Notice: Memcache::pconnect(): Server localhost (tcp 11211) failed with: Connection refused (111) in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/1.php on line 42 Warning: Memcache::pconnect(): Can't connect to localhost:11211, Connection refused (111) in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/1.php on line 42 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/1.php on line 72 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/1.php on line 75 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/1.php on line 95 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/1.php on line 98 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/footer.php on line 33 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/footer.php on line 36 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/footer.php on line 49 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/footer.php on line 52 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/footer.php on line 65 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/footer.php on line 68 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/comment.php on line 36 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/comment.php on line 39 Warning: Memcache::get(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/most_seen.php on line 45 Warning: Memcache::set(): No servers added to memcache connection in /home/jeem/domains/jeem.ir/public_html/php/most_seen.php on line 48 جیم - اندر محاسن نرکده www.jeem.ir
اندر محاسن نرکده
با دانشگاه ما کمی بیشتر آشنا شوید

اندر محاسن نرکده

نویسنده : mr_khas

 شاید تاکنون کلماتی همانند دانشگاه تک جنسیتی، تک زیان، نرکده، و البته ورژن مونث آن (کیلیپس کده) و این چنین اسامی به گوشه مبارکتان خورده باشد. عده‌ای پسر سرخوش وگل‌های نوشکفته که در این محیط دوره هم جمع شده‌ایم، محیطی کاملا مردانه و به دور از احساسات. اما اوضاع در کلاس‌ها بهتر است.

در کلاس همه‌ی چشم‌ها  اجغاد(جمع جغد) به استاد است. یکی از اساتید می‌گفت: من در دانشگاه بوق ( همون شاعرمعروفه) تدریس می‌کنم. میگفت: «در دانشگاه شما همه فکرشان به درس است و چه خوب که نمی‌توانند به چیز دیگری فکر کنند در صورتی که در دانشگاه مذکور کلاس‌ها رو به لودگی می‌روند چون برخی پسرها با دیدن مونث جات کنترل خود را از دست داده و از خود بیخود می‌شوند و تا ابد در این حلقه باقی می‌مانند».

البته کار به همین جا ختم نمی‌شود و سلف دانشگاه حکایت دیگری دارد. غذا خوردن دانشجویان که خود به تنهایی لیست برنامه های شبکه‌ی نسیم را پر می‌کند و اینجاست که خدا را شکر می گوئیم هیچ موجود مونثی در این مکان نیست وگرنه ازدیدن این صحنه‌های 18+  صد درصد به دیار باقی می‌شتافت. دانشجویی که ته ماست را با دلستر مخلوط کرده و نوش جان می‌کند شاید بتوان توجیه کرد اما ریختن آبِ پرتقال در ماست و خوردن آن با نوشابه و سوپ از هیچ یک از قوانین نیوتن هم پیروی نمی‌کند( ازحال فرد مذکور خبری در دست نیست) و البته دادن هر سوتی مساوی با نابودی دانشجوست!

موارد متعددی از ورود افرادی با شلوار کردی و دمپایی در کلاس‌ها مشاهده شده است و فاجعه زمانی رخ می‌دهد که قرعه‌ی حل تمرین به نام فرد مورد نظر بیافتد و اینجاست که استاد هم از خنده منفجر می‌شود.

اعتقاد برخی دانشجویان بر این است که وجود شلوار کردی به آنها در راه برداشتن گام های بلند در زندگی کمک می کند، لذا شلوار کردی پوشان در تست‌های تربیت بدنی حاضر می‌شوند و با اقتدار تمام دوی 1600 متر را در زمان مقرر طی می‌کنند و شاید اگر اوسین بولت هم می دانست که چقدر این شلوار کردی برای دویدن مناسب هست حتما او هم در تمریناتش استفاده می‌کرد.

در تاریخ دانشگاه جان ما تا کنون ورود هیچ فرد مونثی گزارش نشده است، فکر می کنم اگر موجود مونثی بتواند وارد دانشگاه ما شود بزرگی کارش مثل اولین بانویی هست که به فضا رفته شاید هم بیشتر!

در فصل امتحانات از اکثر دانشجویان این ندا شنیده می شود که ما را به اول ترم بازگردان تا درس بخوانیم که دیگر خیلی دیر شده. البته در فصل امتحانات خرید و فروش تخمه در دانشگاه رواج فراوان دارد. اساتید عزیز گونی گونی تخمه شمشیری خریده و با خانواده‌شان به تماشای اعتراض های درد آور دانشجویان می‌نشینند که در نود درصد مواقع دانشجوی مورد نظر در بیرون ازخانه برای تامین خرج 6 خواهر دم بخت و 4 برادر کوچکش کار می‌کند و پدر دانشجو نیز در اسارت جبارسینگ هست و استاد هم که این سریال را بارها دیده جواب همه‌ی آنها را با مضمون یک جمله می‌دهند: «از سرتم زیادیه نمرت» و اینگونه عشق و علاقه میان استاد و دانشجو فزونی می‌یابد و چراغ راه برای تمام دانشجویان می‌شود.

