با این هیولاهای لطیف ازدواج نکنید!
فقط پسرها بخوانند

با این هیولاهای لطیف ازدواج نکنید!

نویسنده : زهرا خنداندل

می‌گویند «خود کرده را تدبیر نیست». پس اگر به فکر ازدواج هستید با خانم‌هایی که صفات زیر را دارند هرگز ازدواج نکنید حتی اگر دل باخته شده‌اید! چون با تضمین 100% به شما باید بگوییم که پشیمان خواهید شد. خود دانید دیگر، نگویید نگفتید!

 

|| فمنیست‌ها

این دست از خانم‌ها تصور می‌کنند که تمام ناخوشی‌های زندگی از مردها نشئات می‌گیرد. آن‌ها تصور می‌کنند که وجود خانم‌ها، فرشته‌وار است و می‌توانند تمام دنیا را عوض کنند، البته فقط در صورتی که معضل «مردسالاری» از جلوی پای آن‌ها برداشته شود. شما می‌توانید آن‌ها را به راحتی از شعار معروف‌شان تشخیص بدهید، چرا که همیشه زیر لب زمزمه می‌کنند: «تمام مردها مانند یکدیگر هستند.» بهتر است در هر شرایطی از آن‌ها دوری کنید. 

 

|| پول دوست‌ها

آن‌ها از آقایان انتظار دارند که تمام هزینه‌های زندگی آن‌ها را برآورده سازند، تنها به این دلیل که آن‌ها از نظر زیست شناختی مونث هستند. آن‌ها تصور می‌کنند که یک مرد باید هزینه نوشیدنی، شام، مسافرت، گل، جواهر و .. را بپردازند بدون این‌که هیچ‌گونه وظیفه جبران و یا تلافی بر گردن‌شان بیافتد. آن‌ها فقط به فکر بر آورده کردن نیازهای خودشان هستند و برای دیگران هیچ اهمیتی قائل نیستند.

 

|| زیادی رمانتیک‌ها!

این نوع خانم‌ها زندگی خود را بر طبق فیلم‌های عاشقانه و کتاب‌های رمان سپری می‌کنند. او در انتظار شاهزاده‌ای است که با اسب سفیدش از میان آسمان به زمین فرود آید و او را سوار بر اسب سفیدش کرده، به جایی ببرد که هیچ مشکلی وجود نداشته باشد، تا بتوانند به خوبی زندگی کنند. آن‌ها دخترهایی هستند که توسط پدر و مادرها و خانواده‌های‌شان نازپرورده بار آمده‌اند و چیزی از واقعیات زندگی، نظیر پرداخت قبض‌ها و تمیز کردن دستشویی‌ها و... نمی‌دانند. او انتظار دارد کسی تمام مدت از او مراقبت و نگهداری کند، شب‌ها ملافه را بر رویش بکشد و تمام شب بر بالینش بیدار بماند تا مبادا او خواب بدی ببیند و بترسد. پس فرار کنید! 

 

|| بد دل‌ها!

این خانم تمام خصوصیات منفی افراد رمانتیک را با خود به همراه دارد. او همیشه جزء «زخم خوردگان» اجتماع است. کسی که در روابط گذشته خود شکست خورده و به طور ناخودآگاه از برقراری ارتباط مجدد واهمه دارد. ارتباط شما با این افراد به جایی راه نمی‌برد، چرا که آن‌ها در ابتدا علاقه فراوانی از خود نسبت به شما نشان می‌دهند، اما پس از چندی اثری از آن باقی نخواهد ماند. و این چرخه همچنان ادامه پیدا می‌کند. شما همیشه در رابطه خود با او سردرگم هستید. هیچ وقت به اندازه کافی برای شما زمان ندارد؛ شما هم‌که به اندازه کافی غم و غصه برای خودتان دارید، پس بهتر است با چنین خانمی حتی به ازدواج فکر هم نکنید. 

 

|| بی اعصاب‌ها

مثل خانم‌های فمینیست، خانم‌های عصبانی نیز دل خوشی از مردها ندارند. آن‌‎ها به مردها اهانت می‌کنند و می‌توانند بدی‌ها و خطاهای تمام مردانی را که از ابتدای زندگی با آن‌ها ملاقات کرده‌اند، به سادگی به خاطر بیاورند. برای خانم عصبانی چیزی به عنوان «مرد خوب» وجود ندارد و تمام مردها بد هستند! خون آن‌ها از دست مردها به جوش می‌آید و در هر لحظه می‌توانند مانند یک کوه آتشفشان منفجر شوند. برقرای ارتباط با این نوع خانم‌ها مساوی است با ورود به تراژدی و داد و فریاد، پس بهتر است عقب بایستید. 

