونه می‌شود که خلوتگاه‌شان زیر آسمان خدا حرام می‌شود.

(بهمن بهمنی)

برچسب ها
نظرات کاربران
کد امنیتی
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٣/٢٠
٢
٠
سلام: واقعا تأسف بار است.ممنون
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٣/٠٣/٢١
٠
٠
مرسی که خوندین :)
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٣/٢٠
٤
١
حالم بد شد.. در آخر این دختره بیچارست که ضربه می بینه! پسرا از سادگی دخترها خیلی سوء استفاده می کنن
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٣/٠٣/٢٠
٤
١
به هر حال ، باید عقوبت کار رو پیش بینی کنند !
یه آدم بی ثواد
یه آدم بی ثواد
٩٣/٠٣/٢٠
١٢
٥
پسرا از سادگی دخترها خیلی سوء استفاده می کنن ؟؟؟؟ حتما دختری: خواهر محترم اگه(اکثر) دختر های این مملکت یکم فقط یکم فکر میکردن مادرشون فاطمه زهرا (س) چرا تو کوچه خاکی شد ، تن به تن یه نامحرم نمی دادند اصلا پسرا بد پسرا چشم ناپاک توی دختر از جلوی چشم پسرا فرار کن و نباش ، دختر اگه دختر باشه در قبال دنیا تن به ذلت نمیده وقتی جناب رئیس جمهور با آرامش حرف از ماهواره و .... میزنه باید هم وضع مملکت این بشه. یاحق
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٣/٢١
٩
٦
چه ربطی به رئیس جمهور داره؟؟؟؟ موضوع رو سیاسی نکنین جناب!! حالا طوری میگین که انگار موقع دولت قبلی این خبرا نبود و همه در پاکی زندگی میکردن!! اول فکر کنین به حرفایی که میزنین بعد بحرفین لطفا :)
دختر آسمانی
دختر آسمانی
٩٣/٠٣/٢١
٥
٠
خب حالا اومدیم و دختره پاک پاک....پسره خوب نباشه که دخترم بدبخت میشه که ...نمیگم دخترا خوبن .......اشکال از هردوتاست و خدایی خیلی وضعیت داغونی شده
یه آدم بی ثواد
یه آدم بی ثواد
٩٣/٠٣/٢١
١
٦
در جواب حرف شما MONA_R باید بگم اگر یکم بنده خدا به فکر فرهنگ ، بهشت و رفتار متعار عرف جامعه می بود ، باشد ، انشاا.. که باشند من و شما به خودمون اجازه بر خورد نکردن نمی دادیم . دولت قبل بد نبود خوب هم نبود اما مردم ( جوان ها ) به خودشون اجازه کمتر میدادند که در ملع عام دست به همچین کاری بزنند به قول باغ بان پارک (قدیم‌ترها هم این موارد بود، اما آن وقت‌ها حرمت نگاه می‌داشتند اما حالا این‌ها ادعای حقوق بشر هم می‌کنند!) اما بنظر من ادعای با فرهنگ بودن و همرنگ دنیا شدن میکنند. یا صاحب زمان ظهور کن تا جواب کار های این جوانان و جواب حرف این جوانان رو خودت بدی من که عاجز ماندم از این انسان دو پا...
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٣/٢١
٨
٠
کاربر آدم بی ثواد شما هم حتما پسرید که هیچ حقی به دختر ها نمی دید! من وقتی با سرو وضع خیلی عادی و طبیعی و با پوشش کاملا صحیح میرم بیرون و حتی نمی تونم با خیال راحت تو خیابون قدم بزنم، اینجا باید کجای رفتارمو خودمو درست کنم؟؟؟!!!! همیشه باید در حاله فرار از قشر مذکر این جامعه باشم؟؟ به نظر شما این اسمش زندگیه؟؟؟ اگر منِ بیچاره حتی نمی تونم با خیال راحت برم اتاق پرو و لباس پرو کنم، من کجای رفتارمو باید اصلاح کنم؟؟؟؟؟؟!!!!!!! این زندگیه؟!!!!!!