برچسب ها
نظرات کاربران
کد امنیتی
مستر
مستر
٩٢/١٠/٠٤
٤
٣
من تو یه دانشگاه مختلط درس خوندم هیچ خبری هم نبوده! فقط میتونم ابراز تاسف کنم و بس :) در میان جامعه امروز من جای یک چیز خالیست ! کمی فکر ....
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٠٤
٤
١
مطلب طنزو اینقد جدی گرفتین ؟؟؟؟؟!!! حکایت شما حکایت اونیه که تو جنگ با دشمن فرضی کشته میشه خخخخخخخخ ... آقا خطیبی حرص نخورید اینقدر من طنز مینویسم تا بخندید در ضمن اینو یادمون نره همه چیز نسبیه در این موارد ...یعنی نمیشه به ضرس قاطع صحبت کرد .. البته هرچی گفتم بی قمپز بود ببخشید :)))))
مستر
مستر
٩٢/١٠/٠٤
٦
٣
همین ادمای این نرکده ا میان تو جامعه ای که مونثا هم وجود دارن ! نتیجش این میشه که میایم تو اتوبوس و مترو میبینیم چندتا بقول شما دانشجوی نرکرده کنار جمع و خانوما حرفایی میزنن و شوخیایی میکنن که ادم خجالت میکشه ....! نه اونایی که تو دانشگاه فردوسیو امثالهم هستن همشون با فرهنگن و نه اونایی که تو نکرده ان همشون بی ادب ! بدو خوب همه جا هست ! اما بلاخره یه جایی باید یه جهش فرهنگی صورت بگیره تو این قشر تحصیلکرده ! فرث یک کارگر ساختمونی که زن ندیده تو عمرش با شمای دانشجوی نرکده چیه ! :|
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٠٤
٣
٠
اول تشکر میکنم ازتون جناب خطیبی و دوم جناب خطیبی ببینید روح آدم باید بزرگ باشه! اگرایمان نبود و بزرگی روح نبود فرقی نداره چه کسی در کجا تحصیل میکند. مگر نه اینکه هدف از رفتن به دانشگاه آموختن علم هست؟ پس راهی نیک تر هست که ما رابه بهترین شکل به مقصد رساند ! ما دانشجویانمان در تابستان 91 به مهمانی دانشگاه های غیر انتفاعی میرفتن و مشکل بود برایشان درس خواندن در محیط مختلط و می گفتند تمرکز ندارند چرا که به آن محیط پسرانه عادت داشتند و برایشان قابل هضم نبود که گاها اینگونه روابط نامحرمو محرم پایمال می شود و خیلی راحت برخورد میکنند! به نظر بنده اینکه فردی در فلان جا درس میخواند دلیل بر خوبی و کسی که در جای دیگر درس میخواند دلیل بر بدی نیست! اگر بازم مطلبی رو خواستید بگید در وبلاگم با گوش جان می شنوم.. ضمن اینکه این مطلب طنزه و انتظار اینچنین کامنتی نداشتم اما خیلی هم ممنون که وقت گذاشتید .
Mahnaz
Mahnaz
٩٢/١٠/٠٤
٣
٠
بسی جالب بود...مرسی...ریختن آبِ پرتقال در ماست و خوردن آن با نوشابه و سوپ از هیچ یک از قوانین نیوتن هم پیروی نمی‌کند...حتی تصور ریخت اون غذا هم وحشتناکه چ برسه ب خوردنش...
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٠٤
٠
٠
خخخخخخخخ ... ببینید ما چی میکشیم اون جا مهاز خانوم... البته فقط 100 سال اولش سخته بعدش آسون میشه خخخخخ
علیرضا
علیرضا
٩٢/١٠/٠٤
١
٠
:خخخخخخخخخخخخخخخ دمت گرم :)))) خیلی باحال بود :))))) عالی ..... من کاملا تایید میکنم این اوضاع رو تو دانشگاه خودمون :خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٠٤
٠
٠
بعععععععله !!! ایشون هم هم دانشگاهی هستندی خخخخخخ ...... علیرضا ؟ بیخی میخواستم یه چی بگم پشیمون شدم هه هه هه
سهره
سهره
٩٢/١٠/٠٤
٠
٠
:)))))))))))))))))))))))
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٠٤
٠
٠
وااااااااااااااااااااای ... کمرم زیره باره این نظر شیکککککککککککککست ... الان در پوست خودم نمیگنجم خخخخخخخ
سهره
سهره
٩٢/١٠/٠٥
١
٠
من سعی می کنم در نظرات ام ایجاز ناک باشند!!!