 

|| خاطر نا جمع‌ها

در نگاه اول چنین خانم‌هایی خیلی خوب جلوه می‌کنند؛ با شما به مهربانی رفتار می‌کنند و خوش مشرب هستند. اما چیزی نمی‌گذرد که ترس‌های درونی‌اش پدیدار می‌شوند. روزی 10 مرتبه به شما تلفن می‌زند تا بپرسد «رابطه در چه حالی است؟» یا این‌که «تنها می‌خواهد صدای شما را بشنود.» او می‌خواهد مطمئن شود که به اندازه کافی جذاب است؛ دائما نگران آرایش ظاهری‌اش است. او محتاج و نیازمند است و همواره با این ترس زندگی می‌کند که مبادا آقا او را به خاطر «خانم بهتری» ترک کند. این دسته از افراد خیلی زود خود را آویزان شما می‌کنند. 

 

|| مغرورها

اخلاق این خانم‌ها واقعا عجیب و غریب است. آن‌ها افراد نامطبوعی هستند که به دیگران با چشم حقارت نگاه می‌کنند و فقط به خودشان اهمیت می‌دهند و اصلا مهم نیست که قلب دیگران را بشکنند و آن‌ها را آزرده خاطر کنند. بیشتر خانم‌های مغرور به فکر پول و مال و منال نیز هستند، درست مثل خانم‌های پولکی. آن‌ها معمولا خوش قیافه و خوش لباس هستند و به راحتی با اخمی که در چهره دارند، قابل شناسایی‌اند. 

 

|| خانم‌های اهل منم، منم

مثل خانم مغرور، خانم منم منم نیز فقط برای خودش ارزش قائل است. او می‌خواهد که همیشه مرکز توجه قرار گیرد و هر کاری که می‌خواهد انجام دهد و هر کجا که می‌خواهد برود. او خود خواه و خود محور است. شیفته خودش است و به عنوان «دختر کوچولوی بابایی» بزرگ شده و انتظار همان توجهات را از شما دارد. 

 

|| خانم‌های نا امید

شرایط هر طوری که می‌خواهد باشد، این خانم فقط به ازدواج فکر می‌کند – آن هم همین حالا – برای او مهم نیست که شخص مورد نظر چه کسی است و شغل او چیست. او تنها دنبال نق زدن و گلایه کردن از زندگی است.

 

|| خانم‌های دم‌دمی مزاج

او در ابتدا از خیلی چیزها چشم پوشی می‌کند که همین امر باعث جذب شدن مردها به سمت‌شان است. او به شما چیزی را تحویل می‌دهد که دقیقا توقع شنیدش را دارید؛ اما زمانی که رابطه عمیق‌تر شد، شما تازه با چهره حقیقی او آشنا می‌شوید. بانوی عزیز شما یک شبه، تبدیل به یک آدم حریص، طماع، پولکی، و بدجنس می‌شود که اگر به خواست‌هایش نرسد شما را عذاب خواهد کرد. 

 

|| خانم‌های قدرت طلب

آن‌ها انسان‌هایی هستند که می‌خواهند قدرت کنترل تمام امور زندگی شما را به دست گیرند. آن‌ها به شما می‌گویند چه لباسی بپوشید، کجا بروید، با چه کسی صحبت کنید، با چه کسانی می‌توانید دوست باشید، چه چیزی می‌توانید بخورید و خلاصه همه چیز و اگر بخواهید در مقابل عقاید آن‌ها از خود مقاومت نشان دهید، اخم‌های‌شان در هم فرو می‌رود، گریه و زاری راه می‌اندازند و از هر سلاح و تاکتیک دیگری که بلد هستند کمک می‌گیرند، تا شما را از پای در آورند و چاره دیگری جز سر فرود آوردن در مقابل خواست‌های‌شان را برای‌تان باقی نخواهند گذاشت. 

