Notice: Memcache::pconnect(): Server localhost (tcp 11211) failed with: Connection refused (111) in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/1.php on line 42 Warning: Memcache::pconnect(): Can't connect to localhost:11211, Connection refused (111) in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/1.php on line 42 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/1.php on line 72 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/1.php on line 75 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/1.php on line 95 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/1.php on line 98 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/footer.php on line 33 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/footer.php on line 36 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/footer.php on line 49 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/footer.php on line 52 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/footer.php on line 65 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/footer.php on line 68 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/comment.php on line 36 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/comment.php on line 39 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/most_seen.php on line 45 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/most_seen.php on line 48 جیم - سایت خوب چی میل دارید؟! / سری بیست و پنجم www.jeem.ir
سایت خوب چی میل دارید؟! / سری بیست و پنجم
بسته پیشنهادی سایت جیم برای وب‌گردی‌های شما

سایت خوب چی میل دارید؟! / سری بیست و پنجم

نویسنده : محمد حسین وکیلی

طبق وعده‌ای که در آخرین مجموعه «سایت خوب چی میل دارید» داده بودم دوباره با پک جدیدی از سایت‌های جذاب برگشتم و همچون گذشته سایت‌های درخواستی برای موضوعات شما را با جان دل پذیراییم.

 

هایکو بسازید، هایکو ببینید

http://haikubook.ir

هایکو را ژاپنی‌ها ساختند اما «هایکوکتاب» در ایران به سرعت رشد کرد و مخاطبان فراوانی را مجذوب ساخت ادبی خود کرد. هایکو کتاب یعنی با استفاده از اسم کتاب‌ها (معمولا سه کتاب) یک جمله معنی دار، یک شعر کوتاه یا یک مینیمال نوشت، این سایت از این فرصت استفاده کرده و به نوعی شبکه اجتماعی هایکو کتاب راه انداخته است، اگر هنوز از تعریف‌های ما سر در نیاوردید، به این سایت سربزنید تا کامل با این پدیده تقریبا جدید ادبیاتی، آشنا شوید.

 

خبر دسته اول و داغ بخوانید

http://www.goal.com/iran

مرجع اصلی خبرهای ورزشی زبان فارسی سایت ورزش3 است، اما این سایت گاهی خبرها را دیرتر از سایت‌های دیگر اطلاع رسانی می‌کند و دلیل آن هم پروسه مطمئن شدن از خبر است. سایت گل اما این‌گونه نیست و گاهی در آن خبرهایی دیده می‌شود که اشتباه از آب در می‌آیند اما معمولا پیش بینی‌های سایت برای رویدادهای ورزشی درست در می‌آید.

سایت گل مقالات قابل اتکایی نیز در زمینه فوتبال ارائه می‌دهد که برای افزایش اطلاعات فوتبالی بسیار مفید است، مطالب این سایت فوتبال داخلی و خارجی را پشتیبانی می‌کند و گاهی اوقات حواشی‌هایی که در فوتبال اروپا رخ می‌دهد را به زبان فارسی ترجمه کرده و شما را از آخرین اخبار فوتبالی مطلع می‌کند.

 

فردا ساعت 3 سرعت باد چقدره؟

http://forecast.io/#/f/36.2829,59.5981

یک سایت هواشناسی با گرافیک فوق العاده است. این سایت این امکان را برای شما فراهم کرده آب هوای نقاط مختلف جهان را روی کره زمین نمایش ببینید.

همچنین پیش‌بینی دقیق هواشناسی روزهای آینده در این سایت موجود است مثلا دمای هوا را در 24 ساعت پیش بینی کرده و اگر می‌خواهید بدانید فردا ساعت 3 ظهر هوا چند درجه است در این سایت به خواسته خود خواهید رسید.

فشار هوا، سرعت باد، دمای واقعی، دمای محسوس، پیش‌بینی سردترین ساعت روز آینده، از دیگر قابلیت‌های این سایت است.

 

با فرهنگ باشیم، قوانین کپی رایت را رعایت کنیم

http://beeptunes.com 

بیپ تونز به عنوان اولین مرجع دانلود آهنگ و موسیقی، با همکاری و مشارکت صاحبان آثار اقدام به جمع‌آوری کامل‌ترین آرشیو آهنگ و موسیقی در ایران نموده است.

در این سایت می‌توانید قسمتی از موزیک را گوش کنید و در صورت رضایت، کل البوم یا فقط چند آهنگ آن را بخرید.

