Notice: Memcache::pconnect(): Server localhost (tcp 11211) failed with: Connection refused (111) in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/1.php on line 42 Warning: Memcache::pconnect(): Can't connect to localhost:11211, Connection refused (111) in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/1.php on line 42 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/1.php on line 72 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/1.php on line 75 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/1.php on line 95 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/1.php on line 98 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/footer.php on line 33 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/footer.php on line 36 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/footer.php on line 49 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/footer.php on line 52 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/footer.php on line 65 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/footer.php on line 68 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/comment.php on line 36 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/comment.php on line 39 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/most_seen.php on line 45 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/most_seen.php on line 48 جیم - حراج واقعی شانس! www.jeem.ir
حراج واقعی شانس!
با این محصولات «لوک خوش شانس» می‌شوید!

حراج واقعی شانس!

نویسنده : مریم شیعه زاده

«شما هم مهره مار داشته باشید»، جمله‌ای که چندی پیش هنگام عبور از جلوی مغازه ای در حوالی حرم مطهر توجه‌ام را جلب کرد. وارد مغازه که شدم فروشنده از خواص فراوان مهره مار می‌گوید و بارها این نکته را یادآور می‌شود که تاثیر این مهره‌ها در دنیا اثبات شده است! هر چند تاثیر این مهره‌ها اثبات شده باشد اما همواره هستند افرادی که از آب گل آلود ماهی بگیرند و برای خودشان کاسبی راه بیندازند.

همین اتفاق باعث شد تا سراغ پرفروش‌ترین «محصولات شانس» و بازار فروش آن‌ها در دنیای مجازی و حقیقی برویم. بازاری که از حق نگذریم داغ داغ است، چرا که در همین مدت کوتاه با افراد زیادی برخورد داشتیم که به هردلیلی این محصولات را خریداری کرده بودند و در نهایت پشیمان شده بودند. مهره مار، خرمهره، طلسم کفتار و نعل اسب در صدر پرفروش‌ترین این محصولات قرار دارند. 

 

مهره مار با ضمانت نامه کتبی و گارانتی!

ر.خ یکی از افرادی است که ادعا می‌کند مهره مار، خرمهره و طلسم کفتار اصل دارد. این سه محصول را با ضمانت نامه کتبی و گارانتی تعویض ارائه می‌دهد! شماره‌اش را از روی یک سایت برداشتم و وقتی با او صحبت می‌کنم، اطمینان خاطر می‌دهد که اصل است و اگر تاثیری نداشت می‌توانم محصول را برگردانم. به او می‌گویم آدم بدشانسی هستم و چند وقتی است که با همسرم به مشکل برخورده‌ام و نمی‌دانم چه کار کنم و به وی زنگ زده‌ام تا مشاوره بگیرم!

+ اگر مهره مار با خودم حمل کنم، مشکلم حل می‌شود؟

- صد در صد! مهره مار برایت مفید است. شانس و اعتماد به نفست را زیاد می‌کند و باعث می‌شود برای همسرت جذاب‌تر باشی. 

+ شنیده‌ام چند نوع مهره مار داریم، کدام کارایی بیشتری دارد؟

مهره‌هایی که همکاران ما در اینترنت می‌فروشند، همگی مهره مار آبزی است. این مهره‌ها نه تنها تاثیری ندارد بلکه انرژی منفی هم با خود حمل می‌کنند! اما مهره‌ای که من به تو می‌دهم شاه کبری هندی است. البته بوآ و افعی هم دارم که ضعیف‌تر از کبری ست! مهره‌های هندی هم خیلی بهتر از مهره‌های ایرانی است!