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٠٥
٠
٠
من نمیرم زیره این نظر خیلی کاره !!! خخخخ
v-qavam
v-qavam
٩٢/١٠/٠٤
٠
٠
طنز مطلب قوی بود و فقط هم طنز مطلب قوی بود بعضی اصطلاحات اصلا مناسب نبود:)
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٠٤
٠
٠
مرسی جناب قوام که وقت گذاشتین و خوندین .... خوش حال می شم دقیقا بگید کجاهاش اصطلاحات بدی به کار رفته ممنون ...
v-qavam
v-qavam
٩٢/١٠/٠٤
١
٠
مصطفی جان من با لفظ نرکده و عکس استفاده شده مخالفم ولی طنز مطلب عالی بود
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٠٤
٠
٠
لفظ نرکده برای تیتر توسط من انتخاب نشده وحید جان .. در باره اون عکسم به نظرت احترام میذارم و به نظرم هر کسی یه نظری داره :)))
ali007
ali007
٩٢/١٠/٠٤
٠
٠
خخخخخخخخخخ.................مرسی مصطفی خیلی با حال بود!!!!!!!!!!!!!!!!!
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٠٤
٠
٠
مرسی ازتو علی جان ! مثل همیشه پر انرژی و خوووووووب هستی ... موفق باشی انشاالله
ali007
ali007
٩٢/١٠/٠٥
٠
٠
مرسی:)))
ghazale
ghazale
٩٢/١٠/٠٤
٠
٠
اه اه اه ... ماست و نوشابه :|
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٠٤
٠
٠
بعله دیگه !!! خخخخخخخ اینا از معضلات جوانان هست خخخخخخ
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/١٠/٠٤
٠
٠
هار هااار هاااااااااااار خدا به خیر کنه من دانشگاه نمی خوام *:) ممنون داداش مصطفی *:) عین همیشه عااالی بود *:) بسی خندیدم همه عمر *:)
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٠٤
٠
٠
مرسی مهلا خانوم ..... نظر لطفتونه که همیشه به من دارید .. سپاس جات مختلف از شوما :))) اما بیزمت خخ گو شوید تا رستگار شوید خخخخخ
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/١٠/٠٦
٠
٠
بلــــــــــیا من قبلا هم ارادتم رو نسبت به هار هااار هاااااار بیان کرده بودم *:) من یه تار موی گندیده ی هار هاار هاااااار رو با هیچ خخخخخخ یا واج آرایی عوض نمی کنم حتی اون شپش وسطش رو *:) .... هار هاار هااااااااار
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٠٦
٠
٠
خیله خوب پس عواقبش با خودتون خخخخخخ
neyosha
neyosha
٩٢/١٠/٠٤
٠
٠
بله بسی خندیدیم.............میشه اسم دانشگاهتونو بگید؟
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٠٤
٠
٠
آره دانشگاه بــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــوق ... خخخخخخخ .. سانسور سره خود بود
neyosha
neyosha
٩٢/١٠/٠٥
٠
٠
بـــــــــله........دانشگاه بوق!
.....................
.....................
٩٢/١٠/٠٤
٠
٠
ولی واقعا این عکس واس جیم نست................:((((((((((((((((((
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٠٤
٠
٠
نه مال جیم نیستش ...
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١٠/٠٤
٠
٠
خخخخخخخ قشنگ بود . ما نيز در كليپس كده به سر مي بريم قطب مخالف شما :)))
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٠٤
٠
٠
خخخخخخ ... دقیقا!!! قطب مخالف رو خیلی خوب اومدید ...کاملا موافقم خخخخخخخخ
f_etemadi
f_etemadi
٩٢/١٠/٠٤
٠
٠
عكس جالبي نيس ولي ! ادمين پدر!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٠٤
٠
٠
عکس مال جیم نیستش :(
سلما بانو
سلما بانو
٩٢/١٠/٠٥
٠
٠
منم میخواستم بگم کاریکاتورش مشکل داره ....اهه ..این چ وضعیتیه آخه :)خخخخخخخخخ
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٠٥
٠
٠
خوب شما هم بگید سلما بانو خخخخخخ
v-qavam
v-qavam
٩٢/١٠/٠٤
٠
٣
ادمین به نظر منم عکس در شان سایت نیست
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٠٤
٣
٠
عکس به نظرم خیلی خوب پیامو میده ! و در ضمن کاریکاتوره دیگه ! لازم به این حساسیت ها نیست که آقا وحید :)
neyosha
neyosha
٩٢/١٠/٠٥
٠
٠
موافقم
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٠٥
٠
٠
با کدوم نظر موافقید ؟؟؟ خخخخ
neyosha
neyosha
٩٢/١٠/٠٥
٠
٣
با نظر اقای قوام
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٠٥
٠
٠
خوبه خانوم نیوشا.. نظرتون کاملا قابل احترامه :)))
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/١٠/٠٦
٠
٠
سلام ... اين تصوير در برابر فيس... عالي است
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٠٦
٠
٠
سلام .... سپاس آقای روشناوند باز شما هوا مارو داری خخخخ
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/١٠/٠٤
٠
٠
خخخخخ :))...دانشگاه های رشته ماهم از همین نرکده هاس :))....ممنون
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٠٤
٠
٠
خخخخ آره میدونم..... امیدوارم در ادامه راهت موفق و سربلند باشی...
