برسونمت خوشگله آقا؟!
پسران دختر نما؛ معضل آخر الزمان

برسونمت خوشگله آقا؟!

نویسنده : مریم غلامزاده

آقا؛ وقتي آدم يكسري از اين داداشي‌هاي محترم را مي‌بيند كه از يك عدد خوشگل خانم فقط كليپسش را كم دارند، قوه متلك پراني‌اش سخت تحت فشار قرار مي‌گيرد و بسيار سخت است كه در اين مواقع شيطان را لعنت كني و از گفتن جملات و عبارات كِرم ريزانه همچون «برسونمت خوشگله آقا؟» يا «سيبيلتو قربون خانومي؟» و ايضا «عروس مادرم مي‌شي؟» پرهيز كني و عين بچه آدم از بيخ‌شان عبوركني.

هر چند اين‌جانب به شخصه 80،90 درصد تضمين مي‌كنم، چون اين دسته داداشي‌ها از حوزه آقاياني كه پخ كنند زهره‌ات آب شود، خارج شده و به جرگه نازك دلان و چيش گويان پيوسته‌اند، پس هر كدام از عبارات سخيف و دور از ادب فوق يا مشابه آن را در هنگام رويارويي با چنين اشخاصي بكار ببري در جواب فقط يك نگاه له كننده يا عبارت كصافط بي‌شعور نصيبت مي‌شود. كه شنيدنش ابدا هيچ كس را نكشته و در آن 10، 20 درصد باقي مانده ما هيچ تضميني نمي‌دهيم، پس لطفا آدم شناس باشيد.

 

 و اما بعضا ديده شده استعداد برخي از ايشان در زمينه بند اندازي و بزك دوزك تا آن‌جاست كه از فاصله شش فرسخي لنگه بودن و دو عدد تار موي زير و بالاي ابروي‌تان را تشخيص مي‌دهند و همين‌ها هستند كه حاضرند براي پيرايش ابرو به انواع مدل از جمله دم‌دار و دم‌ندار و تاج‌دار و شيطونكي از 10 تا 30 هزار تومان هزينه كنند. 

و گاهي نيز درجه سرخاب سفيداب ايشان تا حدي است كه استفاده از لوازم جادوگري در تبديل ايشان از لولو به هلو به سمت چندش تغيير مسير داده و تا 70 ،90 درصد بر رويه دستگاه گوارش هر انسان آزاده‌اي موثر مي‌افتند.

و از همه اين موارد غم انگيزتر اين است كه يك روز به يك عروسي دعوت شوي و هر چه دقت كني و تيز بازي در بياوري نتواني عروس را از داماد تشخيص بدهي! چون همان‌قدر كه خانم آرايشگر در فر و رنگ و مش و آرا گيراي عروس وقت صرف كرده، آقاي آرايشگر هم همان‌قدر در دادن بخور و اصلاح و گريم و سرخاب سفيداب داماد همت نموده و بعضا خرج آرايش عروس با داماد يكي شده كه اين هزينه از 500 هزار تومان تا يك ميليون و پانصد هزار تومان هم رسيده (مورد داشتيم عروس رفته آرايشگاه دنبال داماد!) 

 

و همين بس كه پیامبر(ص) در شرح وضعیت آخرالزمان فرمودند: «هنگامی که مردها خود را به صورت زن‌ها و زن‌ها خود را به صورت مردها در می‌آورند، پس لعنت خدا بر زنانی که خود را به صورت مرد در می‌آورند و مردانی که خود را به صورت زن در می‌آورند.

در آخر امت من، مردانی پیدا می‌شوند که زنان‌شان در عین لباس پوشیدن لخت و عور هستند و بر سرشان چیزی همانند کوهان اشتران لاغر است (كليپس عايا؟! قضاوت با شماست)، آن‌ها عطر بهشت را نمی‌شنوند، آن‌ها را لعنت کنید که آن‌ها از رحمت خدا به دور هستند.»

 