 

برچسب ها
درباره نویسنده
نظرات کاربران
کد امنیتی
m.a.sh.a
m.a.sh.a
٩٢/١١/٢٩
٠
٠
محشر بود مظلبتون البت خود زنی بود ولی بازم دستتون درد نکنه !!!! سعی میکنیم آویزه ی گوشمان کنیم نصایحتون را :)
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/١١/٣٠
٠
٣
مطلب که زیبایه ولی خب کپی هست دیگه (قبلا خونده بودمش) |:
z_khandandel
z_khandandel
٩٢/١١/٣٠
٠
٠
خود زنی چرا؟.... من خودم هیچکدوم از این صفات رو ندارم پس خود زنی نکردم :)))))...سپاس که خوندینش...در ضمن نظر اقای آتشروان هم جالبه در نوع خودش...
z_khandandel
z_khandandel
٩٢/١١/٣٠
٢
٠
آقای رادمهر، نظر شما قابل احترام کاملا...اما به نظرم جناب آقای علیرضا پاسخ کاملی دادن...من منظورم افراط و تفریط توی خصلت هاست واگرنه تمامی دختر خانمها لا اقل در دوران بلوغشون کمی احساساتی هستن...
رادمهر
رادمهر
٩٢/١١/٢٩
٣
١
والا چی بگم...به این مطلبم واسه یه جاهاییش نقد وارده مثلا من در طول 20 سال زندگیم و اینهمه همکار خانومی که داشتم هیچ خانومی رو ندیدم که دمدمی مزاج نباشه،اصلا یکی از دلایلی که خانوما نمیتونن قاضی باشن همینه شاید!خانوم خنداندل جدا از این مطلب و مطلب قبلی(به درست و غلط بودنشون کاری ندارم) فکر می کردم هر انسانی بسته به جنسیت خودش یکسری صفات رو داره که یا اونارو بروز میده و یا نمیده،قدرت تحکم یا به نوعی زورگویی جزئی از خصلت مرداست و احساساتی و رمانتیک بودن جزئی از خصلت خانوم ها...نمیشه گفت یکی این صفت رو داره و یکی نداره همه دارن اما اینجا بحث تجلی صفاته که خب بعضیا بروز میدن و بعضیا نمیدن.به نظرم از این 24 دلیلی که شما فرمودین فقط چند تا از گزینه های انگشت شمارش هستن که به خاطرش میشه ازدواج نکرد.بقیه اونا یا با یکی از صفات توی جنس مقابل مکمل میشه یا توی صفات اون حل میشه!امیدوارم متوجه منظورم شده باشین
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/١١/٢٩
٢
٠
به نظر من هرکسی صفات خوب و بد داره معلومه!! اما اینجا بحث افراط و تفریطه !! دمدمی مزاج بودن اصلا صفت خوبی نیست! نه برای خانم نه آقا! دلیلی که خانوما قاضی نمیشن به علت احساساتی بودنشونه :) حق با شماس که صفات باهم مکمل میشن اما حل نمیشن..ینی فک نکنم حل بشن:)
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/١١/٢٩
٠
٠
چه عکسیم گذاشتن :| :|
باران
باران
٩٢/١١/٢٩
٣
٠
ببخشیدا مستر رادمهر ولی فک مبکنم زیادی دراین مطلب و مطلب قبلی مته به خشخاش میذارین این یه مطلب ، مطلب بعدی اینکه من قبول ندارم زورگویی خصلت همه مردا و رمانتیکی خصلت همه خانوما باشه .
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/١١/٢٩
١
٠
این کامنت مال مطلب بود سوء تفاهم نشه!
رادمهر
رادمهر
٩٢/١١/٢٩
٠
٠
اصراری به مته به خشخاش گذاشتن ندارم من حق دارم حرف خودم رو بزنم و میزنم.این حرفتون به نظر من یه توهین بود به من.چیزی غیر از همونی که فکر می کنم رو بیان نکردم و خیلی محترمانه هم اعتقاداتم رو بیان کردم خصوصا اینکه به نظر من کلا این طیف از مطالب از نظر من مطالب خوبی نیست(با احترام به نویسنده ی مطلب که بسیار نویسنده ی خوبی هم هستن) اما من این مطالب رو مناسب نمی دونم به نظرم این مطالب فقط سطح توقع رو بالا میبره.خیلی از انسان ها هستن که بعد از ازدواج خیلی از خصلت های بدشون از بین میره و شاید اصلا متوجه این هم نمیشن اما این مطالب باعث میشه که زن و شوهر ها رو رفتار هم حساس بشن که مچ همو بگیرن اوناییم که ازدواج نکردن به شدت سخت پشند میشن(سخت پسندی بد نیست اما سخت پسندی به این شکل مخربه)در کل من نظر خودم رو بیان کردم ببخشید که باعث ناراحتی شما و بقیه افراد شده،همین
علیرضا
علیرضا
٩٢/١١/٢٩
١
٠