f_ghasemi
f_ghasemi
٩٢/١٠/٠٤
٠
٠
به قول باران هار هااار هااااااااااااهار هااار هاااااااااااا ایول مطلب جالبی بود خوشمان آمد.....مرسی
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٠٤
٠
٠
مرسی خانوم قاسمی !! خداییش داشتم فکر میکردم نظر شما چرا نیست که اومد بعدش... سپاس ...خخخخخخ
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/١٠/٠٨
٠
٠
فداااااااااااااااات *:) هار هااااااار هااااااااار
مستر
مستر
٩٢/١٠/٠٤
٠
٠
مستر خاص بسیار دلیل خوبی بود ! چون برو بچس دانشگاه شما تو دانشگاهای دیگه تمرکز نداشتن لذا هیشکی تمرکز نداره ! این بحث اظهرو منالشمسه و دیگه ادامش نمیدم ! خخخخ
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٠٤
٠
٠
خطیبی ریلکس ریلکس ریلکس تر ! دوما این اظهرو من الشمسو تیهرانم تو گزینه حاجی گیرونف پرسید من نمیدونستم ... سوما برای بار 1545214 میگم نـــــســـــــــ ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــبیــــــــــ ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه !!! اما واقعیات جامعرو نمیشه چشم پوشی کرد !! انگار این زنگ خطرو نشنیدید که چند وقتی هست برای مسئولین به صدا در اومده نه ؟؟؟ در عین حال نظر کارشناسی رو امیدوارم در انجمن شاهدش باشیم به زودی ..سپاس
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٠٤
٠
٠
و درضمن آقای خطیبی من چیزایی شنیدم که اینجا قابل بازگو کردن نیست !!! به خدا نمیخوام بگم دانشگاه تک جنسیتی خوبه !! نه ! اما میخوام بگم به خوده دانشجو ، به ایمانش ، به پاکیش ربط داره !! نه به اینکه من اینجام و فلانی یک دانشگاه دیگه !
Ordi_Behesht
Ordi_Behesht
٩٢/١٠/٠٤
٠
٠
=))))) عکس ُ !!
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٠٤
٠
٠
خخخخخخ ..چون شما هم اردیبهشتی هستید من هیچ پاسخی نمیدم به شوما جز تشکر :)))
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/١٠/٠٤
٠
٠
من هم یک اردی (البته شاید) بهشتی... هستم 62/2/5
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٠٦
٠
٠
همه چیز دست خوده ماست تا حدودی آقای اشکمهر :)
ارغنون
ارغنون
٩٢/١٠/١٠
٠
٠
واقعا ً مررررررررررررررررسی :)))
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/١٠
٠
٠
واقعـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــا خواهش خخخخخخخخ
ارغنون
ارغنون
٩٢/١٠/١١
٠
٠
:]
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/١٠/٠٤
١
١
جالب بود ممنون...یعنی در واقع خیلی خنده دار بود /ولی راستش من از دانشگاه های مختلط خیلی بدم میاد و بیزارم/چیزای دیدم و شندیم ازش که والا حالت تحوه بهم دست میده از یک چنین محیطی که یک سری افراد به اصطلاح برای تدریس امدن اونجا ولی همه کار میکنن به جز درست خوندن (چه پسرش چه دخترش) ///بدم میاد از این دانشگاهها خدا کنه نسلش از بین بره و همه تک جنسیتی بشن
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٠٤
١
١
مرسی آقای اشکمهر ... واقعا منم بار ها شنیدم این مسائلو !! واقعا اینجا نمیشه گفت ! ...اما به هر شکل این مطلبو نوشتم برای طنز و خنده .. مرسی :)))
par!sa
par!sa
٩٢/١٠/٠٤
٢
١
خخخخ ابلندش که اصنم تو دانشگاه اون شاعره از این خبرا نیس خعلی هم همه با فرهنگ استند.. بعله ... ثانیا اصنم خوب نیس!! دقیقا وقتی میان تو جامعه میشن مصداق همون عکسه!! ثالثا.. کیلیپس کده نداریم که... رابعا خخخخخخخخخخخخخخ خعلی خوب بود
