Notice: Memcache::pconnect(): Server localhost (tcp 11211) failed with: Connection refused (111) in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/1.php on line 42 Warning: Memcache::pconnect(): Can't connect to localhost:11211, Connection refused (111) in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/1.php on line 42 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/1.php on line 72 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/1.php on line 75 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/1.php on line 95 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/1.php on line 98 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/footer.php on line 33 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/footer.php on line 36 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/footer.php on line 49 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/footer.php on line 52 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/footer.php on line 65 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/footer.php on line 68 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/comment.php on line 36 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/comment.php on line 39 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/most_seen.php on line 45 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/most_seen.php on line 48 جیم - پولدار شدن به قیمت معتاد کردن شما! www.jeem.ir
پولدار شدن به قیمت معتاد کردن شما!
بازی‌های موبایل برای رضای خدا ساخته نمی‌شوند

پولدار شدن به قیمت معتاد کردن شما!

نویسنده : محمد حسین وکیلی

اعتیاد از آن دسته کلمه‌هایی است که قبحش ریخته و برای موارد زیادی از این کلمه یاد می‌شود، بر اساس تعریف سازمان ملل هر چیزی که افراد به آن وابسته شده باشند، اعتیاد به حساب می‌آید.

با این تعریف به راحتی می‌فهمیم که بسیاری از مردم به انواع اعتیاد مبتلا هستند. این روزها با پیشرفت تکنولوژوی دست هر کسی می‌توان یک گوشی هوشمند دید. کوچک بودن، قابل حمل بودن، کارایی و جذابیت آن باعث شده به یکی از ابزار اصلی زندگی ما و حتی گاهی اوقات اصلی‌ترین همدم ما باشد.

بازی‌ها یکی از قابلیت‌های انواع اسمارت فون و تبلت‌ها هستند که گاهی اوقات فقط برای پر کردن زمان خالی به کار نمی‌روند و به یکی از بخش‌های اصلی زندگی ما تبدیل می‌شوند.

 

** بازی‌ها برای رضای خدا ساخته نشده‌اند!

در سایت‌هایی که بازی‌ها را برای دانلود در اختیار همگان قرار می‌دهند، از بازی‌ها خوب با عنوان بازی‌های اعتیاد‌آور یاد می‌شود و این نشان دهنده آن است که جذابیت و اعتیاد‌آور بودن با هم متقارن شده‌اند!

معمولا این‌گونه بازی‌ها برای روال جذب افراد، چند مرحله را طراحی می‌کنند که تاکنون بسیار موفق عمل کرده و مخاطبان را محسور خود کرده‌اند.

 

|| وقت‌های خالی‌ات برای من

این‌گونه بازی‌ها در ابتدا زمان‌های خالی شما را می‌گیرد، مثلا در اتوبوس پس از پیروزی در صندلی بازی و نشستن روی صندلی خالی! یا وقتی از صبر کردن برای مخاطب خاص یا مخاطب عام‌تان خسته شدید یا خیلی وقت‌های دیگر. آن موقع است که به سمت این بازی می‌روید، درصورتی که در گذشته شاید این زمان را به فکر کردن به کارهای‌تان اختصاص می‌دادید.

 

|| فقط من و نه دیگری!

طراحی این بازی‌ها طوری است که هر چه به مراحل بالاتر می‌رسید، جذابیت بازی بیشتر می‌شود و در عین حال برای جلو رفتن باید وقت بیشتری را صرف کنید. چند مرحله از بازی را رد کردید و برای پیشرفت در بازی کمی از وقت دیگر تفریح‌های‌تان می‌زنید و به این بازی اختصاص می‌دهید.

بعدش هم کم‌کم علاقه‌مندی به بازی زیاد شده و از وقت کار، درس، خانواده و ... می‌زنید تا برای خود رکوردی قابل توجهی ثبت کنید.

 

|| اول فقط تفننی بود!