+ از کجا مطمئن شوم اصل است؟

حق داری استرس داشته باشی اما مطمئن باش اصل است. مشتری دارم که 8 سال است از من خرید می‌کند. محصولات ما دارای ضمانت نامه کتبی و گارانتی تعویض است و مستقیم از هند وارد می‌شود. ما تنها وارد کننده مهره اصل هستیم و باقی فقط شعار می‌دهند. می‌توانی آزمایش مهره مار را هم انجام دهی. مهره‌های اصل را اگر در سرکه انگور بیندازی به رقص در می‌آیند و به هم نزدیک می‌شوند، اما یادت باشد بعد از این کار تاثیر مهره‌ها کاملا از بین می‌رود و مهره‌ها آسیب می‌بیند. به علاوه اسم و مشخصاتت را می‌گیرم و برایت دعایش را می‌خوانیم تا مهره به نام خودت شود! 

+ چه دعایی؟

ببین مهم‌تر از مهره، دعای روی مهره است. من اسم و مشخصات کامل تو را می‌گیرم و بعد این دعا توسط مرتاض‌های هندی که کارشان همین است خوانده می‌شود. این دعا را بلافاصله بعد از جفت گیری، چندین بار می‌خوانند. با این کار اثرش چند برابر می‌شود.

+ طلسم کفتار چطور عمل می‌کند؟

اگر در روابط جنسی سرد هستید، طلسم کفتار مختص زوج‌ها و بهتر است. بسیار کمیاب و گران است! فقط کافی است آنرا در گوشه‌ای از منزل نگه داری.

+ خر مهره چطور؟

مهره گردن خر است! مهره خر در روابط کاری و اجتماعی استفاده می‌شود. به درد تو نمی‌خورد! 

+ قیمت این سه محصول چقدر است؟

با هم چیزی حدود 450 هزار تومان است که ما به خاطر فروش ویژه 270 تومان با مشتری حساب می‌کنیم!

 

خرید و فروش مهره مار در کافی شاپ!

وقتی به دنبال خریدار مهره مار می‌گشتم، بواسطه یکی از آشنایان با او ملاقات داشتم. نادیا 20 سال دارد و معماری می‌خواند. سال گذشته به طور تصادفی با خانمی به نام مریم آشنا می‌شود و در قبال پرداخت مبلغ قابل توجهی، مهره مار را خریداری می‌کند...

+ چرا مهره مار؟

- با یکی از دوستانم در کافی شاپ بودیم. اتفاقی صحبت‌های دو خانم را شنیدیم که میزشان کنار میز ما بود. آن روزها، ترم دو دانشگاه، به یکی از همکلاسی‌هایم علاقه مند شده بودم و برای به دست آوردن او حاضر بودم هرکاری انجام دهم. صحبت‌شان درمورد مهره مار بود. متوجه شدم یکی از آن‌ها یک مهره مار خریداری کرده بود و ادعا می‌کرد تاثیر زیادی در جذب جنس مخالف داشته و خواستگارانش بیشتر شدند! 

+ مهره مار را به واسطه او خریداری کردی؟ 

وقتی در مورد مهره مار و تاثیرش حرف می‌زد، مطمئن شدم با این کار به پسر مورد علاقه‌ام می‌رسم. آن خانم که خودش را مریم معرفی کرد، شماره تلفن همراهش را به من داد و با هم در تماس بودیم. حدود دو هفته بعد در همان کافی شاپ قرار گذاشتیم و مهره را به من داد.

+ بابت مهره چقدر پرداختی؟

گفته بود مهره شاه کبری اصل است و برای آن 480 هزار تومان پرداختم، البته با تخفیف!

+ فروشنده مهره را ندیدی؟ 

نه! حتی چندین بار از او خواستم اسم یا تلفن فروشنده را به من بدهد و هر بار دست به سرم می‌کرد. ولی می‌گفت ارزش این مهره‌ها بیشتر از این حرف‌هاست و علاوه بر این‌که بدون نوبت مهره را خریده‌ام، برای من شامل تخفیف هم شده است. یادم می‌آید حتی نام برخی از بازیگران معروف را می‌برد که با خرید این مهره‌ها از همان فرد، به محبوبیت رسیده‌اند. بعد از فروش مهره هم تا چند روز کم و بیش جواب زنگ‌های مرا می‌داد اما بعد از آن حتی جواب تلفنم را نمی‌داد. 


