مجید حسین زاده در گاوداری
تصاویری که قرار است این هفته گزارش آن را بخوانید

مجید حسین زاده در گاوداری

نویسنده : سایت جیم

 

این هفته مجید حسین زاده برای تهیه گزارش به گاوداری رفته است. به نظر شما او در گاوداری به دنبال چیست؟ چرا از همه جا به گاوداری رفته است؟ آیا بین او و مافیایی که قیمت لبنیات را هر روز گران می‌کنند رابطه ای برقرار است؟ آیا حسین زاده می خواهد پول‌هایش را گاو بخرد و رفته است گاو‌ها را قیمت کند؟

شما چه فکر می کنید؟ مجید حسین زاده چه در سر دارد؟

پیشنهاد می کنیم این عکس ها را ببینید و بعد نظرتان را آن پایین بنویسید، شاید کسی هدف ایشان را فهمید!

 

جوابیه حسین‌زاده به سایت جیم!

اولا این‌که این عکس‌ها از کجا به دست شما رسیده، جای بسی تعجب دارد! چون بعضی از این عکس‌ها قرار بوده، بین من و عکاس‌مان و گاو مربوطه، محرمانه بماند و این‌که چه کسی و با چه نیتی این‌ها را به شما رسانده، بعدها مشخص خواهد شد! هرچند می‌شود حدس‌هایی از دست‌های پشت پرده زد که من به زودی شما مخاطبان جیم را در جریان این اتفاقات خواهم گذاشت.

اما ذکر چند نکته درباره عکس‌هایی که در ادامه می‌بینید، ضروری به نظر می‌رسد.

عکس اول در حالی گرفته شده که عکاس‌مان کیفش را به من داده و در حال وارد شدن به زمین ناز و دوست‌داشتنی گاوداری است. حالت چهره‌ام بیان‌گر همه چیز هست...

توضیحات عکس‌های دوم تا ششم را در مطلب همین هفته بخوانید تا در جریان تلاش‌های دامپزشکان برای نگهداری دام‌ها بیشتر در جریان قرار بگیرید...

و اما اندر احوالات عکس هفتم، گاوی که در این عکس پشت من ایستاده است و خوشحالی زاید الوصفی می‌کند، در روز تولد 4 سالگی‌اش به سر می‌برد! 

عکس آخر هم من و دکتر دامپزشک (دکتر مجد) هستیم که از خلاصی از دست این گاوها خوشحال شدیم...

و اما در جواب کسانی که اسم منو در لیست متهمان اقتصادی لبنیات دیدن، باید بگم موقع بیرون آمدن از دامداری، من به صاحب آن‌جا گفتم: «آقا اگه میشه یک کمی شیر تازه گاو که توش وایتکس و آب قاطی نکرده باشن و کره و چربی‌اش را هم نگرفته باشن، میشه بدی!؟» اونم گفت: «اگه 2 دقیقه زودتر گفته بودی می‌شد ولی الان دیگه نمیشه چون شیرها رو ریختیم تو ماشین حمل شیر!» هرچی به دکتر گفتم بابا یک کمی شیر برای ما بگیر، اونم با دوتا اصطلاح دامپزشکانه ما رو پیچوند و گفت بیاین بریم دیر میشه! حالا باورتون شد که من حتی نتوستم یک لیوان شیر برای بچه صفحه‌آرامون بگیرم چه برسه به اختلاس در گرانی‌های اخیر لبنیات کشور...

 

 

برچسب ها
درباره نویسنده
نظرات کاربران
کد امنیتی
sm.hashemi
sm.hashemi
٩١/٠٧/١١
٦
٩
به ما چه که تو گاوداری چه کار داشته؟ ما که فضول نیستیم که به زندگی خصوصی افراد کاری داشته باشیم لابد با یکی قرار داشته شاید هم با چندتا!
ملیحه
ملیحه
٩١/٠٧/١١
١١
١
به نظرم آقای حسین زاده آنجا آشنا داشته اند رفته اند آن ها را ببینند
٩١/٠٧/١١
٦
٠
آقای هاشمی راست میگه؟ مگه ما فضول مردیم؟
رضا
رضا
٩١/٠٧/١١
٦
٠
آقای حسین زاده باید خودشون پاسخ گو باشند که با کی قرار داشتن!؟ حالا یگین با کی بوده دیگه!؟
مهشید
مهشید
٩١/٠٧/١١
١
٢
لایک به عکس هفتم! خیل یاهاله. آخه شما چه جوری حاضر شدین با گاوها عکس بگیرین آقای حسین زاده؟
پرواز
پرواز
٩١/٠٧/١١
٢
١
چه قدر خوشحال رفته اونجا!هههههههههه وای من جای اونا داره حالم بد میشه پیف پیف پیف ......
نفس
نفس
٩١/٠٧/١٢
٥
١
خيلي باحال بود عكس هاتون. خب معلومه واسه چي رفته ديگه! اين چه سوالييه؟! رفته تا عكس يادگاري بندازه! :))
محمدرضا ضیاء
محمدرضا ضیاء
٩١/٠٧/١٢
٤
١
شاید میخواستند با اهل قلم جماعت گاوها ارتباط برقرار کنن و از تجربیاتشون استفاده کنن1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
m_rafiei
m_rafiei
٩١/٠٧/١٢
١
٢
موافقم !!!!
f_bi3daa
f_bi3daa
٩١/٠٧/١٤
٢
١
همه چیز از یک گریه شروع شد! نه! این یک داستان عاشقانه نیست! داستان مردیست در جستو جوی یک حقیقت! که آیا دستان مافیای لبنیات درکاراست!؟ مرد در پی علت آنست که بداند ٫چه کسی باعث شده٫ چِشمه اشکِ سرپرستان خانوار٫ قل قل بجوشد!؟ - گاوها؟؟ خب این گاوهایی که عکسشان موجود است٫ که اکثرا هلشتاین هستن وبهترین نژاد شیرده شناخته شده میباشند! - گوساله ها؟؟؟ لابد برای اینکه دل صاحبانشان آب نشود ٫ این گوساله های زبان بسته تا گاو شوند باید شیرخشک بخوردند؟؟! - مسئولین جمع آوری شیر از دامداری ها؟؟؟؟ آب که نیست بریزن پای درخت! بعد نمونه گیری و اطمینان از سلامتی شیر به کارخونه ها فرستاده میشود دیگر؟! - عمده فروشان یا خرده فروشان؟؟؟؟؟ خب این بزرگواران حق آب وگل دارن! هر کاری کنند که اشکال ندارد! - دولت ؟؟؟؟؟؟ ( بنا به دلایل امنیتی این قسمت از دسترس کاربران بی ملاحظه خارج میشود!) - مردم؟؟؟؟ اِوا مردم به این خوبی! مصرف گرا تر از ایرانی جماعت کجا پیدا میشه آخه؟؟ اووووووووووووووووووف منم که سر از هیچ در نمی آورم!!!
امید
امید
٩١/٠٧/١٦
٠
٢
بهش بگین اومدم سر کوچتون در خونتون خونه نبودی بگو بگو بگو بگو با کی کجا رفته بودی؟
A.hosseiny
A.hosseiny
٩٢/٠٣/٢٠
٠
٠
خب الآن جا قحطی بوده رفتند گاوداری گزارش تهیه کردند؟؟؟؟
......
......
٩٥/٠٦/٢٥
٠
٠
سلام به همه امیرحسین ارمان هستم لطفا حرف فوش تو این نظرا ندید
پربازدیدتریـــن ها