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٣/٠٣/٢١
٦
٠
راستش ، از وقتی احکام بسیج اون منطقه رو لغو کردن و کمرنگ تر کردن ، دیگه کسی از این اعمال خوفی نداره ، البته ، جدیدا ، قوه قضایی تصمیم داره با این گونه گناهای علنی جدی برخورد کنه ،اگر فرهنگ سازی بشه و کمی در این زمینه سختگیرانه تر برخورد کنن ، لااقل اگر گناهی خواسته باشه شکل بگیره ، در خفا انجام میشه و امنیت روانی خانواده ها بهم نمی خورد !
یه آدم بی ثواد
یه آدم بی ثواد
٩٣/٠٣/٢٢
١
٧
در جواب hach_zanboori : نه من پسر نیستم من یه بنده خدا هستم اول هم تمام حق رو به گروه شما( جنس مونث) دادم و گفتم پسرا بد پسرا... . فرق شما با خیلی از خانم های چادری و با حجاب چیه ؟؟؟؟ به نظر من شما اعتماد به نفس ندارید و حرفا تون معلومه که وقتی در خیابان رفت و آمد می کنید به دورو برنگاه می کنید تا هم مردم رو ببینید ( وقتی انسان به کسی نگاه میکنه طرف مقابلشم به اون نگاه میکنه ) و متقابلا هم مردم به شما نگاه میکنند و این دلیل خوبیه برای شما که بگید زندگی ....!! این حرکت شما شبیه گل آفتاب گردانه چون گیاه آفتاب گردان دنبال آفتاب میگرده و همش روشو به سمت آفتاب میکنه . پیشنهاد میکنم مثل خیلی از گلهای دیگه زندگی تون رو بکنید و بزارید آفتاب دنبال شما بگرده تا شما دنبال اون. ای بنده خدا این زندگی یه صاحب داره اونم خداست یه بار حاظر شو ئ به خدا اعتماد کن میدونم ایمان داری اما اعتماد
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٣/٢٢
٨
٠
بنده خدای محترم، حواستون باشه اون دنیا باید جوابه این تهمتی که زدید رو بدید. با کسی که چشمشو به روی حقایق می بنده و دهنش رو باز می کنه حوصله ی مباحثه ندارم.
Mostafa
Mostafa
٩٣/٠٣/٢٢
٥
٠
مستر آدم بی ثواد: باید عرض کنم که یه خورده آرمانی به این قضیه نگاه میکنی برادر یا خواهر!! تو جامعه امروزی ما درد از هر دو طرفه.. با توپ و تشر هم درست نمیشه.. حالا میخواد توپ بسیجی باشه یا توپ پلیس.. کار از پای بست ویران است.. دلیل مسائل دیگه است.. این وسعت ریخت و پاش اطلاعات در فضای مجازی و واقعی.. سطح علمی جوانها بالاتر رفته.. زودتر به بلوغ جنسی میرسند و ... اما شرایط تشکیل زندگی بسیار سخت .. و جوان فراری.. دلایل بسیار است .. خوبه که شما هم یه خورده از این آرمان گرایی و ایده آل فکر کردن به سطح واقعی زندگی و واقعیات جامعه توجه بیشتری بنمایید.. تا حد زیادی زنبور عسل حق دارد..
یه آدم بی ثواد
یه آدم بی ثواد
٩٣/٠٣/٢٢
١
١
سلام شرمنده شما و تموم کسانی که من با حرفام ناراحتشون کزدم . من بیمار. از همه بنده های خدا ناراحت بودم اما از شما خواهر محترم می حوام که منو حلال کنید که اگه روزی مردم حداقل شما از من راضی باشید. فقط ببخشید و دعا....
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٣/٢٢
٢
٢
ولی به هر حال نباید این موضوع رو بندازین گردن رئیس جمهور!!!! شما پیرو مردی هستید که در ملع عام خودش زنی را در آغوش گرفته و بوسیده ؟؟؟؟؟؟ این بدتر است یا رئیس جمهور اکنون مان؟؟؟؟؟
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٣/٠٣/٢٣
٢
١
خانم منا اگه منظورتون مادر هوگوچاوز هست ، برین رجوع کنید به رساله مرجع تقلیدتون ! زنی که سنش به 60 برسه و دوره یائسگی رو سپری کنه ، منع شرعی براش وجود نداره ! آخه جان ما این حرفا چیه پیش میارین ؟ نه وجدانن ، برین عکسای کنفرانس برلین آقای خاتمی و امثالهم که فرار کردن و رفتن رو یک نگاه بندازین ! من خودم شخصا به آقای روحانی اعتقاد دارم ، و با وجود نقص های دولت آقای احمدی نژاد ، ایشون رو هم به عنوان رئیس جمهور قبلی جمهور اسلامی ایران می شناسم ! این قبیل حرفها ، جز ایجاد نفاق و دو دستگی هیچ سودی نداره !