برچسب ها
نظرات کاربران
کد امنیتی
عاطفه مزرعی
عاطفه مزرعی
٩٢/١١/٢٤
٣
١
خداااااای من... :(
چراغعلی
چراغعلی
٩٢/١١/٢٥
٥
٢
کسی که این نمره ی منفی رو داده دقیقا هدفش چی بوده از این کار؟؟؟
janbarkaf
janbarkaf
٩٢/١١/٢٧
١
٢
خودتو ناراحت نکن چراغعلی ...حتما خواسته + بذاره اشتباه کرده ... شایدم از گشنگی چشاش دو دو میزده... زود قضاوت نباید کرد.
رادمهر
رادمهر
٩٢/١١/٢٤
٤
٤
کلا من با این لعنت کردنا مخالفم و معتقدم جز اسلام نیست.اسلام دین توهین و ناسزا گفتن به هیچکس نیست ینی ما در جایگاهی نیستیم که اینکارو بکنیم.خود خدا توی قرآن بعد از اونهمه ناشکری بنی اسرائیله که خودش اونا رو لعنت می کنه...درسته یک سری انسان ها دشمن ما و دین ما هستن اما دشنام دادن کار مسلمان نیست
غ-مریم
غ-مریم
٩٢/١١/٢٤
٢
٠
نظر شما محترمه اما اصل روايتو بايد بدون كم و كاست نوشت ما هم لعنت رو از خودم
غ-مریم
غ-مریم
٩٢/١١/٢٤
٠
٠
شرمنده نميدونم چرا اينترنتم قطو وصل شد داشتم ميگفتم برادر من اين روايته و ببين چقدر اين كار پست و كثيفه كه پيامبر (ص)به انجام دهندگانش لعنت ميفرسته دوست داشتين همين روايت رو سرچ كنين چيزاي جالبي از مسائل امروز ما ميخونيد كه اون زمان از دوران آخر زمان پيش بيني شده و ازشون ياد شده
علیرضا
علیرضا
٩٢/١١/٢٦
٣
٠
اتفاقاً در اسلام گفته شده لعن کنید نه که فوش بدید! فوش دادن خوب نیست و لعنت کردن در قرآن مجيد هم به صورت هاى گوناگون امده. به عنوان مثال (سوره احزاب، آيه 57)
عاطفه مزرعی
عاطفه مزرعی
٩٢/١١/٢٤
٦
٠
به سرم زده دیگه کلیپس نزنم تا یه فرقی با اینجور پسرا داشته باشم!! لوازم آرایش که دارن، عشوه و نازم دارن، عمل جراحی زیبایی هم میکنن، شلوار نازکم دیدم ک میپوشن، مدل موها و ابروهاشونم ک دیگه..... این پسرا ک ناز دارن حتمن یه فرغونم جاهاز دارن:))))))))))))))))))))
m_malijak
m_malijak
٩٢/١١/٢٤
٤
٠
موافقم!منم همیمن الان کلیپسمو میشکنم به نشانه اعتراض!
غ-مریم
غ-مریم
٩٢/١١/٢٤
٢
٠
خخخخخخخخخخخ خوش بحالشون من كه يه فرغونم جهاز ندارم :((((
علیرضا
علیرضا
٩٢/١١/٢٦
١
١
:خخخخخ فوغون
طیبه
طیبه
٩٢/١٢/٠١
٠
٠
من نفر دومم کلیپسمو شکستم
امیرمحمّد بهارفروش
امیرمحمّد بهارفروش
٩٢/١١/٢٤
٣
٠
سلام.خیلی ممنون بابت اشارتون به یک معضل بزرگ این دوره و زمانه. والا نمی دونم چی بگم؟ نمی دونم چرا بعضی ها این کار ها رو می کنند؟ فقط به نظر من باید برای همه مون دعا کنیم تا خدا آگاهمون کنه و نجات پیدا کنیم. بازم ازتون ممنونم. :))))))
غ-مریم
غ-مریم
٩٢/١١/٢٤
١
٠
خواهشمنديم
Niva
Niva
٩٢/١١/٢٤
٢
٠
واقعا با این تفاسیر حرفی برای گفتن نمی مونه... خدا آخر و عاقبت ما رو بخیر کنه اگر انسان های آخرالزمان باچیم وزیفه سختی رو پیچ رو داریم :) ممنون
غ-مریم
غ-مریم
٩٢/١١/٢٤
١
٠
يه كم ش تون ميزنه هااااااااا :))))
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/١١/٢٤
٢
٠
چی بگم والا...همون آخر زمانه...خدایی خیلی زشته...جامعه رو نابود کردن اینا...من نمی فهمم که آخرش چی؟؟؟مثلا برای خانوم چه زیبایی داره که انقدر سرش بلند باشه،یا یک آقا چه لذتی می بره از اینکه شبیه خانوما باشه و آرایش کنه...انشاالله خدا همه رو به راه راست هدایت کنه...
غ-مریم
غ-مریم
٩٢/١١/٢٤
٣
٠
خخخخخخخ ميگن دختر چيست ؟حدفاصل بين كليپس و چكمه خخخخخخخخخخخخ
malijak
malijak
٩٢/١١/٢٤
٣
٣
اینجور افراد مانکن هستن و از طرف دشمنامون اجیر میشن تا با اون سرو شکل تو جامه بگردن تا واسه همه عادی بشه.در قبال این کارشون پول هم دریافت میکنن.
غ-مریم
غ-مریم
٩٢/١١/٢٤
١
٠
:)
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٢/١١/٢٤
١
٠
لاحول ولا قوۀ الّا بالله مطلبتون جالب بود.سپاس
maede
maede
٩٢/١١/٢٤
٣
٠
واقعن جای تاسف داره تیپ و قیافه بعضی پسرا! :| اونوقت این ظاهر تو رفتاراشونم تاثیر میذاره و کاملن میشن یه پسر دخترانه!!!!داداشی های محترم!!!! :)))))))))))))) محوریت مطلبتون که واقعن جای ناراحتی و تاسف داره ولی نگارشتون خیلی باحال بود و واقعن اصطلاحات خنده داری رو به کار برده بودین.تشکر! :)
غ-مریم
غ-مریم
٩٢/١١/٢٤
١
٠
ممنون خواهر نظر لطفتونه
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/١١/٢٤
١
٠
فقط میشه تاسف خورد واسشون!! و خوشحال که به آخرالزمان نزدیک شدیم :) ممنون از شما
غ-مریم
غ-مریم
٩٢/١١/٢٤
٠
٠
اگه خواستين علائم و نشانه هاي آخر الزمان رو سرچ كنين چيزاي جالبي پيدا ميكنيد ممنون از شما me too
f_babaei
f_babaei
٩٢/١١/٢٤
١
٠
وای قلبم دخترا باید برن جلو اون پسره توعکس بالای مطلب باذباذک هوا کنن!!!!!!! اون چیه دیگه؟؟؟؟مطمعن که پسره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
arash_gholizade
arash_gholizade
٩٢/١١/٢٤
٢
٠
آره پسره خیلی خوشکل شده آدم وسوسه میشه بره باش دوست شه خخخخ
MONA-R
MONA-R
٩٢/١١/٢٥
١
٠
آقا آرش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ از شما که تو اون انجمن دیگه اون حرفارو زدین بعیده!!!!! چیه اون پسره!!!!!! اه اه اه!!! چقد زشته!!!! چه سلیقه ای دارین شما؟؟؟؟!!!