البته مرتضی به نظر من هم این مواردی که اشاره شده برای کسانی بوده که تو اون موارد افراطی هستند و اینها فقط یک هشداره، به قول شما شاید بعد ازدواج و اینا خیلی از این رفتارها از بین بره ولی چیزه که هست به نظر من این رفتارها چیزیه که حداقل نمیشه به راحتی درستشون کرد، وقتی یک نفر به یک چیزی عادت بکنه دیگه نمیشه به راحتی اونو ترک کنه.
باران
باران
٩٢/١١/٢٩
٠
٠
ازین جور دخدرا داریم اصن مردم ؟! .......... نه معلومه که نداریم خخخ
arash_gholizade
arash_gholizade
٩٢/١١/٢٩
٠
٠
تا دلتون بخوااااااااااااااااد
z_khandandel
z_khandandel
٩٢/١١/٣٠
٠
٠
نه واقعا داریم؟....
باران
باران
٩٢/١١/٢٩
٠
٠
خانم خنداندل عایا زیراب دخدرا رو زدن کار خوبی است ؟ خخخخ
z_khandandel
z_khandandel
٩٢/١١/٣٠
٠
٠
عایا؟.... یکی به این سوال جواب بده... من رو با وجدانم درگیر کردی!!!
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/١١/٢٩
٠
٣
اوققققققق!!! همه این مدلها رو در زندگی واقعی به چشم دیدم...اووق! و واقعا فرار از این مدل خانومها.........!!!
z_khandandel
z_khandandel
٩٢/١١/٣٠
٠
٠
:؟...
arash_gholizade
arash_gholizade
٩٢/١١/٢٩
٢
٠
1-فمنیست‌ها:اکثر قریب به یقینِ دخترا میگن " همه مردا مثل همن " 2-پول دوست ها: بعضیاشون فقط انتظار دارن نیازاشون بر طرف شه و حتی احترام به مرد سرشون نمیشه، اونایی که جزء این دسته اند الان برام منفی میذارن :) بذارید این حق شماست خخخ 3-بد دل ها: من خیلی دوس دارم زنم روم غیرت داشته باشه ولی بددلی نه 4-خاطر ناجمع ها: این جور زنا که خوبن که ، هی هر دقیقه بگن " تو منو دوس داری؟ " آدم احساس خوبی بهش دست میده:) 5- مغرورها: ازینا یکی تو سایت داریم، خدا رو بنده نیست ، بالای سرش سر نمی بینه، شماها هم می شناسیدش، وای اگه این فرد کسی بود و قیافه می داشت چیکار می کرد، امان از دست اینطور خانوما خخخ 6-اهل منم منم: خودِ خودشه ، یه بار نمیگه "منم تویی" همش حرف خودشو قبول داره 7-خانم های قدرت طلب: خوووووووب چشمامو باز می کنم اگرم زبونم لال تو انتخابم اشتباه کردم زیر سُلطَش به هیچ وجه نمیرم و طلاق بهترین راهه ، مهریه شم میندازم جلوش خخخخ ببخشید سرتون رو درد آوردم
z_khandandel
z_khandandel
٩٢/١١/٣٠
٠
٠
دستتون درد نکنه خلاصه خیلی خوبی بود از مطلب من...:)))
arash_gholizade
arash_gholizade
٩٢/١١/٣٠
٠
٠
خلاصه ی مطلب شما به نظر میاد؟! ببخشید اگه مطلبتون رو تکرار کردم ولی من خواستم یه جورایی برداشت و نظرمو بگم :(
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٢/٠١
٠
٠
خدا خیرتون بده! توضیحاتتون خیلی مختصر و مفید بود! متن طولانی بود و وقت نداشتم همشو بخونم! ولی کامنت شما خیلی خلاصه و خوب بود! امیدوارم تو همه مراحل زندگیتون مخصوصا این مرحله موفق باشید! :)))
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/١١/٢٩
٠
٠
همین جوری اومدم یه سلامی عرض کرده باشم ... خخخخ
maede
maede
٩٢/١١/٢٩
٠
٠
D:
z_khandandel
z_khandandel
٩٢/١١/٣٠
٠
٠
:)...
mr.hamed
mr.hamed
٩٢/١١/٢٩
٠
٠
هیولا ها :))))))))) :|
علیرضا
علیرضا
٩٢/١١/٢٩
٠
٠
:خخخخخخخخ خدا نزارت لای در :دی
z_khandandel
z_khandandel
٩٢/١١/٣٠
٠
٠
:O...:/...
علیرضا
علیرضا
٩٢/١١/٢٩
٠
٠
خیلی ممنونم از مطلبتون، باشد که رستگار شویم :))) |ولی خب فکرش رو که میکنم، فهمیدن این موارد هم خودش نیاز به یک عمر زندگی کردن با طرف داره و حداقل نمیشه با 4-5 بار رفت و آمد و صحبت کردن اینه ها رو فهمید...
z_khandandel
z_khandandel
٩٢/١١/٣٠
٠
٠
خواهش می کنم...به قول معروف کار را باید سپرد به کار دان...برای شناختن بیشتر یک مشاوره خوب قبل از ازدواج که بتونه مو رو از ماست بیرون بکشه بسیار کار آمده...
MILAD
MILAD
٩٢/١١/٣٠
٠
٠
پس یک دفعه بگین ازدواج نکنیم دیگه خخخخخخخخخخخ
z_khandandel
z_khandandel
٩٢/١١/٣٠
٠
٠
خیلی از دختر های گل هستن که این صفات رو ندارن...ازدواج کنین با چشمهای باز...
پری سا
پری سا
٩٢/١١/٣٠
٠
٠
خو این چ عکسی بود اخه؟؟؟؟؟
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/١١/٣٠