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٣/٢٣
٠
٠
خب آقای بهمنی نگاه کنین این آقای کاربر ناشناس چی میگن؟؟؟ همه چیزو میندازن گردن رئیس جمهور!! خب این کارشون اصن درست نیست دیگه!! من دروغ میگم ؟؟؟؟
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٣/٠٣/٢٣
١
٠
آقای ناشناس ، مطلبشون دو پهلو بود که یه سری برداشت دیگه ازش شد و خدا رو شکر خودشون متوجه شدن و سریع عذر خواهی کردن ، و به قول رئیس جمهور روحانی : « پناه می برم به خدا از استبداد رای و بستن دهان منتقدان» به هر حال ما اگر هم از شخصیت انسانی ناراضی باشیم به رای مردم احترام می گذاریم ، رای جمع معتبر تر و قابل احترام است ، سوریه شورا حکایت از همین مشورت دارد ، 1. در حديثى از پيامبر اكرم(ص) نقل شده است: «ما شقى عبد قطّ بمشورة و ما سعد باستغناء برأي‏»،[8] هيچ‌كس هرگز با مشورت بدبخت و با استبداد رأى، خوشبخت نشده است. 2. همچنین حضرتش فرمود: «وَ قَالَ (ص) إِذَا كَانَ أُمَرَاؤُكُمْ خِيَارَكُمْ وَ أَغْنِيَاؤُكُمْ سُمَحَاءَكُمْ وَ أَمْرُكُمْ شُورَى بَيْنَكُمْ فَظَهْرُ الْأَرْضِ خَيْرٌ لَكُمْ مِنْ بَطْنِهَا وَ إِذَا كَانَ أُمَرَاؤُكُمْ شِرَارَكُمْ وَ أَغْنِيَاؤُكُمْ بُخَلَاءَكُمْ وَ أُمُورُكُمْ إِلَى نِسَائِكُمْ فَبَطْنُ الْأَرْضِ خَيْرٌ لَكُمْ مِنْ ظَهْرِهَا»؛[9] هنگامى كه زمام‌داران شما، نيكان شما باشند و توانگران شما سخاوت‌مندان و كارهايتان به مشورت انجام گيرد، در اين هنگام روى زمين از زير زمين براى شما بهتر است(يعنى شايسته حيات و زندگى هستيد)، ولى اگر زمامداران‌تان، بدان، ثروت‌مندان، افراد بخيل باشند و در كارها مشورت نكنيد، در اين صورت زير زمين از روى آن براى شما بهتر است.
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٣/٢٨
٠
٠
مرسی برا شفاف سازی تون :)
z_zakhar
z_zakhar
٩٣/٠٣/٢٠
٢
٦
این چه عکسیه؟دختره چیکار داره میکنه؟مگه تایتانیکه؟
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٣/٠٣/٢١
٠
٠
:)! به مطلب دل به جناب!
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٣/٠٣/٢٠
٤
٢
الاهی بمیرم....خدا نیاره....یه وقتایی دلم میخاد یه دفگی همه آدما سر عقل بیان...چه دنیایی شده هییییییییییی خداااااا :(
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٣/٠٣/٢٠
٤
٠
خیلی سخته ! این فعل عادی بشه ! :|
غ-مریم
غ-مریم
٩٣/٠٣/٢٠
٥
٠
واقعا كه خدا بداد برسه با اين بي حيايي بعضيا!!تو بيمارستان ما هم محل خوبي برا قرار پسر دخترا مخصوصا بخش ما كه خيلي پرته من خودم تا حالا مچ چنتاشونو گرفتم واقعا عالي بود مستر بهمني به جمع همكاران خوش آمديد
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٣/٠٣/٢٠
٠
٠
:) ! شما لطف دارین
غ-مریم
غ-مریم
٩٣/٠٣/٢٠
٠
٠
نه من خواهش دارم :)
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٣/٠٣/٢١
٠
٠
سپاسگزارم !:)!
javad agha
javad agha
٩٣/٠٣/٢٠
٠
٠
عکساش منشوری بودن ها...
