من یک بادیگارد هستم
مشهورترین محافظان شخصی جهان

من یک بادیگارد هستم

نویسنده : کودک درون

شغل بادیگاردها یا همان محافظین شخصی، این است که از افراد معروف محافظت کنند، ولی گاهی خودشان هم به شهرت زیادی می‌رسند. شهرت بادیگاردها ربطی به مهارت‌های آن‌ها ندارد، بلکه بیشتر به زندگی شخصی آن‌ها مربوط می‌شود. در این‌جا ده نفر از مشهورترین محافظین شخصی دنیا را معرفی کرده‌ایم و وضعیت فعلی آن‌ها در خصوص حرفه‌شان را توضیح داده‌ایم. 

 

10. ریشان دیویس، وضعیت: فعال

گروه سرگرمی ROZANEH

اولین نفر در لیست ما، بادیگارد فعالی به نام ریشان دیویس است که بخاطر برنامه تلویزیونی خودش که Rob and Big نام داشت و از سال 2006 تا 2008 رو آنتن رفت، معروف شد. بعد از پخش این برنامه او به حرفه خود ادامه داد و حالا برای خودش کسب و کاری در حوزه پوشاک دست و پا کرده و گاهی هم در برنامه‌های تلویزیونی ظاهر می‌شود. او بخاطر هیکل درشتش هم شهرت دارد. 

 

9. میکولا ملنیچنکو، وضعیت: آسیب دید و بازنشسته شد

www.ROZANEHONLINE.com

میکولا بادیگارد لئونید کوچما، رئیس جمهور اوکراین بود. او بین سال‌های 1998 تا 2000 مکالمات رئیس جمهور را ضبط کرد و بعد از گردآوری مدارک و ادله کافی در مورد خطاها و تخلفات رئیس جمهور، از کشور فرار کرد و مدارک را فاش کرد. نوارهای او نشان می‌دادند که کوچما دستور ربودن و قتل گئورگی گونگادزه ژورنالیست را داده و به عراق اسلحه غیرقانونی فروخته بود. میکولا به ایالات متحده رفت و پناهندگی سیاسی گرفت.

 

8. چاک زیتو، وضعیت: بازنشسته

گروه سرگرمی روزنه

آقای چاک زیتو دوران حرفه‌ای مدید و پرحرف و حدیثی داشته است. او در سن 17 سالگی با ترک تحصیل از دبیرستان، به عنوان بوکسور آماتور و کارگر معمولی شروع به کار کرد. او بعدها به گروه موتورسیکلت فرشته‌های جهنم پیوست و در نهایت یک شرکت امنیتی به نام «خدمات حفاظت شخصی فرشته‌های جهنم» تأسیس کرد. آقای زیتو بادیگارد لورنا لافت شد که او نیز خیلی زود او را به دوستانش در هالیوود معرفی کرد. این باعث شد که زیتو شرکت امنیتی خود را تحکیم کند و بعداً به عنوان بدلکار و بازیگر وارد سینما شود. او حالا روی بازیگری تمرکز کرده و دیگر بادیگارد نیست.

 

7. برودوس کلی، وضعیت: بازنشسته

گروه سرگرمی ROZANEH

برودوس با دو متر و چهار سانتی‌متر قد و 180 کیلوگرم وزن، خیلی زود در هر جمعی شناخته می‌شد. نام اصلی او جرج موردوچ بود و بعدا نام صحنه برودوس کلی را برای خود انتخاب کرد. او حالا بازنشسته شده، ولی کارش را با بادیگارد شدن برای اسنوپ داگ (رپر و بازیگر آمریکایی) آغاز کرد. در سال 2006 او تصمیم گرفت از این کار بازنشسته شود و کارش را به عنوان کشتی گیر WWE آغاز کند.

 

6. بیگ بوم، وضعیت: فعال

روزنه آنلاین

با چنین نام مستعاری، هر کسی بود معروف می‌شد. بیگ بوم یکی از محافظین شخصی چهره‌ها و ستاره‌های هالیوودی است. او حالا به کار نوشتن کتاب اشتغال دارد و مشاور روابط است. البته بیگ بوم هنوز هم خدمات امنیتی به مشتریانش ارائه می‌دهد، ولی بیشتر روی سخنرانی‌های الهام بخش و نوشتن کتاب متمرکز است. 