این‌گونه به صورت قانونی آهنگ را تهیه کردید، از خواننده حمایت می‌کنید، لازم نیست هزینه پستی بدهید و آن را دانلود می‌کنید و همچنین فقط هزینه آهنگ‌هایی را که خوشتان آمده می‌پردازید. برای استفاده از خدمات سایت حتما باید عضو بشوید.

من یکی از آلبوم‌هایی که در گذشته دانلود کرده بودم و به مشهد نرسیده بود را توانستم از این سایت خریداری کرده و هزینه آن را بپردازم.

 

هر روز امتحان زبان بدهیم

http://roadtogrammar.com

یکی از سایت‌های درخواستی شما آموزش زبان انگلیسی بود، سایت roadtogrammar یکی از ساده‌ترین سایت‌های آموزش گرامر و امتحان زبان انگلیسی است. اگر خود را برای یکی از آزمون‌های استاندارد زبان مانند تافل آماده می‌کنید، این نوید را به شما می‌دهم که این سایت برای شما بسیار مفید خواهد بود. نکته جالبی این‌که، هر یک از پرسش‌های این سایت به یک یادداشت متصل است و این نکات، اطلاعات بیشتری پیرامون قوانین گرامری را به زبان ساده بیان می‌کند که با مثال‌های زیادی نیز همراه شده است. همچنین می‌توانید تست‌ها را در حالت پی.دی.اف دانلود کنید. بازی‌های این سایت نیز در یادگیری شما بسیار موثر خواهد بود

 

** صفحه جذاب **

http://www.movoto.com/blog/novelty-real-estate/balloons/

انیمیشن خاطره انگیز up را که به خاطر دارید؟ این اپلیکیشن از انمیشین آپ ایده گرفته و با توجه به قوانین فیزیک به شما می‌گوید که برای بلند کردن خانه شما، چند بادکنک هلیومی لازم است. ابعاد خانه خود را بنویسید، سپس تعداد بادکنکی که قادر خواهد بود خانه شما را بلند کند، خواهید فهمید. 

 

http://www.1doost.com/hafez/omen/show.htm

اول نییت کنید بعدش کلیک کنید. برای‌تان فال می‌گیرد، فال را می‌خواند و معنی آن را هم نوشته است

