اسم و شخصیت شما چه رنگی است؟!
تست روانشناسی دم عید!

اسم و شخصیت شما چه رنگی است؟!

نویسنده : FORGOTTEN-heart

اسم شما چه رنگي است؟ چي؟! مگر اسم‌ها هم رنگ دارند؟ پس چي كه دارند! تازه اگر شما بدانيد اسم‌تان چه رنگي است شايد خيلي از مشكلات‌تان در زندگي حل شود. چي؟ باور نمي‌كنيد؟ پس اين مطلب را تا انتها بخوانيد و متوجه شويد كه اسم‌تان رنگ دارد و شناسايي اين رنگ خيلي در موفقيت شما موثر است.

روان‌شناسان مي‌گويند؛ همه ما به نحوی تحت‌تاثیر رنگ‌ها هستیم و به عبارت دیگر «خود» واقعی‌مان را با این رنگ‌ها نشان می‌دهیم. برای اسم هر فرد رنگ مخصوصی وجود دارد. كه می‌تواند بر زندگی او تاثیر بگذارد. جالب است نه؟! این‌كه شما بدانید برای اسم‌تان رنگ مخصوصی وجود دارد و می‌توانید راز شخصیتی خود را از لابه‌لای آن دریابید! باید بسیار جالب و هیجان‌انگیز باشد. پس به موارد زیر به ترتیب ذكر شده كاملا توجه كنید: 

 برای این‌كه با چگونگی موضوع آشنا شوید یك مثال می‌آوریم. به اين شكل كه اسم و فامیل خود را روی برگه كاغذی می‌نویسید و بر اساس حروف و اعداد ذكر شده برای هركدام، به رنگ مربوطه دست پیدا می‌كنید.

 

رنگ‌های هماهنگ با ارقام و حروف عبارتند از: 

قرمز: ۱ ش ج س الف 

نارنجی:‌ ‌‌‌۲ ت ث ک ب 

زرد: ۳ ی ل ص ض 

سبز: ‌۴ و م د ژ 

آبی: ۵ چ ن ط ظ 

نیلی: ۶ ح خ ف 

بنفش: ۷ ع پ غ 

صورتی: ۸ ز ق ه 

طلایی: ۹ ر ذ گ

 

مثال: مثلا «سياوش ابدي»  چه رنگي است.

س1 ی3 الف1 و4 ش1 الف1 ب2 د4 ی3

سپس اعداد را با هم جمع می‌كنیم:

20=1+3+1+4+1+1+2+4+3

باز هم 2 عدد را با هم جمع می‌كنیم و این روند را تا جایی ادامه می‌دهیم که مجموع دو عدد یک رقمی شود.

2=0+2  عدد 2 مربوط به رنگ نارنجي است.

شما هم با اين روش رنگ اسم خودتان را پيدا كنيد و حالا با خواندن مشخصات آن رنگ خودتان را بهتر بشناسيد. راستي، شما مي‌توانيد اين كار را با اسم كساني كه براي‌تان مهم هستند هم انجام دهيد و به نتايج هيجان‌انگيزي(!) دست پيدا كنيد.

 

=======

صورتی 

قدرت جسمی بالایی دارید به خاطر اراده بالایی که دارید، می‌توانید رویاهای‌تان را به راحتی به واقعیت تبدیل کنید. با مسئولیت‌ها به راحتی کنار می‌آیید و می‌توانید دیگران را در حل مشکلات‌شان راهنمایی کنید. از نظر عاطفی، فردی قوی و عمیق هستید. صمیمیت بیش از اندازه با دیگران سخت است. 

 

نارنجی 

شوخ‌طبعی و بذله‌گویی به‌خصوصی را که به ارث برده‌اید، باعث شده محبوب دیگران باشید. دیگران از بودن با شما لذت برده و انرژی مثبت می‌گیرند. سعی می‌کنید همیشه لیوان را از نیمه پر آن ببینید و با بذله‌گویی خاص خود، محیط را برای انجام کاری مثبت فراهم سازید. آماده کمک به دیگران هستید. رنگین‌کمان زندگی‌تان را دوست دارید تا زندگی را برای دیگران نیز زیباتر کنید. 