 

5. برنارد شاو، وضعیت: بازنشسته

www.ROZANEHONLINE.com

بعد از دزدیده شدن پاتریشیا هرست در سال 1974، هیچ کس او را به خاطر استخدام بادیگارد سرزنش نمی‌کرد. ولی چیزی که هیچ کس انتظارش را نداشت این بود که او در نهایت با بادیگاردش ازدواج کند. این زوج حالا دو فرزند دارند و در نیویورک زندگی می‌کنند. آقای شاو بیشتر بخاطر همسرش شهرت دارد، زیرا همسرش وارث ثروت خانواده هرست بود که توسط گروه تروریستی چپ گرای SLA دزدیده شد. البته این خانم در نهایت به این گروه پیوست و حتی در یک سرقت از بانک شرکت کرد. او به 35 سال زندان محکوم شد که توسط جیمی کارتر به دو سال زندان تخفیف یافت. 

 

4. بری ماناکی، وضعیت: فوت شده

روزنه آنلاین

بادیگارد سابق پرنسس دایانا، بری ماناکی نام داشت که شهرتش را مدیون چیزهایی به غیر از مهارت‌های درجه یکش در محافظت شخصی بود. آقای ماناکی زمانی نزدیکترین و مورد اعتمادترین فرد پرنسس دایانا بود. بسیاری از مردم اعتقاد داشتند که پرنسس دایانا با او رابطه داشته، ولی هیچ وقت ادله محکمی برای این ادعا پیدا نشد. البته نوار ضبط شده‌ای وجود داشت که پرنسس دایانا در آن می‌گفت که عاشق اوست و می‌خواهد با او فرار کند. آقای ماناکی در سال 1987 در تصادفی کشته شد که می‌گویند پرنسس دایانا این تصادف را ترتیب داده بود، زیرا ماناکی بیش از حد اطلاعات داشت.

 

3. آنا لوگینووا، وضعیت: فوت شده

www.ROZANEHONLINE.com

آنا لوگینووا هم به عنوان یک بادیگارد درجه یک و حرفه‌ای و هم به عنوان مدل مشهور بود. این خانم به خاطر این‌که تحت شرایط سخت و فشار سنگین، بسیار خونسرد و آرام بود و یکی از بهترین بادیگاردهای زن دنیا بود، شهرت زیادی داشت. او یک شرکت امنیتی را اداره می‌کرد و همچنین به آموزش و تربیت بادیگاردهای خانم مشغول بود. بسیاری از مشتریان بادیگاردهای خانم را ترجیح می‌دهند، چون اغلب بادیگاردهای آقا به هنگام رفتن به رستوران یا مراسمی به خاطر جثه بزرگ و متمایزشان مجبورند جلوی در منتظر بمانند. متأسفانه خانم لوگینووا در حادثه سرقت اتومبیلش کشته شد. به گفته شاهدین حاضر در صحنه، وقتی دزد داشت پورشه این خانم را می دزدید، او دسته در را گرفته بود و در حالی که اتومبیل سرعت می‌گرفت او روی خیابان کشیده می‌شد. در نهایت بخاطر جراحات شدیدی که به سرش وارد شد، در صحنه جان سپرد. 

 

2. آندری لوگوووی، وضعیت: بازنشسته

http://www.rozanehonline.com

آندری لوگوووی بادیگارد سابق آموزش دیده در KBG بود که حرفه‌اش را با محافظت از سیاستمداران و رهبران روس آغاز کرد. او در مدت کار برای دولت روسیه، از رهبران زیادی همچون نخست وزیر یگور گایدار، وزیر امور خارجه آندری کوزیرف و سرگئی میلاتوف رئیس دفتر ریاست جمهوری، محافظت کرد. او بعد از ترک سرویس حفاظتی فدرال روسیه در سال 1996، یک شرکت امنیتی خصوصی تأسیس کرد و به عنوان رئیس امنیت ORT که شرکت تلویزیونی خصوصی است کار کرد. در سال 2007 لوگوووی برای پیوستن به پارلمان روسیه انتخاب شد و تا امروز او به عنوان سیاستمدار مشغول به کار است. 

 

1. ناصر البحری، وضعیت: بازنشسته

گروه سرگرمی روزنه

البحری معروف به ابوجندل (به معنای قاتل) چندین سال از عمرش را صرف محافظت از اسامه بن لادن کرد. او پس از سال‌ها مبارزه در جنگ‌های مختلف و محافظت از بن لادن، به زادگاهش یمن برگشت. او بازداشت شد و دو سال در زندان حبس کشید. در نهایت یک قاضی او را به شرط مطالعه اسلام و ملاقات با او و دانشجویان جوان جهت بحث درباره موضوعات مذهبی، آزاد کرد. ناصر بعد از آزاد شدن از زندان، از زندگی قبلی‌اش کاملا فاصله گرفت و حالا به عنوان مشاور کسب و کار، اشتغال دارد.