برچسب ها
نظرات کاربران
کد امنیتی
bahareh22
bahareh22
٩٢/١١/٠٢
٠
٠
هایکو . امتحان زبان عالی بودن...دانلود آهنگ هم خوب بود...دست شوما درد نکنه...
mhv
mhv
٩٢/١١/٠٣
٠
٠
قربان شما
ghazale
ghazale
٩٢/١١/٠٢
٠
٠
صفه جذاب از قبلیا حذاب تر نبود ... ینی کمتر جذاب بود ... نچ نچ نچ ... هایکو خوبههههه :))) خبرم که نمیخونیم .... هواشناسیم که برف نمیاد میریم کنف میشیم زبانم خوب بود :)))))))
mhv
mhv
٩٢/١١/٠٣
٠
٠
صفحه جذاب خیلیم خوب بود ، باید درکتون بالا باشه خخخخخ
S.Asadzadeh
S.Asadzadeh
٩٢/١١/٠٢
٠
٠
سرعت باد ؟!خخخخ سپاس ازتون مستر وکیلی
mhv
mhv
٩٢/١١/٠٣
٠
٠
خخخخخخخخ پ ن پ عمق دریا!
korosh
korosh
٩٢/١١/٠٢
١
٠
رفتم فال گرفتم یجورای گفت مرگ نزدیک است :(((((((((( من میترسمممممم :((((( فالاش که دروغه باوا ؟! :(
mhv
mhv
٩٢/١١/٠٣
٠
٠
خخخخخ درسته شک نکن!
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/١١/٠٢
٠
٠
عچچچچچپپپپپپپپپ.خیلیم عالی.دستت درد نگیره محمدحسین
mhv
mhv
٩٢/١١/٠٣
٠
٠
نوش جان :)))
mahshid2
mahshid2
٩٢/١١/٠٢
٠
٠
ایولا خعلیییییییییی باحال بود دمتون قیژژژژژژژژژژژ
mhv
mhv
٩٢/١١/٠٣
٠
٠
مـــــــــــــــــــــــــــــــرسی
s_a
s_a
٩٢/١١/٠٢
٠
٠
"تصمیم شما باعث سربلندی تان و نیز مایه ی افتخاربرای همگان خواهد شد. دنیای مادی و معنوی تان تضمین می شود. درهای بسته به رویتان باز می شود و شما خیلی زود به مراد دلتان می رسی اما مواظب سلامتی خودتان باشید که هر چه دارید از دولت قرآن است." عجبببببببببببببب............... خوشمان آمد! به به! بقیشم خوبه! حالا فعلا ابعاد خونمونو بدم! هومممممم.........
mhv
mhv
٩٢/١١/٠٣
٠
٠
ترجمه روان دایناسوری:هیچ وقت بر حس ششمتان تکیه مکنید که مایه خنده دیگران می شود . باعث میشود دنیای مادی بقیه خنده دار شده، به زودی به مراد اقا هم میرسین اونو بدبخت میکنینخخخ
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/١١/٠٢
٠
٠
از هایکوش خیلی خوشم اومد....ممنون :)
mhv
mhv
٩٢/١١/٠٣
٠
٠
:))
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/١١/٠٢
٠
٠
عالـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی :))) ممنــــــــــــــــــون !!:)
mhv
mhv
٩٢/١١/٠٣
٠
٠
خواهـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــش
علیرضا
علیرضا
٩٢/١١/٠٣
٠
٠
این "1دوست" عالی بود :)) نصف شبی خیلی به قول دوستان فازتیو مارو بالا برد مخصوصا این که شعرش رو هم میخونه ، سرم خوش است و به بانگ بلند می‌گویم... || دمت گرم محمد حسین
mhv
mhv
٩٢/١١/٠٣
٠
٠
بح بح پسر با فرهنگ و با ادبیات
سهره
سهره
٩٢/١١/٠٣
٠
٠
خیلی ممنونتان
mhv
mhv
٩٢/١١/٠٣
٠
٠
:)))
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/١١/٠٣
٠
٠
عااااالی بود مثل همیشه:))تشکر:)))
mhv
mhv
٩٢/١١/٠٣
٠
٠
مثل همیشه ممنان :)))
ali007
ali007
٩٢/١١/٠٣
٠
٠
ممنون مستر وکیلی مثل همیشه عالی و جذاب بود...................بازم ممنون:)))))
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/١١/٠٣
٠
٠
مثل همیشه ... معرکه ...
M_BARF
M_BARF
٩٢/١١/٠٤
٠
٠
مرســـــــی ممنووووووووون تشکرجات خخخ :))
m-sadeghian
m-sadeghian
٩٢/١١/٠٤
٠
٠
سلام علیکم.... بسسسیاااار عالی .... مچکریم
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/١١/٠٤
٠
٠
زبان رو واقعا احتیاج داشتم ! مرسی/تقاضای خویش را بلند بگو تا شاید کسی حرف هایت را بشنود و یا اینکه شکار به دام تو بیافتد یعنی ایکه به مقصد برسی. این فال را هم به این امید باز کرده ای که دولت و شام نصیبت شود. پس آن روز بسیار نزدیک است و تو به بلندترین جای خوشبختی و مقام دست پیدا می کنی.! //متشکر :)
maede
maede
٩٢/١١/٠٤
٠
٠
هایکوها چه جالب بودن:) /کپی رایتم خیلی خوب بود. /تعداد بادکنکا چه بامزه و دقیق بود:) / ای بابا این حافظم که همیشه میگه همه چی خوب و عالیه و دشمنا دورن و اینا ولی هیچ اتفاقیم نمیفته که!!! :)))))))))))
maede
maede
٩٢/١١/٠٤
٠
٠
راستی یکی از بچه ها مطلب گذاشته بود چند تا سایت معرفی کرده بود این دوتاش خیلیییییییی باحال بود:) اگه دوست داشتین ببینین:llamafont.com////drawastickman.com
ati200
ati200
٩٢/١١/٠٤
٠
٠
فردا ساعت 3 سرعت باد چقدره؟ اخه مگه مافضولیم ...خخخخخخخخخخ
faeze
faeze
٩٢/١١/٠٥
٠
٠
خخخخ:)
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١١/٠٤
٠
٠
مثل هميشه عالييييييييي. خب اون سايتاي سري هاي پيشو يه جا ميذاشتين كه بشه استفاده كرد
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١١/٠٤
٠
٠
خيلــــــــــــــي هم عالــــــــــــي (^_^) هايكو كتاب خيلي خوب بود تشكر...
faeze
faeze
٩٢/١١/٠٥
٠
٠
ممنونم :)
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٢/١٢/٢٣
٠
٠
سلام: خیلی خوب بود.متشکرم