 

آبی 

به احتمال قوی دیگران شما را شخصی بدون تعارف و غیر تشریفاتی می‌دانند و شاید هم به همین دلیل برای‌شان جالب هستید. آزادی برای‌تان ارزش زیادی دارد و هرگز نمی‌توانید در محیطی کار کنید که به شما تحکم شود یا زیر نظر قرار دارید. اعتقاد زیادی به حقیقت دارید و برای همین زندگی با تمام مشکلات و سختی‌هایش برای شما ارزشی فوق‌العاده دارد. 

 

بنفش 

عاشق کندوکاو و جست‌وجو در عمق هر پدیده هستید و شاید هم به همین دلیل عشق به علوم ماوراءالطبیعه در شما به حد کافی رشد کرده است. این باعث شده به رشته‌هایی چون فلسفه روی آورید هیچ‌اتفاقی را به راحتی قبول نمی‌کنید. مگر آن‌که خودتان آن‌را شخصا تجربه کرده باشید. برای حل مشکلات نیز راه حل را درون خود می‌جویید. عاشق تنهایی هستید و هماهنگ‌شدن با دیگران کمی برای‌تان مشکل است. 

 

قرمز 

بسیار جاه‌طلب بوده و گاهی برای رسیدن به اهداف خود ممکن است از دیگران هم مایه بگذارید. قرمز رنگ حیات و جسارت است. همیشه تلاش دارید که آشکارا به فعالیت بپردازید و مورد توجه قرار بگیرید. بسیار خونگرم هستید و به سادگی عصبی می‌شوید. ممکن است در اوج شادی نیز ناگهان و با کوچک‌ترین بهانه‌ای اخم‌های‌تان درهم رفته و به لاک خود فرو بروید. باید سعی کنید که از انرژی فوق‌العاده‌تان در جهت مثبت استفاده کنید. 

 

زرد 

بسیار تیزهوش هستید. شخصیتی بسیار خوش‌بین و فعال دارید. هرگز در ابراز آنچه می‌خواهید بر زبان بیاورید، کم نمی‌آورید. به دلیل زنده‌دلی ابتکار و مستعد بودن‌تان در برقراری ارتباطی خوب با دیگران همیشه دوروبرتان پر از دوستان مختلف خواهد بود. 

با وجودی که روحیه بسیار شادی دارید هرگز احساس رضایت نخواهید کرد، مگر این‌که شادی‌های‌تان را با دیگران تقسیم کنید. تنها ایرادی که ممکن است داشته باشید قدرت تخیل و تجسم بیش از اندازه‌تان است که گاهی شما را در خود غرق می‌کند! 

اگر نتوانید انرژی و توان‌تان را در مسیر درستی هدایت کنید درآخر خواهید دید، بیشتر کارهایی که با هدفی مشخص شروع کرده‌اید ناتمام مانده‌اند. 

 

طلایی 

در هر چیزی فقط حد بالای آن می‌تواند رضایت خاطر شما را برآورده کند. از طرف دیگر رفتار و کلام‌تان چنان زیبایی دارد که به‌ندرت ممکن است کسی با شما آشنا شود ولی شیفته‌تان نشود. دانش و آگاهی شما نسبت به زندگی غیرقابل توصیف است. 

به هرچیزی با خوش‌بینی زیاد نگاه می‌کنید. می‌توانید معلم خوبی باشید و تمام تجربیات‌تان را به دیگران نیز انتقال دهید. شرایط منفی را می‌توانید به بهترین موقعیت‌ها تبدیل کنید. 

 

نیلی 

زندگی شما بیشتر به زندگی عارفان شباهت دارد. با عشق و علاقه‌ای که به پاکی و زیبایی‌های دنیا دارید می‌توانید توان و شادی فوق‌العاده‌ای به افراد افسرده ببخشید. علاوه‌بر روحیه و شخصیت نوع‌دوست و انسان‌پروری که دارید از یک حس‌ششم بسیار قوی برخوردارید که از این طریق نیز می‌توانید به راحتی از مشکلات مردم با خبر شوید. 

 

سبز 

برای شما خیلی مهم است که برنامه روزانه داشته باشید. نظم و انضباط برای‌تان اهمیت زیادی دارد. به‌ندرت ممکن است زندگی‌تان آشفته و بی‌هدف باشد. دیگران اغلب برای گرفتن راهنمایی‌های جدی نزد شما می‌آیند. برای حل مشکلات دیگران به‌شدت حرص می‌خورید.