+ طریقه استفاده از مهره چطور بود؟

باید همیشه همراهم می‌بود. حتی در موقع خواب نباید آن را از خودم جدا می‌کردم. این‌طور که می‌گفتند باعث جذب جنس مخالف می‌شد و به نوعی همه به تو علاقمند می‌شدند، به خاطر دعایی که برایش خوانده بودند و نمی‌دانم دقیقا چه دعایی.

+ تاثیر داشت؟ 

هنوز هم نمی‌دانم چه شد که حاضر شدم آن مبلغ را در برابر این مهره بی‌ارزش بدهم!

+ سعی نکردی واسطه را پیدا کنی؟ 

بی‌فایده بود. به علاوه در این باره به کسی چیزی نگفتم، می‌ترسیدم به خاطر حماقتی که کردم سرزنش‌ام کنند.

 

برچسب ها
نظرات کاربران
کد امنیتی
علیرضا
علیرضا
٩٣/٠٢/٢٥
٥
٢
چی بگم! من که هیچ اعتقادی ندارم و نمیدونم چرا آدم باید به حرف ها و نیرنگ های اینا اعتماد کنه!!!! | خیلی ممنونم خانوم شیعه زاده
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٢/٢٦
١
٠
سلام خوبید نبودید یه مدتی !
shiezadeh
shiezadeh
٩٣/٠٢/٢٦
٢
٠
ب نظرم حتی خود مقوله شانس هم ب ادم بر می گرده و چنین چیزی وجود خارجی نداره
admincheh
admincheh
٩٣/٠٢/٢٥
٥
١
به نظرم خیلی مضحک به نظر میاد که باور داشته بـآشیم مهره مـار می تونه مثلن یه نفرو به خودمون علـاقمه مند کنه!گـاهی استیصال با آدما چه ها که نمی کنه!ممنون اقیـانوس
shiezadeh
shiezadeh
٩٣/٠٢/٢٦
٢
١
هرچند بحث انرژی و انرژی درمانی این روزها حسابی داغ شده! مهره های مختلف، سنگ های ماه تولد، ورزش هایی مخصوص و ... اما متاسفانه هنوز اطلاعات مون توی زمینه محدوده و همین اطلاعات کم کار دستمون میده // خاهش خزون :)
Am-SpringSell
Am-SpringSell
٩٣/٠٢/٢٦
١
١
بله،متاسفانه.نمی دانم چرا بعضی از ما چشمه رو ول کردیم و چسبیدیم به ... .باید کاری کرد.ممنون خانم شیعه زاده بابت گوشزد کردن این موضوع حطرناک!
shiezadeh
shiezadeh
٩٣/٠٢/٢٦
١
٠
چشمه لغت خوبی بود :) خاهش میشه :)
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/٠٢/٢٦
٦
١٣
پولشو برای لوازم ارایش و لباس میداد پسره بیشتر جذبش میشد!
shiezadeh
shiezadeh
٩٣/٠٢/٢٦
٤
٢
شما جذب لباس و لوازم ارایش میشین!؟ :| :|
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/٠٢/٢٧
٦
٢
شما چی جذب سنگ میشین؟! به نظر شماهای که منفی دادین سنگ برای جذابیت موثر تره یا یا حداقل اینهای که من گفتم؟ (حداقل میدونم اینها کارایش بهتره از سنگ)
shiezadeh
shiezadeh
٩٣/٠٢/٢٧
١
٠
ب شخصه هیشکدوم :|
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٢/٢٦
١
٢
از این چیزا جدی جدی هست ج جالب ولی الکی همشون
shiezadeh
shiezadeh
٩٣/٠٢/٢٦
١
١
بالاخره جدی جدی هس یا الکیه!؟ خخخ :)
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٢/٢٦
٠
٠
وایسین ببینم یک اشتباهی شده
shiezadeh