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٣/٠٣/٢٠
١
٠
جواد جان ! به مطلب دل بده ! :)
javad agha
javad agha
٩٣/٠٣/٢١
٠
٠
دل دادم ولی خوب ناراحت شدم چیکار میشه کرد با اینا خوب چی بگم هعیییییییییییی
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٣/٠٣/٢٠
٠
٠
اولن مگه اون خانومه زبون نداشته بگه با شما نسبتی نداشته؟دومنش ک من از شما وضیتم بدتره اقا مام 7ماه بیکار بودیم صاااف اول ترم عروس شدیم...خوب منه بدبخت دو سوم ترمو ک کلا یا کلا نبودم یا اگ بودمفکرم ی جا دگ بود...حالا اخر ترمی 14 واحدم بیشتر ندارم زیر 12 واحدم ک مشروطم ینی من یه درس 3 واحدی بیوفتم مشروطم ابروم جلو شوهر کل خونواده شوهر میره...کلا الان داغونم.مطلب شمام خوب بود
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٣/٢١
٠
٠
مهدیس این کامنتت واسه مطلب آقای خبازی نبوده؟! :دی
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٣/٠٣/٢١
٠
٠
واقعا این شرایط ، من سکوت می کنم :)!
hamta
hamta
٩٣/٠٣/٢٠
١
٠
واقعا نمی دونم چی بگم.... خیلی غصه خوردم.... البته با تئوری اون پیرمرده هم موافق نیستم.... حداقل یه خودی نشون می دادین شاید می ترسیدن:((.... نمی دونم چی بگم....
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٣/٠٣/٢١
١
٠
خانم hamta من یک نفر بودم !دست تنها فقط خودم تلف می شدم !
hamta
hamta
٩٣/٠٣/٢١
٠
٠
2 تا پیشته پیشته می کردین خب لااقل!!!!خخخخخ
سهره
سهره
٩٣/٠٣/٢٠
٠
٠
سلام ..خوب و جالب بود اما یه سوال واقعن معذل رو با ذال می نویسن؟؟؟!!!
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٣/٠٣/٢١
٠
٠
:)! مطلب بی اشتباه مثل غذای بدون نمک می مونه !
علیرضا
علیرضا
٩٣/٠٣/٢١
٤
٠
دیگه حرمت کجا بوده... همه چی براشون طبیعی شده... ! واقعا هم آدم میترسه یک چیزی بهشون بگه! | به نظر من بهترین راه برای حل این مشکل ازدواج موقته! اصلا چرا اسلام ازدواج موقت رو جایز دونسته!؟ به خاطر همین جور موارد بوده دیگه! وقتی میبینن نمیتونن ازدواج کنن! حداقل راهش رو درست انتخاب کنن نه که هر راهی به ذهنشون میرسه و راحت تره همونو میرن.... دولت میخواد برای اینا چکار کنه؟ وقتی توقع ها بالاست وقتی کلی هزینه برداره یک ازدواج، دولت میخواد چکار کنه؟ وضعیت اقتصاد مملکت هم که نمیشه به یک روز 2 روز درست بشه!
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٣/٠٣/٢١
٠
٠
خوب ! سوژه ازدواج موقت پیدا نمیشه علیرضا جانم:) !