ندانسته معتاد بازی شده‌اید و حالا بازی برای شما زمان تعیین می‌کند! دیگر زمان دست خودتان نیست و بازی برای برنامه و زمان بندی شما تصمیم گیری می‌کند. جالب است که در بعضی بازی‌های برای کسب امتیاز بیتشر دقیقا باید سر ساعتی مشخص به انجام مرحله بپردازید. این بازی‌ها حتی برای یادآوری قابلیت کوک کردن ساعت هم دارند!

 

|| وابسته‌ات شدم و به تو کردم عادت....

دل کندن از بازی حکم مرگ و زندگی را دارد و یک مرحله بسیار سخت هم مقابل شماست.می‌توانید با خرید عامل‌های کمکی به راحتی از این مرحله عبور کنید، خوشبختانه این حالت برای ایرانی‌ها به واسطه تحریم‌ها و نداشتن کارت‌های بین المللی اتفاق نمی‌افتد و حداقل ایرانی‌ها فقط وقت‌شان را برای این بازی می‌گذارند و از پرداخت پول خبری نیست. حداقل از این بابت همیشه می‌توانیم از دولت‌مردان به خاطر تحریم‌ها سپاسگزار باشیم.

 

** اعتیاد به بازی چه عواقبی دارد؟

اگر دوست دارید عینکی شوید و همیشه یک ذره بین همراه خود و دقیقا روی چشم‌تان داشته باشید اگر حال و حوصله خانواده را ندارید و کلا دوست دارید عاق شوید و در آخر در خیابان‌ها معتاد واقعی شوید! 

اگر از فرهنگ ایرانی و اسلامی خسته شدید و فرهنگ غربی را می‌پسندید. اگر از بیرون رفتن با دوستان یا خانواده خسته شدید و یا زیادی سرخوش هستید و دوست دارید کلا دپسرده در خانه باشید.

اگر خیلی کارتان درست است و از وقت‌تان همیشه به درستی استفاده کردید و حالا می‌خواهید در زندگی‌تان کمی اعتدال داشته و وقت‌تان را تلف کنید.

اگر نمره‌های‌تان همیشه 20 بوده و از این نمره خجالت می‌کشیدید و مایه سر افکندگی دوستان‌تان بوده‌اید!

اگر کلا هوس کرده‌اید به فنا بروید؛ پیشنهاد می‌کنم این نوع بازی‌ها را دانلود کرده و حسابی برای آن وقت بگذارید تا به هدف‌های بالا به راحتی برسید.