shiezadeh
٩٣/٠٢/٢٦
٠
٠
کسی ب جا مهنتِس چیز دیگه صدات زده!؟ خخخ
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٢/٢٦
١
١
نه من ازون سنگایی که توی عکس دومیه هست دارم! مهره ی مارو سرچ کردم، اینایی که دارم عینه هموناست! ولی من اونارو از تو ساحل جمع کردم! حالا شد مهره ی مار؟!!!!!! وا 0_0
shiezadeh
shiezadeh
٩٣/٠٢/٢٧
٠
٠
خخخ نه باوا! منم ازونا دارم! خخخ
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٢/٢٧
١
١
خب پس منم مهره ی مار میفروشم اصل، دویست درصد تضمینی با قابلیت شستشو و بدون چروکی، جفتی شونصد هزار چوق!
S.Asadzadeh
S.Asadzadeh
٩٣/٠٢/٢٦
٠
٠
واقعا به نظر مسخره میاد.... یه عده هستند که همیشه از آب گل الود ماهی میگیرن و بعضی ها هم خیلی احت خام میشن رو محیط رو براشون متاسفانه فراهم میکنند:(
shiezadeh
shiezadeh
٩٣/٠٢/٢٦
٠
٠
علتش همه این آسیب ها هم اینکه حس می کنیم توی همه زمینه ها ، همه چیز رو می دونم و نیازی ب راهنمایی و مشورت افراد متخصص نداریم
F-jafari
F-jafari
٩٣/٠٢/٢٦
٠
٠
به این چیز ها اعتقاد ندارم .ممنون بخاطر گزارشتون.
shiezadeh
shiezadeh
٩٣/٠٢/٢٦
٠
٠
خاهش میشه :)
team_2
team_2
٩٣/٠٢/٢٦
٠
١
par!sa... هوووووووووووووممممممممممممم.... خدا هدایتشون کنه :| خخ
shiezadeh
shiezadeh
٩٣/٠٢/٢٧
٠
٠
هووووووومممممممممممممممممم! :|
sorme
sorme
٩٣/٠٢/٢٧
٠
٠
این چیزا همش باعث میشه آدم یه چیزیو هی به خودش تلقین کنه.اگه این تلقین مثبت باشه خیلی برامون خوبه اگرم نباشه زندگیمونو خراب میکنه.
shiezadeh
shiezadeh
٩٣/٠٢/٢٧
٠
٠
تلقین هم مدت کمی ب کار افراد میاد و می تونه اونا رو ارضا کنه
شاکری زاده
شاکری زاده
٩٤/١٢/٢٣
٠
٠
احسن ‍ً خدا را فراموش نکنین
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٣/٠٢/٢٧
٠
٢
خخخخخ...واقعن خنده داره ها...بعد ببخشید مهره ی مار رو از کوجآی مار در میآرن؟؟...در کل اعتقادی ندارم به این چیزآ..اوناییم که اعتقاد دارن رو خدا از ظلمات به سوی نور به هدایتشاند..:)...با تچکر از گرندمای عذاب..:دی
shiezadeh
shiezadeh
٩٣/٠٢/٢٧
٠
٠
مهره مار ، مهره ای ک موقع جفت گیری مارها به وجود میاد // ب فرشته ی نجات چی؟! ب اون اعتقاد داری؟! :| من همونم! خخخ ملکه عذاب خوتی! خخخ
کودک درون
کودک درون
٩٣/٠٢/٢٧
٠
٠
از آی گل آلود ماهی گرفتن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11111
shiezadeh
shiezadeh
٩٣/٠٢/٢٧
٠
٠
متاسفانه :|
r_yazdani
r_yazdani
٩٣/٠٢/٢٧
١
٠
خیلی مضحکه اگه کسی بخاد بخاطر هیچ و پوچ اینقد هزینه پرداخت کنه. شانس و اقبال به خود آدم برمیگرده. ب تلاش نه به مهره مار و...
shiezadeh
shiezadeh
٩٣/٠٢/٢٧
٠
٠
دقیقا همین طوره :)
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٢/٢٧