 

برچسب ها
نظرات کاربران
کد امنیتی
sorme
sorme
٩٣/٠١/٠٤
١
٠
من قرمز بودم :)
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٣/٠١/٠٤
٠
٠
نــــــــــــــــع من نآرنجی می خوام *:)
فرزانه
فرزانه
٩٣/٠١/٠٤
٠
٠
سلام. عیدتون مبارک.. جالب بود..واسه من که واقعا درست بود حرفاش راجع به شخصیتم
r_riahi
r_riahi
٩٣/٠١/٠٤
٠
٠
رنگ من سبز بود و دقیقا درست گفته بود، عجبــــ!ـــــ تشکــــ:ــ)ـــر
bablack313
bablack313
٩٣/٠١/٠٤
٠
٠
شماره ام رو حساب کردم، ولی به اینطور چیزا اعتقادی ندارم.!!!!
hamid_kh
hamid_kh
٩٣/٠١/٠٤
٠
٠
آبی :))
mohii-2
mohii-2
٩٣/٠١/٠٤
١
٠
طلااایییییییییییییی!!!
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٣/٠١/٠٤
٠
٠
چی چیزا!!
neyosha
neyosha
٩٣/٠١/٠٤
٠
٠
نارنجی شد..نمدونم درست حساب کردم یا نه..ولی دوباره حساب میکنم:)
m_soltani
m_soltani
٩٣/٠١/٠٤
٠
٠
وای دقیققا درست بود در مورد من ,چه ژالب!ممنون:)
F_ahmadi
F_ahmadi
٩٣/٠١/٠٤
٠
٠
صورتی :)
fcb_messi
fcb_messi
٩٣/٠١/٠٥
٠
٠
آبی؟!! .... ممنون :)
الهه
الهه
٩٣/٠١/٠٥
٠
٠
صورتی دراومد ولی درست نیست
fafa.tk
fafa.tk
٩٣/٠١/٠٥
٠
٠
نـــــــــیـــــــلــــی :))))))
fafa.tk
fafa.tk
٩٣/٠١/٠٥
٠
٠
اسم و فامیل رو هم کامل حساب کنم .... میشه صورتی :)))
گیسو
گیسو
٩٣/٠١/٠٥
٠
٠
طلاااااااااایی:))))))))))))))
r_reiHaaN
r_reiHaaN
٩٣/٠١/٠٥
١
٠
زرد :)))))))))) همشم درست بود مرسی از این تستتون بازم بذارین از این تستها
mr_khas
mr_khas
٩٣/٠١/٠٥
٠
١
زرررررررررررررررررررررررررررررررررررررد شدم خخخخخخخخ :))))
r_reiHaaN
r_reiHaaN
٩٣/٠١/٠٥
٠
٠
ویوا زرد :))))))))))
f_etemadi
f_etemadi
٩٣/٠١/٠٥
٠
٠
صورتي شد
وصال
وصال
٩٣/٠١/٠٥
١
٠
من طلایی:)))))))))))
F-jafari
F-jafari
٩٣/٠١/٠٥
٠
٠
رنگ اسم من آبیه.
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٣/٠١/٠٥
٠
٠
سلام...اي چيجور تستيه كه مشكي ندره...؟؟؟
رادمهر
رادمهر
٩٣/٠١/٠٥
٠
٠
طولانی بوود ولی بنفش شددددددددددم!
admincheh
admincheh
٩٣/٠١/٠٦
٠
٠
سبز!
z_muosavi
z_muosavi
٩٣/٠١/٠٦
٠
٠
خیلی خوب بود ممنون :)))))))))
ali007
ali007
٩٣/٠١/٠٧
٠
٠
نارنجی:)))ممنون خیلی جالب بود:))))
h_asgharnia
h_asgharnia
٩٣/٠١/٠٧
٠
٠
بنفش بودم اما اصلا به فلسفه علاقه ندارم.من خیلی تو رویا سفر میکنم ولی تا ته توی یک چیزی رو در نیارم ولکن نیستم.
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٥/٠١/٠٣
٠
٠
زرد ام
پربازدیدتریـــن ها