Mostafa
Mostafa
٩٣/٠٣/٢٢
٠
٠
وااااااااااااای خدای من ، ازدواج موقت.....!!! (بدون اینکه کاربر خاص مطلع بشه من موافقت خودم رو اعلام میکنم!!)خخخخ
آسمانه
آسمانه
٩٣/٠٣/٢١
٨
١
دلمون واسه دختره و پسره نسوزه..اگر چه هر دو طرف گمراهند..دلمون واسه امام زمان مون بسوزه وه گناهان ما شیعیان رو میبینه...واقعا به کحا داریم میریم؟ و اینده چه خواهد شد؟ چرا ارزش ها دارن رنگ میبازن ؟ وچرا همه ما منتظریم یکی دیگه دست به کار شه؟
t_tanin
t_tanin
٩٣/٠٣/٢١
٢
١
واقعا راست میگی اسمانه جان حق باتو
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٣/٠٣/٢١
٣
٠
خانم آسمانه ، وقتی سخت میشه که تو رو نهی می کنن از امر به معروف !
tanha
tanha
٩٣/٠٣/٢١
١
١
:((((
fafa.tk
fafa.tk
٩٣/٠٣/٢١
٠
٠
واسشون متاسفم .... فقط میتونم همین رو بگم ! ممنون آقای بهمنی :)
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٣/٠٣/٢١
٠
٠
متشکرم از شما که وقت گذاشتید و خوندین !
h-hidarpoor
h-hidarpoor
٩٣/٠٣/٢١
١
٠
سلام بزرگوار/ واقعا تو این روزهای خوب خدا مطلب تکان دهنده و زجر آوری بود... خدا آخر و عاقبت همه رو ختم به خیر کنه...
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٣/٠٣/٢١
١
٠
متشکرم از شما که وقت گذاشتید و خوندین ! خودم از نوشتنش نارحت بودم ، تو اون صحنه که نتونستم امر به معروف کنم ،گفتم شاید با این متن ، حداقل حرکتی کرده باشم !
amin20
amin20
٩٣/٠٣/٢١
١
٠
بسیار تاسف بار است !! نمیدونم چی بگم !!
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٣/٠٣/٢١
١
٠
:) ! دعا کنیم !یا برخورد کنیم !
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٣/٠٣/٢١
١
٠
چی میشه گفت؟؟؟این فعل اصن عادی نمیشه...چون دقیقا خلافه قوانین خداست...رو حرف خدا که نمیشه حرف زد...متاسفانه حتی صدا و سیماهم به این مسئله دامن میزنه و...هعی...ممنون مستر بهمنی...گزارشتون عالی بود...خدا همه رو سر عقل بیاره...
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٣/٠٣/٢١
٠
٠
مرسی خانم مشرقی که خوندین:)
A_K
A_K
٩٣/٠٣/٢١
١
٠
چی بگم..فک نمیکردم ی روز اینطور پیش بره ک راحت بشه در مورد این مسائل صحبت کرد....
A_K
A_K
٩٣/٠٣/٢١
٤
١
آهان...البته نظر من:ببشخین از جمع کثیر دخملای گل..اما بنظر من مقصر اصــــــــــــــــــــلی دختران...اگه اونا خودشون رعایت کنن همچین اتفاقایی نمیفته...میگین نع..یبار سرتون تو کار خودتون باشه و برین بیرون ببینین کسی بهتون تیکه میندازه و... البته این صرفا نظر من بود:)
دختر آسمانی
دختر آسمانی
٩٣/٠٣/٢١
٣
٢
منم تا دو-سه روز پیش همین نظرو داشتم ولی وقتی واسه اولین بار یه پسره ای مزاحمم شد نظرم برگشت......من اونجا با حجاب کامل و چادر بودم ولی خب...
A_K
A_K
٩٣/٠٣/٢١
٤
٠
عزیزم بعضی از پسرا نمیدونن ک باید مزاحم چ افرادی بشن..یا ب قول بعضیا پایه هارو نمیشناسن...این ب خودت بستگی داره ک وقتی مزاحمت شد حتی سرتم بلند نکنی و راحتو ادامه بدی..دیگه اگه دیدی اصن دست بردار نیس باخشم و نفرت ی نگاه بهش بنداز ولی حتی ی کلمه هم حرف نزن
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٣/٠٣/٢١
٥
٠
مقصر امثال من هم هست ، وقتی من می بینم و برخورد نمی کنم نباید توقع از کسی دیگه داشته باشم ، و علت این که این کارو نکردم ، این بود که واقعا تنها بودم ! !
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٣/٢١
٥
٠
خب اگه خانواده ها سنگ جلو پای جوونا نندازن که این مشکلات کمتر میشه خب!