٠
٠
خخخخ ضمانتم داره؟؟؟؟؟ خخخخ خر مهره؟؟؟؟خخخخ واقعا سوژش :))))))))))))))))))))))
MONA-R
MONA-R
٩٣/٠٢/٢٧
١
٠
یکی از دوستام 40 یا 50 تومن داده رفته جای یه نفر تو سجاد که فال قهوه میگیره، کاملا واقعی بوده براش ، حالا معتاد شده و همش سر هر قضیه ای میره اونجا!! هر چی بهش میگم الکیه نمیفهمه و میگه من بهش اعتقاد دارم ، حیف پوله بخدا!
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٢/٢٧
٠
٠
بهش بگو من سی تومن میگیرم همه آینده و گذشته و اینور و اونورو واسش رو میکنم! :))
Niva
Niva
٩٣/٠٢/٢٨
٢
٠
واقعا بعضی ها انگار اصن فکر نمیکنن...به نظرم خیلی خنده داره... حیوون بد بخت اگه میتونست کاری بکنه واسه خودچ یه کاری میکرد که دست این چکارچی ها نیافته و کشته نشه... ممنون
maryam_f
maryam_f
٩٣/٠٣/١٠
٠
٠
ممنون بابت مطلبت:)وخنده بابت کارای بعضیاااااا
ناشناس
ناشناس
٩٣/١١/١٢
٠
٠
اقا واقعیته<من دارم،هرچی خواستم شد .چرا؟چون به خودم تلقین کردم و هنوزم تلقین دارم که میشه.فقط تلقینه وگرنه فقط خداااااااااااااااااااااااااااااااا
نیما
نیما
٩٥/٠٢/٠٥
٠
٠
چه خواصی داره مهره مار
مجيد
مجيد
٩٤/٠٣/٢٧
٠
٠
لطفا با من تماس بگيريد به گفته هاي شما ايمان دارم به مهره مار نياز دارم
ناشناس
ناشناس
٩٤/٠٥/٠٨
٠
٠
نیاز دارم اما ای کاش در سرکه اثر خودشو از دست نمی داد تا هم اعتماد ما جلب می شد هم کارمون راه میوفتاد
محمد
محمد
٩٤/٠٩/١٢
١
٠
من دقیقا همین مهره هایی که داخل دست (تصویر اول صفحه )است دارم میشه بگین این مهره ها چی هستند ممنون میشم
یک زن
یک زن
٩٥/٠١/٢٨
٠
٠
به هر حال هر کسی باید یه طوری خودش رو راضی کنه. آخهب رای چی میایید و به همه چیز انرژی منفی میدید یکی میره نماز و زیارت عاشورا میخونه. یکی چله میبنده. یکی امامزاده میره حاجت میگیره. یکی به یتیم پول میده. یکی نذر میکنه. یکی خدا رو صدا میکنه . برای چی اینقد تو اعتقادات مردم سرک میکشید. هر کسی تو این دنیا باید به یه چیزی ایمان و امید داشته باشه تا به خواسته اش برسه. واقعا براتون متاسفم که فقط نشستید و تو کار این و اون فضولی میکنید. با با بگذارید مردم به زندگیشون برسن و اگه یکی با مهره مار به خوش شانسی میرسه خو ب برسه. منم واقعا برای کسانی متاسفم که همه چیز رو مسخره میکنن. در ضمن تمام این مسائل به بحث انرژی برمیگرده که هر سنگ و یا هر شیئی و هر مکانی انرژی مخصوص به خودش رو داره. پس اگه اطلاعی ندارید سرک نکشید و شماهایی که میگید خدا. خوب خودتون برید حاجتتون رو از خدا بخواهید و دیگه کاری نداشته باشید که دیگران از کجا حاجتشون رو میگیرن.
فاطمه احمدی
فاطمه احمدی
٩٥/٠٦/١٧
٠
٠
سلام من اعتقاد قلبی دارم ولی ازتون میخوام بخطر خدا دعاشو برام بفرستی