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٠٤
٢
٠
خخخخخخخخخ .... چی مردم دانشجو نشده به خودشون میگیرند خخخخخ.... مرسی از نظرتون
par!sa
par!sa
٩٢/١٠/٠٥
٠
٠
خودتون دانشجو نیستین :|
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٠٥
٠
٠
بابا من پیره دانشگاهم !!! خخخخخ ... کلن دندونام مث موهام سفید شد تو دانشگاه :)))))
آقا گرگه
آقا گرگه
٩٢/١٠/٠٥
٠
٠
کلیپس کده داریم مدرکش هم موجوده !! نششششششو ن بددددددم !! :/ ( ساختمان پردیس دانشگاه بین المللی (!) اما رضا (ع) !!! )
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٠٥
٠
٠
با تشکر از حمایت آقا گرگه خخخ:))))
saiideh70
saiideh70
٩٢/١٠/٠٤
٠
٠
جبار سینگو خوب اومدی خوشم اومد
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٠٤
٠
٠
آره دیگه !! یعنی بعضی دانشجوها همچین نظرایی میدن در این حد !!!خخخخخخ
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/١٠/٠٤
٠
٠
بعضیها به عکس گیر دادن اینجا...! بابا کاریکاتوره...!عکس کارتونیه...! ای بابا...
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٠٤
٠
٠
به نظر منم نمیدونم عکس کجاش مورد داره . اون پیامی که کاریکاتوره میده باحاله ... اما به نظر دوستامم احترام میذارم
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/١٠/٠٤
٠
٠
مرسی مطلب جالبی بود..همه دانشگاه ی مختلط اینطوری نیستن دانشگاه ما بااینکه مختطه ولی همه درسخون هستن واصلا از ا ون جوی که گفتن خبری نیست
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٠٤
٠
٠
خواهش میکنم.. ممنون که اومدید و نظر گذاشتید... عرض کردم که نسبیه .... درسته حرفتون کاملا.... :)
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/١٠/٠٥
٠
١
خخخخخ اول اینکه دمت گرم داداش خیلی قشنگ بود ... ثانیندش راستش من از رفتن به دانشگاهی که الان هستم خیلی پشیمونم نه واسه اینکه مختلطیم من با اون قضیه هیچ مشکلی ندارم ... پشیمونیم واسه اینه که فک نمیکنم رو کلاس ما بشه اسم کلاس دانشجویی رو گذاشت ... ادم فک میکنه اومده مهد کودک ... چنتا پسر خود شیرین و عقده ی دختر ریختن تو کلاس که فقط نمک میریزنو خودشونو ضایع میکنن ... خوب این به نظرت دلیلش چیه ؟ مسلما تفکیک جنسیتی که تو 12 سال تحصیلی بوده روشون خیلی تاثیر گذاشته که میخوان خودشونو تخلیه کنن اینجوری ... من فک میکنم اون نرکده ی شما هم خیلی از پسراش بعدا با این مشکل روبرو میشن ... چون بعدا تو جامعه قراره با جنس مخالف برخورد داشته باشن ... البته همه چی هم به خود طرف بستگی داره :)))
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٠٥
٠
٠
آهان درسته مهدی جان... آره دیگه دقیقا همه چیز به خود آدم بستگی داره ...مرسی که وقت گذاشتی و نظر دادی
mohii-2
mohii-2
٩٢/١٠/٠٥
٠
٠
جالب بود من خودمم تو دانشکده درس می خونم ولی با نظرشما که می گین دانشگاه مختلط خوب نیست هم موافق نیستم چون باید انقدر فرهنگ سازی در این زنینه ها انجام بشه تا جامعه وقشر فرهنگی ما به چیز هایی فراتر از ای مسایل پیش پا افتاده توجه داشته باشنو هدفشون از دانشگاه رفتن صرفا ذات دانشگاه رفتن باشه فارق از هر گونه قید و بندی.