arash_gholizade
arash_gholizade
٩٢/١١/٢٦
١
٠
ممنون خخخخ من منظورم چیز دیگه ای بود شما نفهمیدید خخخخخ
MONA-R
MONA-R
٩٢/١١/٢٦
١
٠
منم منظورم چیز دیگه ای بودخخخخخ
s_kiani
s_kiani
٩٢/١١/٢٤
٣
٠
خدا عاقبت همه رو ختم ب خیر کنه!! چاره ی کار فقط فرج است…
غ-مریم
غ-مریم
٩٢/١١/٢٤
٢
٠
آمين
arash_gholizade
arash_gholizade
٩٢/١١/٢٤
١
٠
وای مطالب منشوریه خخ خب در این مورد که بحث فراوان است و چون بنده این حرفا رو می زنم یه وخت فکر نکنید من از این زمره! ام ، خب دلیل این خوشکل کردن های پسرانه یکیش برمیگردن به خود دخترا، همین شما دخترا و یا باید بگم بعضی از شما دخترا وقتی با اینجور پسرا بیشتر حال می کنید و به عبارتی با ایناها پایه ترید بقیه پسرای عاشق دوست و رابطه و اینجور چیزا مجبور میشن خودشونو اونجوری کنن تا دختر بیشتری رو جذب کنن، البته ازین دخترایی که ازینجور پسرای دخترانه خوششون میاد تو جیم کمتر پیدا میشه، ماشاا... خانومای جیمی همه مذهبی ان و اهل اینجور برنامه ها نیست . وسسلام! :)
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/١١/٢٤
١
٠
بله درست میگین اقای قلی زاده/من همین حرفو قبلا هم در این مورد زدم/که شما به خودتون نگاه نکنین خیلی از دخترا از همین تیپ و مدلها خششون میاد و با همین پسرها به قول شما بیشتر حال میکنن و دوست میشن/و برای همین اینها هم این شکلی میکنن خودشونو /ممنون
MONA-R
MONA-R
٩٢/١١/٢٥
١
٠
نه کی همچین حرفی زده!!! شما پسرین و اخلاق دخترا رو که درست نمیدونین!!! اصنم دخترا ازین جور پسرا خوششون نمیاد!! ادم چندشش میشه وقتی اینارو میبینه چه برسه به اینکه باهشون دوست هم بشه! اصن حرفتونو قبول ندارم و پسرا فقط برای جلب توجه این کارو میکنن! همین!
arash_gholizade
arash_gholizade
٩٢/١١/٢٦
١
٠
مونا خانوم اگه توجه کرده باشید من گفتم دخترای جیم همه شون مذهبی ین(حالا به واقعی و غیر واقعیش کاری ندارم) و اینو واسه دخترای جیم نگفتم :)
MONA-R
MONA-R
٩٢/١١/٢٦
١
٠
آقا آرش منم درکل گفتم! :)
tina_m
tina_m
٩٢/١١/٢٤
٢
٢
حرفا همه درست اما فکر نمیکنم اینجور روایات درست باشن. تو این دور و زمونه بهتره فقط به قران اکتفا کنیم. در کل موضوع جالبی و انتخاب کردین انقدر به حجاب خانوم ها ایراد میگیرن ک شکل زننده بعضی اقایون فراموش شده. با اینکه در قران ابتدا به حجاب اقایون توصیه شده.
janbarkaf
janbarkaf
٩٢/١١/٢٥
١
١
تینا بانو محض اطلاع بگم که بیش از 98 %از آیات قرآن با روایات تفسیر میشن ... اصلا حرفتون درست نیست و ما برای زندگی کردن به سیره پیامبر اکرم (ص) و ائمه اطهار (ع) نیاز داریم و این سیره ( روش زندگی پیامبر (ص)و ائمه(ع)) چیزی جز روایات نیست ... به نظر شما اگه روایات رو بخایم بذاریم کنار و فقط قران رو مد نظر قرار بدیم مستلزم این نیست که پیامبر و ائمهمونو ببوسیم بذاریم کنار ؟! این چیزی جز زیر پاگذاشتن حدیث ثقلین نیست که خود پیامبر (ص) میفرمایند « من درمیان شما دو چیز گرانبها را به یادگار میگذارم ... کتاب خدا و عترتم ( اهل بیتم) را ...» مگر چیزی غیر از اینه ؟ قبول ندارین ؟ این که دیگه الکی یا از اون دسته از روایات جعلی نیست ...
غ-مریم
غ-مریم
٩٢/١١/٢٦
٠
٠
دقيقا نظر منم همينه خيلي وقتا همين روايات هستن كه جواب خيلي از سولات ما رو ميدن براي فهم قرآن نياز به يك متخصص داريم تا مطالبو برامون باز كنه چون خيلي از مسائلي كه توش تذكر داده شده براي ما فهمش دشواره اما روايت تو اين موارد خيلي آسون جواب سوالامون رو ميده بازم توصيه ميكنم كتاب موعودنامه رو بخونيد كتابي كه بر اساس رواياته نه نثر صريح قرآن اما واقعا جالبه
tina_m
tina_m
٩٢/١١/٢٦
٠
٠
با عقل من جور در نمیاد این روایات(مثلا) دچار تحریف نشده باشن........
janbarkaf
janbarkaf
٩٢/١١/٢٧
٠
١
تینا بانو مطمئن باشید هیچکدوم از روایات ما اهل شیعه ها دقت کنید اهل شیعه ... دچار تحریف نشدن و جعلی نیستن ... برای اینکه یه روایت دوخطی مستند و قابل استفاده باشه ... اولا اینکه سلسله سندش مورد برسی قرار میگیره یعنی کاملا مشخص میشه این روایت رو چه کسی از چه کسی شنیده و مکتوب کرده تا رسیده دست ما که اگه فرد فاسقی باشه که خبر داده مورد استناد قرار نمیگیره و ... دوما به حد تواتر این روایت توجه میشه یعنی از وقتی که این روایت از امام معصوم گفته شده چن نفر در بحث هاشون استفاده کردن و بهش استناد کردن با توجه به اینکه این افراد باید فاسق و دروغگو نباشن و این مورد آخر از روایات دیگر و از کتابای تذکره نویسان که به شخصیت های راویان و ... میپردازن ، برداشت میشه ... و دلایل زیاد دیگری وجود داره تا ما بفهمیم این روایت صد در صد از امام معصوم و یا از شخص پیامبر(ص) فرموده شده ... حالا مطمئن باشید روایات ما اهل شیعه ها حتما از تحریف جعل به دور موندن ...
غ-مریم
غ-مریم
٩٢/١١/٢٤
١
٠