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٣/٠٣/٢١
٣
٠
سطح توقع و انتظار بالا رفته ، خانم منا ، هنوز خانواده ی ایرانی باور نمیکنه که اشاعه فساد تا دم در خونش اومده ! و حتی با گسترش فناوری ارتباطات پا به خونه ها هم گذاشته !
r_reiHaaN
r_reiHaaN
٩٣/٠٣/٢١
٠
٠
تاسف تاسف و تاسف... فقط همین :(((
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٣/٠٣/٢١
٠
٠
مرسی که خوندین ! :)
Elahe.n
Elahe.n
٩٣/٠٣/٢١
٠
٠
جدا از گزارش طرز نوشتنتون بود که منو وادار ب خوندش کرد عـــآلی بود...متاسفانه کم هم نیس این مورد که ذکر کردید...ممنون
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٣/٠٣/٢١
٠
٠
مرسی خانم نیازی که خوندین ، شما لطف دارین ! :)
A_K
A_K
٩٣/٠٣/٢١
٢
٠
البته همیشه مقصر دخترا نیسن..همونطور ک دختر آسمانی گف ممکنه ی وقتایی ما راه خودمونو بریم و یکی مزاحم بشه..اونا دیگه کمبود دوس دختر دارن:دی
tanha
tanha
٩٣/٠٣/٢١
١
٠
از وقتي كه اين مطلب وو خوندم هربار كه ميام يه چيزي بنويسم ميبينم جز تاسف چيزي نميشه گفت! :(
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٣/٠٣/٢١
٠
٠
از ابراز همدردی شما سپاس گزاریم ، پرزیدنت تنها :)
faeze
faeze
٩٣/٠٣/٢٢
٠
٠
اوهوم دقیقا :|||
m_moradian
m_moradian
٩٣/٠٣/٢٢
٠
٠
:-(
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٣/٠٣/٢٣
٠
٠
:|
Mostafa
Mostafa
٩٣/٠٣/٢٢
١
١
کامل خوندم.. ممنون که حداقل به عنوان تلنگری بجا متذکر برخی از احوالات تأسف بار جامعه امروزمان شدید.. مستر بهمنی .. شاید شما از این واقعه شرمسار در ییلاقات خارج شهر مقدس مشهد به گلایه سخن برانید.. اما باید متأسفانه عرض کنم که اینجا کنار خیابان شاهد و ناظر برخی اعمال خلاف روح رحمت الهی هستیم.. کنار خیابان.!! فک میکنید دلیل طوفان شدید اخیر در تهران چه میتونسته باشه.. !!!!؟؟؟؟ به هر حال از شما ممنونم.. سپاس
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٣/٠٣/٢٣
٠
٠
جناب مصطفی واقعا ، خدا تلنگری رو به ما امت گناهکار هر روز می زنه ، اما کی اندیشه می کنه ؟
ali_sh
ali_sh
٩٣/٠٣/٢٢
١
٠
آقا خود دختر هم راضی هستش که حاظر میشه به همچین جاهایی بره اونم با یک یا چندتا پسر آقا من که پسرم بخدا جرات نمیکنم با پسرای بزرگ تر از خودم یا پسرای هرزه به بیرون برم حالا چ برسه که اونا دخترن بعدشم هرکسی تاوان عمل خودشو میده به ماهم هیییچ ربطی نداره1
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٣/٠٣/٢٣
١
٠
علی جان ربط که داره ، ما همه نسبت به عمل برادران دینی و خواهران دینی خود مسئولیم ، ولی خوب چه سود که بعضی وقت ها نهیت می کنند از نهی از منکر !
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٣/٢٣
٠
٠
هيـــــــــــــــــــــع...فراموش كردن چه قدروقيمتي دارن.... :(
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٣/٠٣/٢٣
٠
٠
کنترل نکردن نفس ، عقوبتی همچو این دارد !
نسیم
نسیم
٩٣/٠٣/٢٣
٠
٠
خدا هممون رو به راه راست هدایت کنه!!!
mirza
mirza
٩٣/١١/٠٢
٠
٠
باعث تأسف است! ممنون.
پربازدیدتریـــن ها