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٠٥
٠
٠
بارها توضیح دادم این مطلبو ! نگفتم خوبه یا بد ! گفتم که به خود دانشجو و رفتارو تینتش مربوطه ...سپاس
سلما بانو
سلما بانو
٩٢/١٠/٠٥
١
١
واما نظر خودمان د وسال اول کاردانی را در کلیپ کده درس خواندیم خداییش خیلی باحال بود میگفتیم ومی خندیدیم و حالش و میبریدم ولی دو سال بعدی رو که در دانشگاه بوق (نام یکی از خیابان های های کلاس مشهد) درس خوندیم از جنس مذکر (البته جسارت منو ببخشید ) چه ها ک ندیدیم و نشنیدیم ....خخخخخخخخخ اقای مستر خاص دست مریزاد عالی بود ...کلی کیفور شدیمم
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٠٥
٠
٠
مرسی سر کار خانوم .... من هم بارها با مطالب شما کیفور شدم و این هم به اون بار ها سر به سر خخخخ
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٠/٠٥
٠
٠
:|
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٠٥
٠
٠
؟؟؟؟ خخخخخخ کمرم شیکست دوباره زیره این نظر
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٠/٠٦
٠
٠
هدف منم همین بود خخخخخخخخخخخخخخ
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٠٦
٠
٠
چییییییییییش!!!!! ما خیلی سخت جونیم خانوم معلم :)))))))
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
الاهی همینطورم باشید همه عمر :))))))
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
تشکر بی بدیل و بی قمپز ما رو پذیرا باشید خخخخخ
s_nayeb
s_nayeb
٩٢/١٠/٠٥
٠
٠
جون هر کی دوست دارین اینقدر به این موضوعات کلیشه ای دامن نزنید. این بحث جنس مخالف و موافق چون جنبه خاصی داره و همه هم یکجورایی خوششون میاد هی دوست دارن این موضوع رو شخم بزنن. من پیشنهاد میکنم واسه یک تعریف جامع و اسلامی-شیعی بیایم این موضوع رو واسه همیشه ببندیم. موضوع پیشنهادی :"خودشناسی".
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٠٥
٠
٠
این مطلب دست مایه ی طنز قرار گرفته و گرنه من بارها گفتم همه چیز نسبیه و به خوده دانشجو بستگی داره و هر محیطی معایب خاص خودشو داره ..ممنون از نظرتون
admin
admin
٩٢/١٠/٠٥
٣
٢
به نظرم مطلب حداقل طنز نبود. باز هم یک نوع نرم نویسی که اطاله کلام در اون موج می زد. هنر یک طناز اینه که بتونه در جملاتی کوتاه لبخند رو به لب مخاطب بیاره وگرنه نوشتن 800 کلمه مطلب که در اون دو سه تا تیکه خنده دار باشه خیلی سخت نیست. (رجوع شود به مطالب شهرام شکیبا در خبر آنلاین یا سعید برند در پایان نامه جیم)
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٠٥
١
٠
درباره ی این موضوع بحث کردیم تو تخته خخخخ ... دیگه اینجا جواب نمیدم :))))
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٠٥
٠
٠
مطلب بعدیمم سعی میکنم 400 کلمش کنم ...... البته میدونم منظورتون مطلب من نبود خخخخخخ... مطلب من که 800 کلمه نبود .. خخخخخخ
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٢/١٠/٠٥
١
١
مرد اگه مرد باشه و صرفا نر نباشه این چیزا تاثیری تو وجودش نداره.با این حال طنزتون خوب بود
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٠٥
٠
٠
مرسی از شما ! اما به نظرم اینقدر مطلب رو بریدن ازش که دیگه طنزی توش نمونده !
ف.ش
ف.ش
٩٢/١٠/٠٥
١
٠
کارشناسی تو دانشگاه مختلط بودم. ارشد دانشگاهم تفکیک جنسیتیه. که خب می دونید با تک جنسیتی فرق داره. یعنی دانشگاه یکیه و کلاسها جداست. اون سالی که احمدی نژاد این پیشنهاد رو داد تنها دانشگاهی که پذیرفت علامه بود و تهران و بهشتی و ... همه به نوعی از زیرش در رفتن. بنظرم معایب و محاسن این کار نیازمند بحث و حرف زدن و فکر کردن بسیاره. من الان وقتشو ندارم. ایشالا اگه فرصتی بود و بعدا موضوعی با این محور بود در خدمتم. / راستی کسی اینجا هست که بدونه امام خمینی با تفکیک جنسیتی دانشگاهها مخالف بودن؟!
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٠٥
٠
١
واقعا ممنون خانوم ف.ش خوش حال میشم نظرتون رو تو انجمن اگر در آینده گذاشته شد بشنوم ..ممنون از شما
maede
maede
٩٢/١٠/٠٥
٠
١
آره استاد انقلاب ما واسمون تعریف کرد!کلی هم خندیدیم سر این ماجرا!:)))))))
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٠٦
٠
٠
به نظرم جا داره بیشتر رو این موضوع کار کنیم....
b-bahmani
b-bahmani
٩٢/١٠/٠٥
٠
١
مصطفی ما پشتتیم عالی بود!:) از وقتی که ما اونجا بودیم شایعه می شد ترم بعد مختلط میشه! بچه ها به شوق ترم بعد درس می خوندن!