نه ميدوني دخترا يي كه با اينجور پسرا دوستميشن بيشتر محض خنده شه وگرنه خترا هميشه براي زندگي روي پسرايي حساب ميكنن كه جذبه ي مردانه داشته باشن فكر كنم برداشتتون اشتباهه يا يه عده ي معدود اينجوري باشن اوقققققققققق اين مردا ديدن چهره شون كفاره داره شرمنده قليان احساسات شد
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/١١/٢٤
١
١
محض خنده نیست برای شما خنده داره/همونطور که ممکن سلیقه شما در دوست شدن یا انتخاب همسر برای دخترای دیگه خنده دار باشه/هر کی سلیقه خودشو داره /نمیگم این مدلی ها خوبن یا اون مدل دخترا سلیقشون خوبه/نه فقط میگم از روی خنده نیست و واقعا سلیقشونه
غ-مریم
غ-مریم
٩٢/١١/٢٦
٣
٠
شما چرا اينقدر جدي گرفتي اكثريت نظر منو دارن نميدونم شوما چرا مدافع حقوق اين پسرايين البته نظرتون محترمه ولي مطمئنا تحمل كردن پسري كه سايه بنفش ميزنه لنز خاكستري ميزنه و نوك موهاي فشن شده شو هم رنگ سايه ش بنفش ميكنه اصلا چيز جالبي نيست موردي كه به چشمم ديدم
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٢/١١/٢٤
١
٠
من هم در خیابان دیدم! لاک هم داشت
yalda
yalda
٩٢/١١/٢٤
٠
٠
:)))
r_reiHaaN
r_reiHaaN
٩٢/١١/٢٤
١
٠
خیلی جالب بود واقعا! من یه پسر رو دیدم که برق ناخن زده بود !!!!! دیگه ابرو که سهله !
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/١١/٢٤
٣
١
من سوالی دارم همیشه این بحث پسرهای دختر نما میاد /ببینین مگر شماها این پسرا جاهل و سیبیل کلفت و قیصر مسلک یا کلا پسرهای ساده و معولی رو تو جامعه نمی بینین/اینهای که میگین مگه چند درست پسرای جامعه هستن/اینها یه قشر خاصی هستن و اصلا مهم نیست در موردشون حرف بزنین و شما خانومها این رو انقدر بزرگ کنین/تازه مگه دخترهای پسر نما رو ندیدین؟همینهای که تیپ و رفتار و صحبت کردن و کلا علایق پسرونه دارن/ول کنین این بحث پوچ و بی خودو/این پسر و دخترا قشر خیلی کوچکی هستن/99 درصد پسر و دخترها معمولی هستن و شکل پسرا (همین برادران شما) و خیلی از دخترها هم مثل دخترای معمولی (همین خواهر های شما) پس ول کنین این بحث رو
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١١/٢٥
٦
٢
قدر مسلم شما از سرانجام مردم آندلس بي خبريد.... آقاي محترم محض اطلاعتون عرض ميكنم شيوه هاي جديد استعمار در انتشار فساد هست ، با قالب كردن تجدد بجاي تمدن،فساد بجاي علم، شهوتراني بجاي پژوهش. ترويج مدگرايي و غيره وغيره وغيره....
MONA-R
MONA-R
٩٢/١١/٢٥
٠
٠
بله! اصن اینجور آدم ها ارزش صحبت کردن و بحث کردن ندارن....
MONA-R
MONA-R
٩٢/١١/٢٥
١
٠
دخترا بیشتر به سمت دخترای پسر نما جذب میشن! چون بعضیا که نمیخان دوست پسر داشته باشن یا موقعیتشوندارن، به سمت این جور دخترا میرن و با اونا لذت بیشتری میبرن متاسفانه!!! اصن جامعه خیلی بد شده! آدم دیگه نمیتونه به کسی اعتماد کنه! خدارو شکر بچه های جیمی اصن این طوری نیستن و من به خاطر همین خصلت های خوب این سایت هست که میام اینجا وگرنه که نرم افزار و چیزای دیگه فراوونه ! ولی من سایت جیم رو یه فضای خوب و سالم و دوستانه دیدم و همین باعث شد که این سایتو از بین همه جاهای دیگه انتخاب کنم! :) در آخر هم امیدوارم جامعه درست بشه!
غ-مریم
غ-مریم
٩٢/١١/٢٦
٢
٠
نظرتون محترمه آقا اشكمهر اما اين واقعيته و اين تيپ آدما برا اكثريت قريب به اتفاق شخصيت منفوري دارن و به قول شما آدمايي قيصر مسلكو سيبل بنا گوش دررفته برا جامعه قابل هضم ترن تا اين تيپ آدما از نظر شمام ممنون منا خانوم كاملا باهاتون موافقم
قضاله
قضاله
٩٢/١١/٢٤
٠
٠
من اجازه دارم ک بگم ... ایییییییی ؟!
MILAD
MILAD
٩٢/١١/٢٤
١
٠
منم چند تا از این پسرها رو دیدم ،یه جوری هم صحبت میکنن که ادم تا سرشو بالا نکنه نمیفهمه که صدای دختره یا پسر. من واقعا متاسفم. خدا به راه راست هدایتشون کنه:)
MONA-R
MONA-R
٩٢/١١/٢٥
١
٠
واقعا؟؟؟ ینی صداشونم فرق میکنه؟؟؟ خدا عاقبت جامعه رو بخیر کنه! دخترا تیپ و قیافه پسرونه و پسرا هم تیپ و قیافه دخترونه! واااااااااای!!!!!
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/١١/٢٤
٠
٠
عجب دوره و زمونه ای شده...
S.Asadzadeh
S.Asadzadeh
٩٢/١١/٢٥
٠
٠
بجز تاسف خوردن واقعا چیزی برای گفتن ندارم ...البته یه موضوعی رو میخواستم بگم در این مورد گفتم شاید اینجا گفتنش صلاح نباشه ...
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/١١/٢٥
٠
٠
چی بگم ولا :)
hoorieh
hoorieh
٩٢/١١/٢٥
٠
٠
نمی دونم اینا کجا ارایشگاه میرن ک از ما خانما بهتر ابرو بر می دارن
j_mousavi
j_mousavi
٩٢/١١/٢٥
٣
٠
چنین چیزی هست؟داریم اصلا؟اصلا داریم؟!!
MONA-R
MONA-R
٩٢/١١/٢٥
١
٠
بله متاسفانه داریم! برعکسش رو هم داریم!
ati
ati
٩٢/١١/٢٥
١
٠
من یه پسره دیدم ..کلا دختر بود..النگو و گردن بندم داشت و عشوه میومد...خخخخخخخخ
غ-مریم
غ-مریم
٩٢/١١/٢٦
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخ
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/١١/٢٥
٠
٠
خدایا.....کمک کن همه آدم باشن :)