برچسب ها
نظرات کاربران
کد امنیتی
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٢/٢٥
٠
٠
سلام:خیلی جالب بود سپاسگزارم
کودک درون
کودک درون
٩٣/٠٢/٢٧
٠
٠
خواهش، امیداورم خوشتان اومده باشه
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٢/٢٧
٠
٠
سلام:بله خیلی جالب بود.ممنون
رادمهر
رادمهر
٩٣/٠٢/٢٥
٠
٠
احمد ایراندوست خودمون هم هست که بادیگارد جنیفر لوپز هم بوده...فیلم بادیگارد رو از رو برنارد شاو ساختن که کوین کاستنر نقششو بازی می کنه
Am-SpringSell
Am-SpringSell
٩٣/٠٢/٢٦
٠
٠
ممنون.جالب بوذ :)
MILAD
MILAD
٩٣/٠٢/٢٦
٠
٠
پس بادیگارد من کو؟؟ چرا اسم اونو نیاوردین؟؟؟ خخخخخ ممنون واسه مطلب جالبتون :-)
m_moradian
m_moradian
٩٣/٠٢/٢٦
٠
٠
جالب بود.
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/٠٢/٢٦
٠
٠
اون خانومه " آنا لوگینووا" خیلی خنده دار بود/به خاطر اینکه چهر کاریش خدشه دار نشه و نگن ماشین خانوم بادیگاردو دزدیدن /انقدر دستگیره ماشینش چسبیده تا مرده!!!!!!خ/عقلم خوب چیزه/
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٣/٠٢/٢٧
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
r_jafarpour
r_jafarpour
٩٣/٠٢/٢٦
٠
٠
چه جلب!
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠٢/٢٦
٠
٠
کم لطفی کردین عکس بادیگارد مو ر نذشتن!
p_golpari
p_golpari
٩٣/٠٢/٢٦
٠
٠
چ جالب منم بادیگارد میخوام خخخ
لبخند انار
لبخند انار
٩٣/٠٢/٢٦
٠
٠
خیلی جالب بود ممنون
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/٠٢/٢٦
٠
٠
سلام ... جالب بود و ترسناک به ادم حس نا امنی دست میدهد
علیرضا
علیرضا
٩٣/٠٢/٢٧
٠
٠
موافقم با حس نا امنی :)
علیرضا
علیرضا
٩٣/٠٢/٢٧
٠
٠
مطلب جالبی بود ممنونم :)
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/٠٢/٣١
٠
٠
جالــــــــــــــب....جز برنارد شاو اسم هيچكدومو نشنيده بودم... مرسي از شما .. استفاده كرديم :)
پربازدیدتریـــن ها
نامه ام را به دستش برسانید

راستی خدا...

٩٧/٠٢/٣١
شعری سروده خودم

انقلاب سفید

٩٧/٠٢/٣٠
شعری سروده خودم

شرمسار

٩٧/٠٣/٠٢
یاد تو را بسیار کنم

سه سخن رمضانه

٩٧/٠٢/٢٩
به نام...

آب در کوزه و ما تشنه لبان

٩٧/٠٢/٢٧
راهنمای دستیابی به فیلم های خوب

چطور فیلم خوب ببینیم؟

٩٧/٠٢/٢٧
خارج از شهر و خارج از مرز!

رانده شدن به حاشیه شهر

٩٧/٠٣/٠٢
شعری سروده خودم

خورشید هشتم

٩٧/٠٢/٣٠
گاهی دلتنگ می شوی

تنهایی آنقدرها هم بد نیست

٩٧/٠٢/٢٧
انشای یک دانش آموز دبستانی درباره ازدواج

غلط کردی!

٩٧/٠٢/٣١
شعری سروده خودم

خیال بودنت

٩٧/٠٢/٣٠
این بیماری لاعلاج

یخچال گردی چیست؟

٩٧/٠٢/٣٠
حکایت تلگرام و سروش

نامادری!

٩٧/٠٢/٣٠
شعری سروده خودم

امید آخر شد افسانه

٩٧/٠٣/٠١
لحظه ای را از دست ندهید

مسابقه بزرگ

٩٧/٠٢/٣١
استغفر اللهَ ربی و اتوب علیه

داروی بی موقع

٩٧/٠٢/٣١
عاشقی بی‌همتاترین حس زندگی‌ست

سر مشق عشق

٩٧/٠٣/٠١
شعری سروده خودم

بیا آقاجان

٩٧/٠٢/٣٠
آماده تر از همیشه

کار دل دلدادگی و کار او دل کندن است

٩٧/٠٣/٠٣
اصلا مهم نیست چه زمانی برگردی

جمله ات را تمام نکن! برو...

٩٧/٠٣/٠١