٠
٢
عکس نشان دهنده باطن زشت این زیبا رویان است (همون هیولا های لطیف!)
z_khandandel
z_khandandel
٩٢/١١/٣٠
٠
٠
به مدیر یت سایت بگین جواب گو باشه... آیا این عکس بود واقعا!!!
translator
translator
٩٢/١١/٣٠
٠
٠
مرسی خیلی خوب بود. دخترا برا رفع عیوب بخونن خخخخ. اقا عکس خوفناک تر از این نداشتین؟ ادم یاد جن گیر میفته ههههه
z_khandandel
z_khandandel
٩٢/١١/٣٠
٠
٠
خخخخخخخخخخ...
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/١١/٣٠
١
١
یعنی اینطوری بگم که در واقع همه خانومهای الان یکی دوتا (شایدم بیشتر) از این خصوصیات رو با خودشون دارن! /:
z_khandandel
z_khandandel
٩٢/١١/٣٠
٠
٠
فکر نمی کنم حرفتون درست باشه...
s_kiani
s_kiani
٩٢/١١/٣٠
٠
٠
دخیخا درست گفتین ولی دختری هست ک این صفات رو باهم داشته باشه!!!@_@
z_khandandel
z_khandandel
٩٢/١١/٣٠
٠
٠
باید بگردین...احتمالا پیدا میشه...خخخخخخخ...
ati
ati
٩٢/١١/٣٠
٠
٠
خب ماکه تو این طبقات قرار نمی گیریم..خوش به سعادت نیمه گمشده مون..
z_khandandel
z_khandandel
٩٢/١١/٣٠
٠
٠
واقعا خوش به سعادتش...
ati
ati
٩٢/١٢/٠١
٠
٠
مرسی
faeze
faeze
٩٢/١١/٣٠
٠
٠
عجب عکس وحشتناکی :|:| خب من شب خواب ببینم شما جواب گویین آیا؟!:)
z_khandandel
z_khandandel
٩٢/١٢/٠١
٠
٠
واقعا وحشتناک بود...من خودمم که دیدم هول کردم
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٢/١١/٣٠
٠
٢
احسنت احسنت احسنت .... :) عالی بود
z_khandandel
z_khandandel
٩٢/١٢/٠١
٠
٠
خواهش میشه.......
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٢/١١/٣٠
٠
٠
به خاطر ابراز نظرتان بسیار سپاسگذاریم سلام...در مورد فمن ها یخده زیاده روی کردی...خیلی از فمن ها هستن که فقط به تساوی حقوق مرد و زن اعتقاد دارن تازه اونم با یه متد معتدلانه
z_khandandel
z_khandandel
٩٢/١٢/٠١
١
٠
کلا فمن ها (به قول شما) آدمهای جالبی نیستن... تساوی حقوق زن و مرد چیزی جز برده شدن زن ها نیست مثلا توی کشورهای اروپایی بخاطر این قانون رفتگر خانم هم هست! و اگه یک خانم از پس یک کار مردانه بر نیاد زیاد تاکیدی بر کمک کردن بهش نیست چون اون باید از پس یک کار مردانه بر بیاد زیرا تساوی حقوق مرد و زن وجود داره!!!
باران
باران
٩٢/١١/٣٠
٠
٠
منم عین شما نظرمو گفتم جناب رادمهر حالا اگه ناراحت شدید ببخشید! در ضمن نظر شما هم محترمه و ما ناراحت نشدیم !
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٢/٠١
٠
٠
میشه ربط عکسشو به موضوع بگین؟؟؟؟ آخه عکس یه مرد بود ولی موضوع درباره خانوماست!خخخ
z_khandandel
z_khandandel
٩٢/١٢/٠١
٠
٠
نه عکس یک خانم که نصف صورتش گریم زامبی شده...
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/١٢/٠١
٠
٠
خدا نصیب نکنه :))...ممنون از شما :)
MONA-R
MONA-R
٩٢/١٢/٠١
٠
٠
شما چرا کم پیدایین؟؟؟ تو تخته نمیاین؟؟؟
z_khandandel
z_khandandel
٩٢/١٢/٠١
٠
٠
انشاالله...خواهش می کنم
sorme
sorme
٩٢/١٢/٠١
٠
٠
این چه عکسیه؟؟؟کسایی که قصد ازدواج داشتن فقط کافی بود که این عکس و ببینن که دمشونو بزارن رو کولشون در برن.در هرحال ممنون.
z_khandandel
z_khandandel
٩٢/١٢/٠١
٠
٠
خواهش می کنم......
z_khandandel
z_khandandel
٩٢/١٢/٠١
٠
٠
آقایان و خانم هایی که از عکس انتقاد می کنین یکم اگه نظرتون رو در مورد متن بگین خوشال تر میشیم ها..
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١٢/٠٢
٠
٠
:))))))))) خيلـــــــــــــــي هم عالـــــــــــــــــي (^_^) مرسي از شما. اينم سيو ميكينم برا اهل منزل استفاده ببرن ;) مارو كه هم سنخ هيتلرو دارو دستش ميدونن ;)
z_khandandel
z_khandandel
٩٢/١٢/٠٣
٠
٠
دست شما درد نکنه...نظرتون خستگی رو از تن ما درآورد
a_tayebii
a_tayebii
٩٢/١٢/٠٨
٠
٠
کپی کردن هم کلی زحمت داره ..خدا قوت
پربازدیدتریـــن ها
از صدا و سیمای میلی تا بی تفاوتی زنان