برچسب ها
نظرات کاربران
کد امنیتی
mohii-2
mohii-2
٩٢/١١/١٦
١
١
خوشبحال خودم که اصلا اهل این جور بازیا نیستم!!!
s_a
s_a
٩٢/١١/١٦
١
٠
خب باشه! :| بازی نمی کنیم! میایم همین جیم به تخته معتاد میشیم! :| :| :|
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/١٦
٠
٠
من كه مدتهاست وقت نداشتم بازي كنم. مچچكر
m_razmi
m_razmi
٩٢/١١/١٦
٣
٠
مطلبتون خیلی یکطرفه بود.خیلی ها هستند که خیلی زیاد بازی میکنند ولی از من که بازی نمیکنم در خیلی از زمینه ها بهترند اما کسانی هم هستند که جذب بازی شده اند و در هیچ زمینه دیگری مهارت ندارند.این اعتیاد بستگی به شخصی دارد که بازی میکند.
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/١١/١٦
٣
٠
فقط به اون بازی کلاسیک مار نوکیا اعتیاد داشتم//مار نگو به اژدها تبدیلش میکردم/خ
bahareh22
bahareh22
٩٢/١١/١٦
٠
٠
با دانلود اینا به هدف والا هم میشه رسید عایا؟؟؟خخخخخ...ولی کلا اینجور بازیا رو دوست نمیدارم...(آیکون تشکرات ویژه)
sherlok
sherlok
٩٢/١١/١٦
١
٠
موضوع خوبی بود. فقط نمیدونم چرا همه میگن ما اهلش نیستیم! انگار جرمه .
علیرضا
علیرضا
٩٢/١١/١٧
٠
٠
بعضی وقتها چراغ قوه رو روشن میکنم و تورش رو میندازم رو دیوار، بعد دستم رو جلو نور میگیرم شکلک سایه ای درست میکنم، فکر نکنم این بازی اعتیاد آور باشه:خخخخخخخخخ ، گوشی من از این آپشن بالاتر دیگه نداره | ولی خب اعتیاد هم بد دردیه حالا به هرچی میخواد باشه... | ممنونم محمد حسن یکی نیست اینارو به داداشم بگه موتاد همین بازی های مخصوصا اون بازیه اسکیت سواره که رو ریل قطار میره و یک یارو هم دنبالشه! انگار اصلا تموم هم نمیشه این یکی !!!!
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١١/١٧
١
٠
من فقط يه قول دوقول... بازي كامپيوتري موبايل چيه اصن....
maede
maede
٩٢/١١/١٧
٠
٠
زیاد اهل بازی نیستم!مثلن دوستان بیارن نشونم بدن میرم تو خط بازی و یه یکی دو ساعتی سرگرمش میشم اما نه در این حد که دنبالش برم و دانلود کنم!تنها بازی ای که کمی تا قسمتی بهش معتاد شدم انگری بود که تابستون زیاد بازی میکردم و مراحلش که تموم شد زود تند سریع ترک کردم و دیگه سراغ انگری زیرخاک و تو فضا و تو آب واینا نرفتم!D: از معتاد شدن به نت هم بگین لطفن تا از عواقبش آگاه بشیم!!
hach_zanboori
hach_zanboori
٩٢/١١/١٧
٢
١
یک بازی ای هست اسمش پــــو! معتاد زیاد داره! چقدر بازی مسخرست! :))
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/١١/١٧
٠
٠
من که گوشیم نداره ازینا :دی / ولی نرم افزار زبان زیاد دارم که نزدیکه معتاد شم :|
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/١١/١٧
٠
٠
خخخخخخخخ ... من واقعا بین دوستام احساس سرافکندگی می کنم ... میرم معتاد بشم ...
S.Asadzadeh
S.Asadzadeh
٩٢/١١/١٧
٠
٠
یهز مانی خیلی بازی دانلود میکردم برای تبلتم و بازی میکردم ...اما الان حوصله ندارم دیگه ...جوان بودیم و جاهل دیگه ...مرسی از شما مستر وکیلی :))
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٢/١١/١٧
٠
٠
سلام می شه فردا داداش کوچیکمو قاچاقی بیارم یا با پارتی بازی؟
عاطفه-مزرعی
عاطفه-مزرعی
٩٢/١١/١٨
٠
٠
منکه فقط ماشین و موتور بازی میکنم با گوشی:) موتاد نمیشم من! "پو" هم که دیگه دخترا همه میشناسنش!!! مورد داشتیم پسرا هم تو گوشیشون پو داشتن!! اعتیاد داره دیگه.. ولی NFS تو PC یه چی دیگس! ما که مثله پسرا ایکس باکس نداریم :( اعتیادم نداریم! :) ولی مسئله مهمیه این اعتیاد به نت و بازی و..
al_karimy
al_karimy
٩٢/١١/١٨
٠
٠
واقعا منطقي گفتي دمت گرم..
fahime-sh
fahime-sh
٩٢/١١/٢٢
٠
٠
مرسی از مطلبتون ... بسیار لایک ... منم فقط در زمان های بوق به طور خانوادگی (بجز مامان و بابام!) معتاد قارچ خور بودیم ... دیگه نه گوشی لمسی دارم نه علاقه ای به وقت تلف کردن با بازی ...
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٢/١٢/٠٢
٠
٠
درست فرمودید.متشکرم
H_fateme
H_fateme
٩٣/٠١/٣٠
٠
٠
ممنون
سهره
سهره
٩٣/٠٣/١٣
٠
٠
ممنون
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/٠٥/١٤
٠
٠
سلام
اگر اعتياد هم هست، معتادهاي قديم.