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١١/٢٥
١
٠
والله چه عرض كنم :( این کار شیطان بزرگ است ای جوانان /ما میش و شیطان مثل گرگ است ای جوانان/شیطان هزاران جاده را آماده کرده /چاه جهنم حفر در هر جاده کرده/ راه علی تنها صراط المستقیم است /پایان راه راست جنات النعیم است/هر چند پا بر پوزۀ شیطان نهادیم /هر چند محکم روبرویش ایستادیم/اما هنوز او گرم کار است ای جوانان / شیطان هنوز امیدوار است ای جوانان/بر قلب ما با اوج پستی آمد این بار /ابلیس با شیطان پرستی آمد این بار/اوگفت: ایمان چیست دیگر؟! بی خیالش /هر جا حرامی هست، من کردم حلالش/معنی ندارد خط قرمز، زودبگذر /اینجا بهشت توست، محشر چیست دیگر؟!/اینها که گفتم ذره ای ازبیشمار است /ما خواب اگر باشیم یاران، کار زار است/زود ای جوانان سترگ آماده گردید /بر ضد شیطان بزرگ آماده گردید........
غ-مریم
غ-مریم
٩٢/١١/٢٦
٠
٠
بسيار زيبا ممنون
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١١/٢٥
١
٠
بعدشم : اينا همه تحت تاثير .الگو پذيري از يه سري آدم هاي ناجور با عنوان رپر ها هستن.... آدمهايي كه اصلا جايگاه مناسب ورفيعي در جامعه خودشان (همان داخل خارج را عرض ميكنم) ندارند، اونوقت جوانهاي اينجا فكر ميكنند اينها آدمهاي خوبو متمدن و دلسوز جامعه و خير خواه مردم هستن! پيراهن زنانه!موها آنچناني! بايد بهشون گفت حواستو جمع كن، تو خودت رو شبيه لجن ترين اغراد در آمريكا درآؤردي و پيامبر لعنت ميكند امثال اونهايي رو كه خود رو شبيه زنان ميكنند....
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/١١/٢٥
٢
٠
تورو خدا یکم درمورد رپرا تحقیق کنین بعد اینقد تهمت بزنیثن بهشون....رپر هم یه نوع خوانندس ولی دوست داره آهنگشو تند بخونه....چرا همه چیرو به اونا ربط میدین؟؟؟؟؟ شیطان پرستی ،اعتیاد ،پارتی ،دین گریزی ،تیپ ،قیافه و.....همرو دارین به اونا ربط میدین؟؟؟...چرا؟؟؟...رپرا از یک کره دیگه نیومدن....آدمایی هستن مثل خود ما که آهنگ هم میخونن...خیلیاشون حتی نماز صبح قضا هم ندارن....تورو خدا اول تحقیق کنین بعد بگین...کدوم رپر ما الآن شکل دختراس؟؟؟؟...تهمت یه گناه کبیرست....پس لطفا تهمت های الکی و از روی نا آگاهی نزنین...
غ-مریم
غ-مریم
٩٢/١١/٢٦
٠
٠
ولي دنيا ديده جان من رپرا رو با يه قيافه خاص ديدم نه تيپ دخترونه مثلا لباساي شل و آويزون با كلاهاي دنبه دار با كلي الق پلق كه به خودشون آويزون كردن شايدم من نديده باشم اون مدلي كه شما ميگين ولي ممنون از نظرتون
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١١/٢٦
٠
٠
واي واي وايييي..... بچه كه زدن نداره ..... مرد جوان من شكل وشمايل همه ي رپر هاي دنيا رو نديدم ونميشناسم ... اما قريب به اتفاق اونهايي كه ديدم... هفت قلم آرايش و تتوو تيغ زدن ابرو و لباسهايي نازك و نامناسب .... زيور آلاتي از قبيل گوشواره و چه و چه ...... دارند و مشكل الگو شدن اين تيپ آدمها در جامعه ما هستش... به هرجهت: تو را هركس به سوي خويش خواند/ تو را من جز سوي تو نخوانم....
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١١/٢٦
١
٠
خندم ميگيره :))) خدا ، نماز، تهمت ، گناه..... هيـــــــــــــــــــــــــع :(
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١١/٢٦
٠
٠
خانوم غلامي جان (^_^) خاص نه ، خآص :) منم زياد سردرنميارم.... ولي انصافا غصم ميگيره وقتي ميبينم پسر بچه اي كه هنوز فرق دست راست وچپش رو درست نميدونه ، افتخارش به اينه كه مدل موش كپي اشكين هست :/
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/١١/٢٥
٠
٠
ایششش....یعنی حرف زدنشونم مثه درختراس...تازه ابروهاشونو اینقد خوب بر میدارن میآن به دخدرآ هم گیر میدن...ایشششششش....مسئولین رسیدگی کنن آبرو جامعه رفت..:/
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/١١/٢٥
٠
٠
منم شنیدم که میگن اینا نشانه های آخر الزمانه...ولی بازم شنیدم که آخر الزمان اوضاع از الآن خیلی بدتر میشه...خدیآ..خودت کمک کن....
علی
علی
٩٢/١١/٢٥
١
٣
سلام هر چی می کشیم از دست این ماهواره است، باور کنین ... باور نکردیم که این شده ...
Paeez
Paeez
٩٢/١١/٢٥
٤
٠
داریم به عینه می بینیم دختر های پسرنما و پسران دختر نما، از حق نگذریم پسران دختر نما خیلی چندشناک هستند و من شخصا به عنوان مرد قبولشون ندارم:|:(خدایا همه ما رو از شر وسوسه های فریب دهنده حفظ کن:(
MONA-R
MONA-R
٩٢/١١/٢٥
٣
٠
این پسرا فقط و فقط برای جلب توجه بیشتر دیگران این کارو میکنن! وگرنه تو خونه برین نگاشون کنین!!! یه قیافه ی زشتی دارن که نگو!!! اینا کمبود محبت دارن!
غ-مریم
غ-مریم
٩٢/١١/٢٦
٠
٠
خخخخخخخخ با خاك يكسانشون كردي كه
MONA-R
MONA-R
٩٢/١١/٢٦
٠
٠
خخخخ
z_muosavi
z_muosavi
٩٢/١١/٢٥
١
١
جامعمون توی یه همچین اوضاع نکبت باری داره غرق میشه اونوقت ما همه بی خیال هر کی سرش تو کار خودشه . امر به معروف و نهی از منکرم که کی دیگه جرئت داره . بعدش هر جمعه میشینیم میگیم که خدایا چرا مهدی نمیاد ؟ ممنون ازتون مطلب فوق العاده بود :)