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٠٥
٠
٠
خخخخخخخخخخ .. هنوزم شایعه میکنند نامردا خخخخخخ .... تازه رشته مهندسی راهم میگن میخواد بیاد !!!!!!!!!!!!!!!!!!! فک کنننننننننننننننننن!!!!
par!sa
par!sa
٩٢/١٠/٠٥
١
٠
:| بیا !! اینم هدفتون از درس خوندن..!! :|
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٠٥
٠
١
خخخخخخخ ... دکتر !!!!!، مهندس شوخی کردندی :)))))
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٠/٠٦
٢
١
آره جونِ خودش شوخی کرده مایَم باور کردیم.........
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٠٦
٠
١
همون منفیه جوابتونه دیگه خخخخخخخ
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٠/٠٧
١
١
ایییییییییییییییییییییشششششششششششششششششششششش
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٠٧
١
٢
باز دوباره همون منفیه جوابتونه خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
M_At
M_At
٩٢/١٠/٠٥
٠
٠
چن روزپیش رفته بودیم بازدید ازهمون دانشگاهه که اسمش اسم یه شاعرمعروفه!والااجناس مونث ومذکرکه به هم کاری نداشتن ولی همشون مارومث فضاییانگامیکردن!تازه یکیشونم ازکنارماردشد همچین زدزیرخنده فک کنم متلاشی شد!
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٠٥
٠
٠
خخخخخخخ ..چرا بزنه زیره خنده آخه ؟؟؟ خخخخ
ف-گ
ف-گ
٩٢/١٠/٠٥
٠
٠
سلام. از خوندنش لذت بردم. :))) کاش عکس مناسبتری انتخاب می شد ولی.
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٠٥
٠
٠
خدا رو شکر که از خوندنش لذت بردین .... من آرزوم همینه که همه از خوندن مطالبم لذت ببرند و این به من انرژی میده ....خیلی ممنون
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/١٠/٠٥
٠
٠
قشنگ بود ممنون :)
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٠٥
٠
٠
مرسی خانوم قاسمی .... لطف کردید اومدید و نظر گذاشتید :)))
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/١٠/٠٥
٠
٠
خیلی جالب بود...چه وضعیه تو دانشگاهتون...و البته به نظرم این رفتار ها(!) طبیعی هستش.به هر حال همه از یک نوع هستند.عکس هم ... البته با نظر دوستان درموردش موافقم،جالب نیست زیاد...ولی مفهوم درستی رو منتقل میکنه...متشکرم
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٠٥
٠
٠
مرسی و سپاس فراااااااااااووون از نظرتون ... ممنون
جارچی
جارچی
٩٢/١٠/٠٥
٠
٠
من تازه می خوام برم دانشگاه
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٠٥
٠
٠
انشالله همیشه موفق و سربلند باشی و به اون جایی که دوس داری برسی :))...
آقا گرگه
آقا گرگه
٩٢/١٠/٠٥
٠
٠
دانشگاه ما که داره کم کم نرکده میشه رو چی میگی پس !! :| تازه مثلا غیرانتغاعی هم هست !!!!!!
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٠٥
٠
٠
کجا هست دانشگاتون ؟؟؟؟!!! البته به رشته خیلی ربط داره خداییشم !
maede
maede
٩٢/١٠/٠٥
٠
٠
"نرکده"خیلی خوب بود!:))) یعنی استاداتونم همه آقان؟؟؟!!
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٠٥
٠
٠
شما حساب کن دبستانه خخخخخ .... البته دبستان هم سه سال اولش معلممون خانوم بودند ! خانومها : نوروز زاده، هوشمند و زبیحی ... خخخ ...
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/١٠/٠٥
٠
٠
و البته خب همه گفتن دیگه من چی بگم جز اینکه از مطلق دیدن بیاین بیرون مستر :) توی دانشگاه ما فقط بعضی وقتا که جو کلاس خشک میشه شوخی میکنن بچه ها وگرنه در بقیه موارد سر رقابت تو درساشون از 16 بشن 15.75 خودکشی میکنن! اصن دیگه دوره ی توجه مطلق توی دانشگاه به جنس مخالفو این چیزا تموم شده ... درهرحال ممنون!