من به این سکوت معترضم!

٩٧/٠٢/٢٥
لبخندش... چشمانش...

عشق پشت چراغ قرمز

٩٧/٠٢/٢٦
شعری سروده خودم

تمام خانه‌ای که پریشان گشت

٩٧/٠٢/٢٥
تمامی متن‌های زیر شایعه هستند و قطعا واقعی نیستند! (خیابانی_طور!)

شایعات الشایدات!

٩٧/٠٢/٢٦
به نام...

آب در کوزه و ما تشنه لبان

٩٧/٠٢/٢٧
شعری سروده خودم

انقلاب سفید

٩٧/٠٢/٣٠
اثر جدید مانی حقیقی

درباره فیلم خوک

٩٧/٠٢/٢٤
هزار بار نوشتم

ردپای قلم

٩٧/٠٢/٢٤
راهنمای دستیابی به فیلم های خوب

چطور فیلم خوب ببینیم؟

٩٧/٠٢/٢٧
یاد تو را بسیار کنم

سه سخن رمضانه

٩٧/٠٢/٢٩
خودمان هم به خودمان رحم نمی کنیم

غصه ای که قصه شده است

٩٧/٠٢/٢٦
این بزرگترین آرزویم بود

سرعت ثانیه های زندگی

٩٧/٠٢/٢٥
امنیت مانع پیشرفتتان نشود

ناحیه امن

٩٧/٠٢/٢٤
گاهی دلتنگ می شوی

تنهایی آنقدرها هم بد نیست

٩٧/٠٢/٢٧
اقیانوس آرام

سال هاست…

٩٧/٠٢/٢٦
شعری سروده خودم

خورشید هشتم

٩٧/٠٢/٣٠
شعری سروده خودم

خیال بودنت

٩٧/٠٢/٣٠
انشای یک دانش آموز دبستانی درباره ازدواج

غلط کردی!

٩٧/٠٢/٣١
این بیماری لاعلاج

یخچال گردی چیست؟

٩٧/٠٢/٣٠
حکایت تلگرام و سروش

نامادری!

٩٧/٠٢/٣٠