غ-مریم
غ-مریم
٩٢/١١/٢٦
٠
٠
واقعا باهاتون موافقم منم ممنونم ازتون
p_mohamadi
p_mohamadi
٩٢/١١/٢٥
٠
٠
اره والا اینقد خوب ابرو برمیدارن اینگاری همونجوری بدنیا اومدن......خدایا خودت کمک کن
ناشناس
ناشناس
٩٢/١١/٢٥
٠
٠
سلام بر همگی کاربران محترم جیم نمیدانید چقدراز این نظر های شما (همگی شما) لذت بردم ازاینکه هنوز هم هستند انسانهایی شریف که به ارزش ها معتقدند. دلیل این خوشحالی وذوق مرگی این بود که من دانشجوی شهر دیگری هستم و اخبار را تنها از طریق سایت های خبری متوجه میشوم (گاهی با دود و ابزار های اولیه اطلاع رسانی به دلیل کمبود وسایل ارتباطی....)کافی است خبری دراین زمینه یا مثلا شهدا یا هر موضوعی که به قول روشنفکران امروزی مربوط به حزب اللهی هامیشود منتشر شود ان وقت است که شمردن منفی هایی که این خبر دریافت کرده بسی جای سوال دارد! متشکر که هنوز هم مثل دهه 60 و 70 همان غیرتمان را داریم.
ف.ش
ف.ش
٩٢/١١/٢٥
٢
٠
اول اینکه خیلی ممنون که به این بحث پرداخته شد. دوم اینکه من میخوام یه چیزی بگم که شاید در نظرات بالا بهش اشاره نشده باشه: ببینید در اینکه بعضی ازین پسرها، که از لحاظ حسمی و روانی سالمند،خودشون رو شکل دخترها درمیارن که حرفی نیست. اما بعضی ازینها (درصد کمی) اختلال دارند. هم جسمی هم روانشناختی. اختلال دوجنسیتی. که چند سال پیش جیم هم درباره اش گزارشی رو کار کرده بود و با چندتا از ترنس ها مصاحبه کرده بود. اینها همون کسایی هستن که داوطلب عمل تغییر جنسیت هستند. حتی در زمان حیات امام خمینی ازیشون استفتا کردن و ایشون گفتن اگه کسی محرز بشه که این اختلال رو داره (trans sexual) عمل تغییر جنسیت در مورد ایشون بلا اشکاله. بنابراین خواهش من از دوستان اینه که همه این پسران ِ این مدلی رو دختر نما نبینیم و همه دخترانی که شکل پسر درمیان رو پسرنما نبینیم. چرا که برخی ازینها واقعا ترنس هستند و بندگان خدا خلقت شون اینطوری بوده از اول. و چون نمی تونستن در پوشش و عملکرد جنس مخالفشون در بیان، و هی این علاقه رو سرکوب کردن و خانواده گفته این جلف بازی ها چیه، از یه سنی به بعد که اختیارشون دست خودشونه، به طور افراطی پوشش و ظاهر جنس مخالف رو دارن
janbarkaf
janbarkaf
٩٢/١١/٢٥
٢
١
حرفتون کاملا درست اما از 50 درصدکل جامعه که متشکل این افرادی هست که علاقه افراطی دارن به اینکه خودشونو جنس دیگه ای نشون بدن ... فقط 5% هستن که دچار اختلال ترنس هستن ... نه همه جامعه ...به هر حال این مشکل جسمی دلیلی نمیشه برا اینکه با فساد و فحشا وارد خیابون بشن ... واقعا این افراد باعث سرشکستگی شیعیان هستن.
arash_gholizade
arash_gholizade
٩٢/١١/٢٦
٠
٢
از فردا دید همه نسبت به اینجور آدما عوض میشه خخخخ وای اگه خانوادتون این نظرتون رو ببینن از خجالت آب میشید خخخخ
غ-مریم
غ-مریم
٩٢/١١/٢٦
١
٠
دقيقا جواب منو دادن خانم جان بركف
ف.ش
ف.ش
٩٢/١١/٢٦
٠
٠
50 درصد جامعه ما متشکل از پسران دخترنماست؟! 50 درصد یعنی نصف! این کمی اغراق درش نیست؟ /راستی این اختلال صرفا جسمی نیست. روانشناختی هم هست. نمی شه بگیم کاملا جسمیه. / من نگفتم تعداد مبتلایان به TS زیاده. گفتم خیلی داره روز به روز زیادتر از گذشته میشه و چون تو گذشته طرف روش نمیشد تمایلات ش به بودن در نقش جنس مخالف رو ابراز کنه و از بازخورد جامعه و اطرافیان می ترسید اما امروزه راحت میان میگن و حتی طرف رفته موهای صورتشو لیزر کرده و چادر پوشیده و ... ،برای همین قبلا این اختلال پنهان تر بود. این که میگم زیاد دارن میشن از خودم در نمیارم. تشریف ببرید انیسیتو روانپزشکی تهران ببینید هرهفته چندتا مراجع ts دارن... / بله منم راجب پسرهای دخترنما کاملا با شما موافقم. نه تنها آبروی جامعه مسملمان مون رو دارن می برن، که هویت فردی خودشونو هم بردن زیر سوال.
ف.ش
ف.ش
٩٢/١١/٢٦
٠
٠
نه آقای قلی زاده . خانواده م هم اگر این نظرو ببینن، از خجالت آب نمیشن. تازه برای شفاف سازی باید خوشحال هم بشن. ضمن اینکه من حرف بدی نزدم. جیم خیلی سال پیش- اون زمانی که هنوز خیلی جسارت داشت و مثل این روزها محتاط نبود- گزارشی از ترنس ها چاپ کرد و حتی با چندتاشون مصاحبه. اون زمان من دبیرستانی بودم
tina_m
tina_m
٩٢/١١/٢٦
٠
٠
خانوم جان برکف!!!!!!!!! مریض میدونین کیه. دوجنسه ها مریض هستن. مریض. خرج عمل بالاست. اکثریت بعد بلوغ متوجه میشن. سخت واسشون. انقد همه چی و به دین ربط ندین.
janbarkaf
janbarkaf
٩٢/١١/٢٧
١
٠