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٠٥
٠
٠
در وحله ی اول ممنونم از شما که مطالعه کردین و واقعا سپاسگزارم و دوم اینکه این مطلب طنز بود و گرنه فرمایش شما هم درسته ! اما بازم میگم برای بار شونصدم که این موارد نسبی هست ! یعنی الان برخی دوستان گله دارند از دانشگاهشون و برخی مثل شما راضی هستند ( مراجعه شود به سایر کامنتهای بالا ) متشکرم
ye jeemy
ye jeemy
٩٢/١٠/٠٥
٠
٠
خجالت داره به قران...تو دبیتان و راهنمایی و دبیرستان تفکیک جنسیتی هس...دیگه تو دانشگاهم بخواد اینجوری باشه....کی باید یاد بگیریم رفتار تو اجتماع و؟کی باید یاد بگیریم که هر جنس مخالفی بهمون سلام کرد لزوما قصد خاصی نداره!!!!!!!!!!!!!!
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٠٦
٠
٠
:))
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/١٠/٠٦
١
٠
سلام ... اهميت ندارد هر چند سال اين ماجرا تكرار شده ابتدا در ابتدايي جدايمان كردن . در راهنمايي . در دبيرستان . و حالا دانشگاه ولي در ارشد نميتوانند دكتري هم هنوز مانده در فوق دكتري هم مانده وووو
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٠٦
١
٠
خخخخخ ... شما کلا تو دوره ی جدا کردن بودید ها !!! ما هم تو دوریه ی تغییر کتب بودیم خخخخخخ
عاشق فسنجان
عاشق فسنجان
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
باحال بوددددددددددددد.....مصطر خاص........
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٠٨
٠
٠
متتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتششششششششششششششکر خخخخخخخخ ..
عاشق فسنجان
عاشق فسنجان
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
فك نميكنيد عكسش زيادمناسب اينجانيست!!!!!!!!!!!
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٠٨
٠
٠
!!!!!!!!!!!!! نمیدونم واللا ..!!!! هر کسی یه نظری داره... باید به نظر همه احترام گذاشت
Niva
Niva
٩٢/١٠/٠٧
٠
٠
چند روز پیچ مطلب رو خوندم ... الان اومدم نزر بدم :) ولی زیاد یادم نیست چی بود :)
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٠٨
٠
٠
.منم آلزایمر دارم .. خوب راستی کدوم مطلب؟؟؟ خخخخخخخخ
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/١٠/٠٩
٠
٠
والا اين نسبيتي كه هي بهش تاكيد كردين نميذاره متوجه بشيم بلاخره شما تو كدوم جناحي(ه_ه) دركل منم با تفكيك جنسيتي دانشگاها مخالفم مگر براي رشته هاي خاص و شرايط خاصشون...به هرجهت بعضي از رفتارا و هنجار شكني ها خواه ناخواه توي هر محيطي وجوود داره، راه برطرف كردنش از طريق تفكيك ،چندان جالب نيست. اما خدايي سلف دانشگاههارو كه بايد تفكيك كنن...
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٠٩
٠
٠
اول از همه این که نظر من چیه، زیاد مهم نیست.. باید نظر درست و کارشناسی رو مد نظر قرار بدیم دوم اینکه خیلی ساده است نظرم کامنتای بالا رو بخونید می فهمید .
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٢/١٠/٠٩
٠
٠
خب از دید طنز اگر بخایم ببینیم خیلی مطلب جالبی بود.... اما این مطلبی که شما بیان کردین خیلی جای فکر داره...همیونطور که تو انجمنتون گفتم وقتی کسی به سنی میرسه که باید بره دانشگاه ینی به سنی رسیده که وارد جامعه بشه ....و افراد جامعه فقط یه جنس نیستن... دو جنس زنو مردن که هر کس باید یاد بگیره با این جنس مخالفش چطوری باید برخورد کنه؟ و وقتی یک شحصی وارد دانشگاه تک جنسیتی میشه تو همون فضای بسته ی جنس خودش میمونه و ممکنه در برخورد با جنس مخالفش به مشکل بربخوره..... اصلا درست نیست مسئولین بیان دانشگاه هارو تک جنسیتی کنن چون کار درستی نیست و شاید فساد جامعه بدتر هم بشه...چون جوونا باید یاد بگیرن چطوری ارتباط درستی با جنس مخالفشون ایجاد کنن....و وقتی یه دختر یا پسر یه دفه با جنس مخالفشون برخورد کنن ممکنه سر روابط نادرست رو باز کنن....
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/١٠
٠
٠
هر کسی یه نظری داره و اون صد درصد قابل احترامه :)))
S_asadpour
S_asadpour
٩٢/١١/١٧
٠
٠
مجلوب بود.کاش منم بتونم مثل شما بنویسم...اخه من تازه اومدم تو سایت
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٢/١١
٠
٠
این کامنتو امروز خوندم خخخخخ .... خوشحالم که خوشتون اومده از مطلبه من .. خیلی هم خوب باعث افتخار بنده است :)