تینا بانو من اصلا بی خود و بی جهت همه چی رو به دین ربطش نمیدم ... منظورم رو درست متوجه نشدید منظورم اینه که این افراد دو جنسه اولا قبول که مریض هستن ولی ثانیا دین ما اونقد کامل هست که واسه هرحکمی که برای زن و مرد جدا داده برای اینگونه از افراد جامعه راه حلی گذاشته یعنی اونارو مختار گذاشته ... ولی این مختار بودن باعث نمیشه از حق شرعیشون پا فراتر بذارن و باعث فحشا و آبروریزی بشن ....بعدشم کی گفته هم اونایی که تو خیابون با وضعیت بد ظاهر میشم همهشوم اختلال جنسیت دارن ؟منظور من به حفظ حجاب و عفاف هست آیا اینکه کسی ندونه دقیقا جنسیتش چیه مستلزم اینه که با وضعیت بد و بی عفافی در ملاء عام حاظر بشه ؟ من به مریض بودنشون چیکار دارم ؟ بعدشم این افراد اختلالی که دارن همیشه یا نه در اکثر موارد درصد بیشتری از جنسیتشون متمایل به یه جنس مشخص هست من بیش از 10 نفر از این افراد رو میشناسم و از وضعیت زندگیشون آگاهی کامل دارم ... که همهشون با وجود اختلال شدیدی که دارن میدونن که نباید با وضعیت بد حجابی و بی عفافی وارد کوچه و بازار بشن حالا چه زن نما باشن چه مردنما ... تمام حرفم همینه ... امیدوارم قابل قبول باشه... خیلی هم به نظر شما احترام میذارم...
janbarkaf
janbarkaf
٩٢/١١/٢٧
٠
٠
ولی تینا بانو هر کار خدا حکمتی داره ...مطمئن باش اگه کسی در این دنیا با نقص آفریده شده به شرط اینکه فرد باتقوایی باشه و از شرایطی که داره در راه گناه استفاده نکنه ... حتما خداوند ازش تشکر میکنه و جایی در بهشتِ جاویدانِ خداوند بهش اختصاص داره ...مطمئن باش ...بازم بگو ربطی به دین نداره ...
tina_m
tina_m
٩٢/١١/٣٠
٠
٠
جان بر کف عزیز فک کن تو یه کشور دیگه این همه جور ادم هست ما همه رو نمیتونیم وادار کنیم به اعتقاد ما زندگی کن....
ف.ش
ف.ش
٩٢/١١/٢٥
٢
٠
ومتاسفانه روز به روز داره بر مبتلایان این اختلال افزوده میشه. انیسیتو روانپزشکی تهران هر هفته شاهد کلی پسره که موهای صورتشونو لیزر کردن و مانتو و شال و ... دارن وکلی دختر که تیپ پسرونه زد و خواهان عمل تغییر جنسیتن و برای این عمل باید 6ماه قبلش در شرایط و پوشش بعد عمل قرار بگیرن تا ببینن می تونن خودشون رو در نقش جدیدشون بپذیرن یا نه
MONA-R
MONA-R
٩٢/١١/٢٥
٠
٠
واااااااااااااااااای! ولی تعداد این آدم ها فکر نمیکنم زیاد باشه!
fahime-sh
fahime-sh
٩٢/١١/٢٦
٠
٠
به اطلاعاتم اضافه شد مرسی :)
غ-مریم
غ-مریم
٩٢/١١/٢٦
٠
٠
چه جالبببببببببببببببب نميدونستم ممنون
ف.ش
ف.ش
٩٢/١١/٢٦
٠
٠
:)
چراغعلی
چراغعلی
٩٢/١١/٢٥
٦
٠
نمیدونم نگاه کردن بهشون حرومه یا نه باید سوال کنم...
m_malijak
m_malijak
٩٢/١١/٢٦
٠
٠
ای وای چراغعلی تویی؟نمیدونی چقد دنبالت گشتم.خوبی؟
چراغعلی
چراغعلی
٩٢/١١/٢٦
٠
٠
آره خودمم، تو چطوری همه خوبن؟ راستی شما؟؟
غ-مریم
غ-مریم
٩٢/١١/٢٦
٠
٠
خدا خفت نکنه چراغعلی من یکی کلی به کامنتت میخندم اعتصابت هلاکم کرده یعنی خخخخخخخخخخخخخخخ
m_malijak
m_malijak
٩٢/١١/٣٠
٠
٠
سلام چراغ جان.تا تو رو پیدا کردم اینترنتم قطع شد برادر.بنده در دوران نوجوانی یه همسر فرضی هم اسم شما داشتم که متاسفانه مفقود شد.خیلی براش گریه کردم.همچنان در جستجوش هستم .شما اون نیستی؟
باران
باران
٩٢/١١/٢٥
٠
٠
ممنون / نتیجه میگیریم که مرد باس مررررد باشه زن هم باس زن باشه درست فهمیدم دیگه نه خخخخ ولی جدا از شوخی الان غیر از نحوه پوشش ما یه رفتار جنسیتی هم داریم ینی الان بعضی زن ها مث مردا رفتار میکنن بعضی مردا رفتارای زنانه دارن
arash_gholizade
arash_gholizade
٩٢/١١/٢٦
١
١
نه دیگه تا این حد خخخخخ چشو گوش بچه ها باز شد ، جوونامون از دست رفتن خخخخ
f_nietzsche
f_nietzsche
٩٢/١١/٢٦
٢
٠
سلام...سلامتی بچه های قدیم که با زغال واسه خودشون سیبیل میذاشتن تا شبیه باباهاشون بشن،نه بجه های الان که ابروهاشون رو بر میدارن تا شبیه مادراشون بشن...!!!
m_malijak
m_malijak
٩٢/١١/٢٦
١
٠
یه آقا پسری رو میشناسم تا شبا لوسیون بدنشو نزنه نمیخوابه و تا کرم نزده از خونه بیرون نمیره!تازه ناخوناشم هرروز سوهان میکشه!کارایی که من دختر حوصله ندارم انجام بدم!!!!!!!!!!!!
علیرضا
علیرضا
٩٢/١١/٢٦
٠
٠
اون 3 پاراگراف اول خیلی جالب توصیف کرده بودید :خخخخخخخخخخخ | من فکر میکنم اینا میخواسته دختر بشن که...! وگرنه آخه مرد رو چه به این حرفـآ!!!!!! تازه این کارا برای یک خانوم هم همچین خوبیتی نداره! چه برسه به... ، انشاالله که خدا همگی رو به راه راست هدایت کنه...
علیرضا
علیرضا
٩٢/١١/٢٦
٠
٠
راستی خیلی ممنونم خانم غلامزاده به مسئله به شدت مهمی اشاره کردید.
nilo0o alaee
nilo0o alaee
٩٢/١١/٢٦
٠
٠
خدایا هممونو ب راه راست هدایت کن... خیلی دوست دارم بدونم آیا غیرت تو پسرای امروزی هنوزم هست؟ مورد داشتیم؟ افسوس ک ب شیطان باختیم...
zakhar
zakhar
٩٢/١١/٢٨
٠
٠
ایشالا این داداشمون بهتر بشن!!!!
a_tayebii
a_tayebii
٩٢/١١/٢٩
٠
٠
ooooooooooooo
translator
translator
٩٢/١١/٣٠
٠
٠
عقـــــــــــــــــل نیست جان در عـــــــــــذاب اســـــــــــــــت... اخه به اینام میشه گفت پسر؟ مرد؟ باز اون کدوم دختری باشه که برا یه عمر زندگیش به همچی پسرایی تکیه کنه.اکثر دخترام خوششون نمیاد از همچین پسرایی. مرد در همون شکل و شمایل و اخلاق مردانش جذابه نه اینطوری تیتیش ... واقعانکه...
r_vesal
r_vesal
٩٢/١١/٣٠
٠
٠
قابل تامل بود ..
H_fateme
H_fateme
٩٣/٠١/٢٩
٠
٠
ممنون از مطلبتون
پربازدیدتریـــن ها
نامه ام را به دستش برسانید

راستی خدا...

٩٧/٠٢/٣١
شعری سروده خودم

انقلاب سفید

٩٧/٠٢/٣٠
شعری سروده خودم

شرمسار

٩٧/٠٣/٠٢
یاد تو را بسیار کنم

سه سخن رمضانه

٩٧/٠٢/٢٩
به نام...

آب در کوزه و ما تشنه لبان

٩٧/٠٢/٢٧
راهنمای دستیابی به فیلم های خوب

چطور فیلم خوب ببینیم؟

٩٧/٠٢/٢٧
خارج از شهر و خارج از مرز!

رانده شدن به حاشیه شهر

٩٧/٠٣/٠٢
شعری سروده خودم

خورشید هشتم

٩٧/٠٢/٣٠
گاهی دلتنگ می شوی

تنهایی آنقدرها هم بد نیست

٩٧/٠٢/٢٧
انشای یک دانش آموز دبستانی درباره ازدواج

غلط کردی!

٩٧/٠٢/٣١
شعری سروده خودم

خیال بودنت

٩٧/٠٢/٣٠
حکایت تلگرام و سروش

نامادری!

٩٧/٠٢/٣٠
این بیماری لاعلاج

یخچال گردی چیست؟

٩٧/٠٢/٣٠
شعری سروده خودم

امید آخر شد افسانه

٩٧/٠٣/٠١
لحظه ای را از دست ندهید

مسابقه بزرگ

٩٧/٠٢/٣١
استغفر اللهَ ربی و اتوب علیه

داروی بی موقع

٩٧/٠٢/٣١
عاشقی بی‌همتاترین حس زندگی‌ست

سر مشق عشق

٩٧/٠٣/٠١
شعری سروده خودم

بیا آقاجان

٩٧/٠٢/٣٠
آماده تر از همیشه

کار دل دلدادگی و کار او دل کندن است

٩٧/٠٣/٠٣
اصلا مهم نیست چه زمانی برگردی

جمله ات را تمام نکن! برو...

٩٧/٠٣/٠١